Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 11:42)
Elata gal ištekėjo?

Šiais laikais ir netekėjusios gimdo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 22, 11:35)
lotuliukas.gif nu afigiet, taip sakant  lotuliukas.gif

irgi gerai  biggrin.gif patys pasimove ant to kurpalio ir kitus bando itraukt i seimos liuna  biggrin.gif




Pas mane jau gal draugai aplink visi tokie, kad jau šeimose, jau po antrą planuojasi.. Aš ir kaip ir norėčiau jau antro, jau ir taip būtų didelis skirtumas su pirmąją, ale nelabai yra su kuo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 22, 13:53)
Pas mane jau gal draugai aplink visi tokie, kad jau šeimose, jau po antrą planuojasi.. Aš ir kaip ir norėčiau jau antro, jau ir taip būtų didelis skirtumas su pirmąją, ale nelabai yra su kuo..  ax.gif

Tai pas mane aplinkui irgi 90proc pažįstamų, draugių turi vyrus, vaikus, kai kurios ir po du. O pas mane nei vyro, nei vaiko, o 30m kvėpuoja į nugarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 22, 10:42)
Labas rytas, Ačiū labai pakomentavusioms. Už nuorodas, ir už palaikymą. Man to labai reikia, šeimyniškiai nelabai gilinasi į situaciją, o gal aš per daug susireikšminu.


o ko tu tikiesi- pamanyk, kažkokia skydliaukė- nemirtina. Tai ko čia daugiau gilintis?
G.Shenker perspėja dėl polinesočiųjų RR
mechanizmas, kuriuo taip vadinamos „esminės“ PNRR padarys jus nelaimingus, yra jų tiesioginis virtimas į pro-uždegiminius prostaglandinus, leukotrienus ir tromboksanus. Alergija? Astma? Migrena? Artritas? Autoimuninės ligos, kaip Hašimoto tiroiditas, vilkligė ir reumatoidinis artritas? Jos visos gali būti jūsų, bet tik tuo atveju, jei jūs vartosite aliejus, galinčius kurti šias patologijas.


Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 14:32)
Tai pas mane aplinkui irgi 90proc pažįstamų, draugių turi vyrus, vaikus, kai kurios ir po du. O pas mane nei vyro, nei vaiko, o 30m kvėpuoja į nugarą biggrin.gif

Gaila, ne tie laikai, pripirščiau, gal mano sūnų nuo senbernystės ir picų išgelbėtum- bo jam irgi 30 ant nosies, doh.gif. Vis panoms neturi laiko...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 14:47)
Gaila, ne tie laikai, pripirščiau, gal mano sūnų  nuo senbernystės ir picų išgelbėtum- bo jam irgi 30 ant nosies,  doh.gif. Vis panoms neturi laiko...

Ne tie laikai... NĖRA PADĖTIES BE IŠEITIES mirksiukas.gif
Suvesk... netyčiom mirksiukas.gif įpareigok seminare (jei bus) bendrą darbą, pvz., kiaušius surinkt vakare lotuliukas.gif
P.S. O gal kas turit vienišą ir būtinai paleolietišką (vos ne "pilietišką" smile.gif ) tėvelį ar senelį? ax.gif Vorestos gandrų (ir senelio) negąsdinčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 07:46)

Voresta, tu viską žinai. Tai sakyk, juk su paleo motinos pienas bus pakankamai riebus? Na čia kaip it ožkos ir karvės, tikriausiai  tongue.gif


deja, kokia karvė ar ožka duos pieną, įrašyta jos genuose- tik, jei geriau šersi- melši daugiau, bet riebumo tai nelabai įtakos. Riebesnis yra tam tikrų veislių pienas ir laktacijos pabaigoje. Šviežiai vedusių- liesesnis. Pienas melžiant- riebalai būna gale- pradžioj liesesnis, o paskutiniai lašai-beveik grietinėlė.
Nepergyvenk dėl riebumo- jei jo truks, tave dažniau melš ir vandenuką išsisios.
Aš buvau minkštapapė- iš vieno maitinant, kitą reikėdavo užspaudus laikyt- bo čiurkšdavo kaip iš laistytuvo 10~12 srovių lotuliukas.gif
O nestuke.gif paleo turėtų duot vaikų tvirtesnių ir tiesesnių dantų užuomazgas (pagal W Price).
Jei kada vaikui reiks breketų- galėsi tuos kruasanus prisimint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 15:32)
Tai pas mane aplinkui irgi 90proc pažįstamų, draugių turi vyrus, vaikus, kai kurios ir po du. O pas mane nei vyro, nei vaiko, o 30m kvėpuoja į nugarą biggrin.gif


Tai čia baika biggrin.gif Kai man buvo 30, buvo tokia pati situacija, kaip pas teve smile.gif Dar visas džiaugsmas priešaky. Aš nuo tų metų tik gyvent pradėjau, ir kuo toliau, tuo geriau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 15:47)
Gaila, ne tie laikai, pripirščiau, gal mano sūnų  nuo senbernystės ir picų išgelbėtum- bo jam irgi 30 ant nosies,  doh.gif. Vis panoms neturi laiko...


Kokie ne tie laikai ?? smile.gif Mane supiršo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 15:01)

Suvesk...  netyčiom  mirksiukas.gif įpareigok seminare (jei bus) bendrą darbą, pvz., kiaušius surinkt vakare  lotuliukas.gif
nebus jo, jo bėdos dar neprispaudė ir sveikatos seminaras nedomina. Paskendęs auto-moto pasaulyje- krapštosi po variklius.
Atsakyti
Gal kas zinot kur teisinga info paskaityt apie omega3 rugstis, nes man siulo butent jas pavartot . O as jau baidaus visu riebalu, iskyrus lasini.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 15:11)
nebus jo, jo bėdos dar neprispaudė ir sveikatos seminaras nedomina. Paskendęs auto-moto pasaulyje- krapštosi po variklius.

Tai gerai, mano mašinai kažko dešinio rato stabdžių kaladė barška - negalėtų pažiūrėti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 22, 13:32)
Tai pas mane aplinkui irgi 90proc pažįstamų, draugių turi vyrus, vaikus, kai kurios ir po du. O pas mane nei vyro, nei vaiko, o 30m kvėpuoja į nugarą biggrin.gif

Man iki 32 kvėpavo ir vis tiek neblogą vyrą sutikau biggrin.gif Ir tikrai, nuo 30 gyvenimas tik įdomesnis pasidaro. smile.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 13:47)
Gaila, ne tie laikai, pripirščiau, gal mano sūnų  nuo senbernystės ir picų išgelbėtum- bo jam irgi 30 ant nosies,  doh.gif. Vis panoms neturi laiko...

Jau laikas sugražinti tuos laikus. thumbup.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 22, 14:03)
Nepergyvenk dėl riebumo- jei jo truks, tave dažniau melš ir vandenuką išsisios.
nestuke.gif  paleo turėtų duot vaikų tvirtesnių ir tiesesnių dantų užuomazgas (pagal W Price).
Jei kada vaikui reiks breketų- galėsi tuos kruasanus prisimint biggrin.gif


Supratau, ačiū! O dėl dantų, tai tikiuosi neprireiks. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 10:42)
Elata gal ištekėjo?



kodel taip sakai? g.gif
Atsakyti