Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(cushy @ 2014 07 21, 19:40)
drinks_cheers.gif  ooo, man irgi 37  biggrin.gif  Jaučiuosi tik dabar pribrendus motinystei smile.gif
Ursula, ar lankeisi pas genetikus?

Nea. Kai paaiškino, kad vis tiek, jei tyrimas parodys tikimybę nieko pakeisti nei vaistais nei vitaminais negalėsiu, nutariau nesidaryti. Be to, kiek komentarų paskaičiau, tai tas tyrimas tik ant nervų groja. Kas iš to jei pasako, kad tikimybė dauno sindromo 1:80, tarkim?
smile.gif Gydytoja 12 sav pagal raukšlytę žiūrėjo, sakė viskas normoje. Man to užteko.

Cushy, bet tavo čia ne pirmas vaikas? Mano pirmas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 21 liepos 2014 - 20:06
QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 20:03)


pioneer.gif
Mes, važiuosim iš Kauno, tiksliau MB užvažiuos manęs į Karmėlavą, bet nieko nebenoriu jau žadėt, nes planai keičiasi kas minutę-neaišku kada baigsis pratybos, neaišku ar penktadienį, vienžo pasidarė niekas nebeaišku. Nebent tinka "paskutinės minutės" pasiūlymas biggrin.gif , kai paskutinę minutę sužinom iš kur ir kada važiuosim ir ar išvis penktadienį važiuosim  doh.gif



Man tinka paskutinės minutės pasiūlymas 4u.gif
Dar ir pati ne visai žinau kaip man susiklostys.. ax.gif
Šiaip labai norėčiau sudalyvaut, bet kai aplinkoje nėra bendraminčių, tai sunku vienai išsiruošt.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš dar neprarandu vilties penktadieny pasirodyt pas gaidžius, jau kadaise esu užsiprašius "kavalieriaus" savo blondinėms bramėms.

Šiandien grįžau iš endokrinologės, ir net pasimečiau. Kažkaip ne taip viską įsivaizdavau. Jau praeitą savaitę pasiėmusi ATPO gliukozės toleravimo ir cholesterolio tyrimų rezultatus supratau, kad liūdnos naujienos. Šiandien gydytoja patvirtino autoimuninis tiroiditas. Tik pati procedūra kabinete kažkokia keista buvo...aiškina man ji kaip sausainių negalima valgyti-aš jai sakau tai vengti aukšto glikeminio indekso? sako taip...ji sako reikės truputi pagerti tiroksino...aš klausiu tai man Hashimoto? sako taip. Na iš esmės pati viską žinau. Esu įpratusi, būti neteisi savo sveikatos atžvilgiu. Mama vis sakydavo, neprisigalvok ligų, esi jauna, mažiau tingėk ir t.t. Tai ir šį sykį maniau , kad prisigalvoju sau diagnozių, ir kad gydytoja viską paneigs...ot šūdas!!! Tai ne gana to, kad Paleo repertuaro man būna mažai, tai dar teks ir Auti Imunini protoklolą sekti. Nu bet žiauru!!! Autoimunininkai net kryžmažiedžių nevalgo...ir kam dabar tie mano puoselėti pomidorai šiltnamy? Esu labai nusiminusi. Kas netingi pasidalinkite AI nuorodomis. Ankščiau nė nekreipdavau į skydliaukės ir Ai temas dėmesio.

Na vienas tyrimas nustebino hemoglobullinas 138 !!! raudonos mėsos neįperku, tai vadinasi mano špyžinė keptuvė daro savo. Bet, turbūt reiktų pasidomėti geležies pertekliumi, greičiausiai ir kas per daug tas nesveika. Bet toms kam aktualu, pagooglinkit cast iron .


