Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 16:30)

Aš šiandien sužinojau, kad mažakraujystę turiu.. unsure.gif
Kiek esu skaičiusi HS, visi geležies preparatai lyg ir šlakais ant odos labai nusėda, jei gerai prisimenu..

Gal dar yra ir kokių alternatyvų be raudonos mėsos?  ax.gif



QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 19:03)

Aš irgi drinks_cheers.gif Tik su chemija pasikėliau. O ką turit omeny šlakais ant odos? Pigmentinėm dėmėm?

Man gydytojas sakė, kad reiktų 6kg jautienos/d., jei norėčiau atstatyt savo hemoglobiną.


O aš, žinokit, net šokinėju iš džiaugsmo - prieš 2 metus hemoglobinas neviršijo 100, liepė geležį vartoti šeimos gydytoja, šiek tiek pagėriau ir mečiau, nesijaučiau blogai tai nenorėjau kišti nieko į save. Šį pavasarį privačiai išsityriau ir buvo tik 117, bet vėlgi nieko nedariau. Prieš pora savaičių nuėjau pas šeimos gydytoją, jinai pamatė pavasarinius rezultatus ir ojojoj, baisu baisu, taip negerai, išrašysiu jums geležies preparatų ir t.t., nu rūpestinga, bet aš sakau gal dar patikrinam tą hemoglobiną, gal pakilo, nereiks man tos geležies valgyt, nenoriu, tai nusiuntė pasidaryti kraujo tyrimo ir ką - 122 clap.gif Kas, kaip, iš kur, kodėl nežinau, bet manau, kad 10 mėnesių su paleo ne perniek... Vat jei dar tas bjaurybė cholesterolis kur nors pradingtų, būtų visai fine.

Sveikinimai visoms susilaukusioms ir linkėjimai besilaukiančioms. Tikuosi tai neužkrečiama, nors man dar tik 47 artėja, pati jaunystė, imsiu ir užkibsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 22, 00:07)


P.S. endokrinologė žadėjo atsiusti knygos apie autoimunius susirgimus pavadinimą,  amerikonų daktaro. Labai smalsu būtų pasigilinti.

gilinkis geriau į šito daktaro raštus.
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 22:04)
Cushy, bet tavo čia ne pirmas vaikas? Mano pirmas.  ax.gif


Mano taip pat pirmas ax.gif drinks_cheers.gif
O pas genetikus aš nueisiu, ketvirtadienį. Ta tikimybių teorija man irgi nepatinka, bet su gera aparatūra bent pažiūrės, raukšlytę pamatuos smile.gif

aFREAKa, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 22, 05:59)
Mano taip pat pirmas  ax.gif   drinks_cheers.gif

O geras thumbup.gif . Aš jau tokia išskirtine buvau bepasijaučianti lotuliukas.gif

Egliukasz, kuom tu dabar minti, ar jau žinai kas tau labiausiai netinka?
Voresta, tu viską žinai. Tai sakyk, juk su paleo motinos pienas bus pakankamai riebus? Na čia kaip it ožkos ir karvės, tikriausiai tongue.gif
aFREAKa, nesusidūriau su dalykais kaip tu. Bet ši mityba situacijos bent nepablogins, kaip suprantu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 22 liepos 2014 - 06:50
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 08:46)
O geras  thumbup.gif . Aš jau tokia išskirtine buvau bepasijaučianti  lotuliukas.gif

[


lotuliukas.gif galim abi išskirtinės būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 22, 00:07)
Zomsa, koks tamstos AI susirgimas.
O tuo tarpu imunitetas toliau sau ėda skydliaukę, kol ji galiausiai užsilenkia galutinai. Beje, labai įdomi būtų jūsų(susidūrusių) nuomonė, ką daryti? Gerti L-tiroksiną???


Ne paslaptis šiaip, bet garsiai nerėkiu - liga reta - būsiu lengvai randama google.smile.gif

Apie skydliaukes nieko nežinau. Bet pjauna jas žmonėms ir visai lauk - gyvena su vaistais ilgai ir laimingai. O remisija Tavo ligos atveju ar įmanoma?
Diletantiškai galvočiau, kad l-tiroksino reikia, jei jau organizmas šiuo metu nesugeba kažko pats gaminti... Būna taigi, kad jo dozės su laiku koreguojamos priklausomai nuo organizmo reakcijų, situacijos gerėjimo ir kt.
O dėl pasižaidimo su mityba per galvą tai tikrai niekas neduos.

Atsiprašau už lazaretą temoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 22, 08:07)
Apie skydliaukes nieko nežinau. Bet pjauna jas žmonėms ir visai lauk - gyvena su vaistais ilgai ir laimingai.