Na o jei šnekant paleo mamų tema, tai super!!! Labai džiaugiuosi pagimdžiusiomis ir besilaukiančiomis mamomis. Mielai prie jūsų prisijungčiau, jei PKS duos. Ir dar vienas dalykas, kuris mane labai nustebino endokrinologės kabinete. Aš ją taip kamantinėjau, kad ji pasidavė ir į įdomesnes diskusijas. Ir vienas faktas mane labai suintrigavo, ankščiau apie jį negirdėjau, arba praleidau pro ausis kaip neaktualų. Taigi : jei kūdikis per anksti pradedamas maitinti karvės pienu, didesnė tikimybė susirgti hashimotu. Neva jei virškinimo sistema nepakankamai subrendusi-tinkamai nesuvirškina pieno baltymo. Į tokį neapvirškintą baltymą imunitetas reaguoja kaip į svetimkūnį, o skydliaukės baltymas labai panašus į pieno. Tai ilgainiui imunitetas gali imti ėsti skydliaukę kaip svetimą pieno baltymą, taip sakant hashimotas atsitinka. Trumpai šnekant linkiu jums visoms ir savo mažuliukus maitinti taip kaip urvinės moterys. Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aFREAKa: 21 liepos 2014 - 20:21
QUOTE(zomša @ 2014 07 21, 18:43)
Aš už brandžią motinystę.biggrin.gif


Aš irgi drinks_cheers.gif Nepaisant ar mamai 20 ar 45m., juk žmonės tokie skirtingi smile.gif

QUOTE(zvaigzd_leja @ 2014 07 21, 20:03)
Jau gavau e-laiškutį nuo Roko dėl seminaro, jau po truputį pradeda kirbėti drugeliai 
http://chiaseklos.lt/


Aš irgi, aš irgi clap.gif Daugiau JOKIŲ KLAUSIMŲ NETURIU laugh.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 20:04)
Nea. Kai paaiškino, kad vis tiek, jei tyrimas parodys tikimybę nieko pakeisti nei vaistais nei vitaminais negalėsiu, nutariau nesidaryti. Kas iš to jei pasako, kad tikimybė dauno sindromo 1:80, tarkim?


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 20:06)
Man tinka paskutinės minutės pasiūlymas  4u.gif
Dar ir pati ne visai žinau kaip man susiklostys..  ax.gif
Šiaip labai norėčiau sudalyvaut, bet kai aplinkoje nėra bendraminčių, tai sunku vienai išsiruošt..  ax.gif


Niu žiūrėk, avantiūriste, nepasigailėk cool.gif biggrin.gif Jei išvažiuosim tik šeštadienį arišvis neišvažiuosim unsure.gif , tai-NO REGRETS prašyčiau cool.gif Rašau tau į až savo mobilų ir palaikysim kontaktą, kai tik ką sužinosiu tiksliau-iškart informuosiu wink.gif Gal dar kas į paskutinės minutės vagoną, dar liko 4 vietos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 21, 21:17)

Na o jei šnekant paleo mamų tema, tai super!!! Labai džiaugiuosi pagimdžiusiomis ir besilaukiančiomis mamomis. Mielai prie jūsų prisijungčiau, jei PKS duos. Ir dar vienas dalykas, kuris mane labai nustebino endokrinologės kabinete. Aš ją taip kamantinėjau, kad ji pasidavė ir į įdomesnes diskusijas. Ir vienas faktas mane labai suintrigavo, ankščiau apie jį negirdėjau, arba praleidau pro ausis kaip neaktualų. Taigi : jei kūdikis per anksti pradedamas maitinti karvės pienu, didesnė tikimybė susirgti hashimotu. Neva jei virškinimo sistema nepakankamai subrendusi-tinkamai nesuvirškina pieno baltymo. Į tokį neapvirškintą baltymą imunitetas reaguoja kaip į svetimkūnį, o skydliaukės baltymas labai panašus į pieno. Tai ilgainiui imunitetas gali imti ėsti skydliaukę kaip svetimą pieno baltymą, taip sakant hashimotas atsitinka. Trumpai šnekant linkiu jums visoms ir savo mažuliukus maitinti taip kaip urvinės moterys. Sėkmės!