Būtent tas dalykas, kad išpjauna ir visą likusį gyvenimą žmogus su vaistais praleidžia man keistas labai. Bais primityviai skamba. Negi nėra būdų susitvarkyti kitaip? Mano tėčiui neseniai išpjovė visą skydliaukę dėl dažno širdies ritmo sutrikimo. Tai vietoj vienų vaistų dabar kitus turi vartoti. Bet ar neatsitiks taip, kad dalykas, lemiantis skydliaukės blogą veiklą, nusikels į kokius kitus organus ir pradės ten kenkti? Kaip suprantu su tokiomis operacijomis priežastis nėra pašalinama, tik pasekmė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 22, 09:13)
Kaip suprantu su tokiomis operacijomis priežastis nėra pašalinama, tik pasekmė?  g.gif


Nepašalinama. Ir vaistai lygiai taip pat nepašalina priežasties. smile.gif Deja. Bet AI ligų atveju priežastys įprastai ir nėra žinomos.
Aišku, kad žmogui geriau su visais pas jį esančiais organais ir/ar be chemijos pagalbos. Bet jei tas organas nebeveikia taip, kaip priklauso - kas gali pasakyti, kuris variantas geresnis tada?
O šiaip tai turbūt, kad čia, kaip ir visų kitų ligų atvejais, niuansų yra N - ir galimų ligos priežasčių (aplinkybių kombinacijos, paties organizmo specifika), ir simptomatikos, ir operacijų variantų.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 21, 19:43)
Aš už brandžią motinystę.biggrin.gif Todėl, Azu, jokių gėdų.

Kai aš gimdžiau 32-jų (tiesa, kone prieš 20 m), tai kortelėje buvo įrašyta SENA PIRMAKARTĖ doh.gif kaip kokia besiveršiuojanti karvė jutausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip karsta paleo temoj pasidare, tikrai gal saugotis reikia, jei nuo lasiniu ir kokosu aliejaus pastojama lotuliukas.gif
Sveikinimai jau esanciom ir busimoms mamoms 4u.gif
As savo paleo vaika irgi budama 40 pagimdziau ( cezario pagalba ), tikiuosi nei viena is jusu nesusidurs su atopiniu dermatitu ir vaiku alergijomis, nes dabar tikrai esu isitikinusi ,kad del savo vaikelio bedu tik pati kalta. Labai gaila, kad net negirdejau apie sia dieta planuojant nestuma, bet nors dabar kontroliuoju padeti su sia mityba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 22, 08:30)
Nepašalinama. Ir vaistai lygiai taip pat nepašalina priežasties. smile.gif Deja. Bet AI ligų atveju priežastys įprastai ir nėra žinomos.

Deja, labai gaila dėl to.

QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 22, 08:34)
Kai aš gimdžiau 32-jų (tiesa, kone prieš 20 m), tai kortelėje buvo įrašyta SENA PIRMAKARTĖ  doh.gif

Eina sau... Jau tikrai, kolhozo kultūra.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 22 liepos 2014 - 08:48
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 22, 00:07)


As turiu ta paty, TTh, ft3 ir ft4 stojo daugmaz y normas pradejus paleo, ATPO toks jau liks visam gyvenimui, nes tai rodo pazeista skydliauke ( pas mane maximum, koky aparatas pajegus ismatuot is kraujo ). Remisija tikrai ymanoma su paleo, bet koks nuolaidziavimas sau blogins situacijas. As nuo kiekvieno apsiedimo, ar sh.. valgymo pradedu vel nuo pradziu doh.gif Bet svoris nejuda man nors tu ka. Nesvarbu kaip valgau, kiek sportuoju. Vadinas nesurandu dar tu proporciju maisto, nes very low carb netinka turintiems bedu su skydliauke, angliavandeniu turi buti apie 50-80 gr. per diena maziausiai. l-tiroksino nepatariu gert, turintiems silpna sirdy, nes mane vos sirdies smugis neistiko kelis kartus, sirdis nuolat permusinejo ir jauciaus lyg pervaziuota traukinio. Bandziau papildus, vienas su kiaules skydliaukes medziagom tikrai padejo, bet deja jose buvo ir juros zoles ( kelp ), kuri hashimoto netinka. Tai teko mest. Geriau nieko neradau schmoll.gif Bandziau dar sitas:

http://www.ebay.co.u...=item3386080776

Nezinau, efekto nepastebejau, sutapo su krutines skausmu nuo sporto, tai meciau greit, neisgeriau net pilno buteliuko.
Siaip vitaminas D butinas yra, selenis su A, E ir C irgi, jie veikia kaip antioksidantas skydliaukei. Bet valgant uztektinai kiausiniu tryniu ir lasiniu, selenio kaip ir nebereikia vartot papildomai smile.gif
Bet jei cia nebutu toks kelp, tai tikrai idealus papildas:

http://www.ebay.co.u...=item45fdac783d

Ursula, daugmaz zinau, kas tinka. Is darzoviu, tai tik burokeliai, saldzios bulves, apdorotas ar raugintas kopustas, arba salotos yvairiausios. Visi night shades ne ne rolleyes.gif Mesa, kiausiniai ( lasiniai deja man sukelia vien tik neigiamus pojucius, tai tik salia kiausinienes naudoju de skonio ), zuvis, juros gerybes, grybai, labai mazai pieno produktu. Issikepu beglitimines low carb duonos arba muffinu kokiu. Kokosas, avokadas, alyvuogiu aliejus, riesutai. Viskas smile.gif Daug daug eksperimentavau su maistu per siuos metus, ale vistiek - visi keliai veda atgal y paleo smile.gif Dviracio neisrasi, zodziu is dainos neismesi biggrin.gif Sy menesy valgiau beleka, nes streso be proto daug buvo, tai issiderinus visa ojojoj kaip jauciuos. Iskart nuo karscio koja sutinus, tokia visa pati kaip bulka issiputus. Reik man paleo vyra susirast, nes MB man visus reikalus su mityba s..ka biggrin.gif
Na dabar laukiam Sedindriukes pasirodant, pumpicos, Elatos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 22 liepos 2014 - 09:14