Laikykis 4u.gif
ar tai pagydoma? kokie simptomai šio susirgimo?
Man net truputį neramu pasidarė, aš savo mažei gal nuo 5 mėn karvės pieną ėmiau duoti.. Nes pačiai baigėsi, nesinorėjo mišinių grūsti, be to visad nuo jų raukydavosi.. Naminį pirkau, pusiau su vandeniu skiesdavau, labai gerai valgė, džiaugiausi, o dabar še kad nori..
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 21:20)
Aš irgi  drinks_cheers.gif Nepaisant ar mamai 20 ar 45m., juk žmonės tokie skirtingi smile.gif
Aš irgi, aš irgi clap.gif Daugiau JOKIŲ KLAUSIMŲ NETURIU laugh.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Niu žiūrėk, avantiūriste, nepasigailėk  cool.gif  biggrin.gif Jei išvažiuosim tik šeštadienį arišvis neišvažiuosim  unsure.gif , tai-NO REGRETS prašyčiau cool.gif Rašau tau į až savo mobilų ir palaikysim kontaktą, kai tik ką sužinosiu tiksliau-iškart informuosiu wink.gif Gal dar kas į paskutinės minutės vagoną, dar liko 4 vietos cool.gif

OK. Susisieksim.

Beje, ar visos jūs čia turit urotenziometrus? Gal žinot kur jų galima užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 21:04)
Nea. Kai paaiškino, kad vis tiek, jei tyrimas parodys tikimybę nieko pakeisti nei vaistais nei vitaminais negalėsiu, nutariau nesidaryti. Be to, kiek komentarų paskaičiau, tai tas tyrimas tik ant nervų groja. Kas iš to jei pasako, kad tikimybė dauno sindromo 1:80, tarkim?
smile.gif Gydytoja 12 sav pagal raukšlytę žiūrėjo, sakė viskas normoje. Man to užteko.

Cushy, bet tavo čia ne pirmas vaikas? Mano pirmas.  ax.gif


As tai dariau genetinius tyrimus, viskas pagal krauja ir echoskopa buvo gerai, bet ...daktare paeme echoskopijos duomenis ismete ir va sako , jei taip paziureti rizika didele ir ji siule amniocenteze daryt smile.gif. Va tas tai uzparino truputi ir supykde. Kodel gydytoja manipuliuoja duomenim taip kaip nori, tai galejo mano amziu ismest, ir iskart reikalai butu daug geriau atrode. Man net padirode kad ji taip elgiasi del kazkokiu savo interesu, na bet lyg disertacija jau buvo apsigynus.

Bet as db ne paleo sad.gif bet be glitimo ir be pieno produktu .

O del pieno. Kazkur girdejau kad amerikoj tik nuo 3 metu rekomenduoja.
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 21, 21:17)
ir kam dabar tie mano puoselėti pomidorai šiltnamy? Esu labai nusiminusi. Kas netingi pasidalinkite AI nuorodomis. Ankščiau nė nekreipdavau į skydliaukės ir Ai temas dėmesio.


Ramiai.smile.gif AI protokolas ne amžiams - išbrauki, įvedi, ir žiū - gal tie puoselėti pomidorai finale nieko blogo nepadarys.smile.gif Nors aš pati rimtam AI protokolui niekaip iki galo nepribręstu - pametu vis po vieną-kitą produktą lauk, sugrąžinu, pasitikrinu. Kol kas, man atrodo, apskritai svarbiau tvarkingai „įsivažiuoti“ ir mesti lauk tai, kas blogiausio buvo „ankstesniame gyvenime“. Nors gal klystu?

Apie AIP pagrinde thepaleomom (ir toliau šuoliuoti per nuorodas), dar va čia ir čia. Po to jau google miškas.

O AI - irgi ne pasaulio pabaiga. Pati įsitaisiau neseniai, labai liūdna kartais, bjaurus daiktas, ir ant vaistų kaip tik pasodino. Bet labai tikiu remisija, kaip ir tuo, kad intensyviai sveikstu.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 21 liepos 2014 - 21:03
QUOTE(aFREAKa @ 2014 07 21, 20:17)
ATPO  Hashimoto? 

Na vienas tyrimas nustebino hemoglobullinas 138 !!! reiktų pasidomėti geležies pertekliumi, greičiausiai ir kas per daug tas nesveika.

jei kūdikis per anksti pradedamas maitinti karvės pienu, didesnė tikimybė susirgti hashimotu.


wacko.gif Nieko nesuprantu, bet gal dėl to, kad nesidomiu, nes tikiuosi, kad neaktualu unsure.gif

Tai, kad viskas gi gerai, hemoglbino apatinė rina moterims 120, viršutinė lyg 140, tai nieko neviršija tavo hemoglobinas, netirštas dar tas kraujas irnesakyk.gif

Mano draugutė pati maitino iki metų, po to išėjo į darbą ir pradėjo girdyt...vandeniu ir duot maistą-mėsą, daržoves ir pan., tiesa po to įvedė jogurtus ir kefyrus.

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 20:49)
Beje, ar visos jūs čia turit urotenziometrus? Gal žinot kur jų galima užsisakyti?


Neturiu. Jaučiu reiktų ebay ieškot. Kokia jų kaina yra "normali"?

QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 21:00)
Bet as db ne paleo bet be glitimo ir be pieno produktu .


O su kuo?

QUOTE(zomša @ 2014 07 21, 21:01)
O AI - irgi ne pasaulio pabaiga. Pati įsitaisiau neseniai,


Nesuprantu kaip suprantat, kad turit AI, ar čia tam tikrų ligų diagnozavimas pritempiamas prie AI?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 22:22)

O su kuo?



Su darzovem, mesa , grikiais, kiausiniais bananais ir datulem, nes noriu lb saldumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 22:22)
Nesuprantu kaip suprantat, kad turit AI, ar čia tam tikrų ligų diagnozavimas pritempiamas prie AI?


Hm. Yra diagnozuojamos (oficialiai) ligos, kurios klasifikuojamos kaip autoimuninės. smile.gif Ar ne taip supratau klausimą?
Mano ligos atveju, tiesa, pats AI faktas kartais kvestionuojamas (pasauliniu mastu), nes antigenas nerastas. Bet čia jau nesvarbu.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 21:00)
As tai dariau genetinius tyrimus, viskas pagal krauja ir echoskopa buvo gerai, bet ...daktare paeme echoskopijos duomenis ismete ir va sako , jei taip paziureti rizika didele ir ji siule amniocenteze daryt smile.gif.

Amniocentezė atliekama tik tam tikru metu. O mano draugė su savo 35 metų amžiumi patenkanti į "rizikos"grupę, bandė tam registruotis. Tai pasirodė, kad eilės begalinės ir ji nespės. Tačiau sužinojo, kad galima tyrimą pasidaryti be eilės privačiai pas tą patį gydytoją kur buvo siunčiama, tik už menką 500 Lt sumelę.
Tai gal jie biškį suinteresuoti yra?
QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 21:24)
Su darzovem, mesa , grikiais, kiausiniais bananais ir datulem, nes noriu lb saldumo smile.gif

Ai, tai normaliai. Aš irgi vietoj saldumynų džiovintus ir šviežius vaisius valgau.

Šiaip įdomiai dabar paleo laikytis. Anksčiau kai laikiaus tikslas buvo svorį mesti, o dabar kaip ir daugiau dėl sveikatos. Visai kitas jausmas tongue.gif
Atsakyti
Kadangi man liga pripažintas oficialiai tik šiandien, dar ne viską žinau.

Zomsa, koks tamstos AI susirgimas.

O lietuviškai tas dalykas vadintųsi autoimuninis tiroiditas-Hashimoto sindromas-Hipotiroidizmas. Paprastai šnekant mano skydliaukė gamina mažai T4 hormono, nes ją (skydliaukę) ėda mano pačios imunitetas. Imunitetas gamina antikūnius prieš skydliaukės peroksidazę . Tai šiai ligai nustatyti užtenka pasidaryti kraujo tyrimą vadinamąjį ATPO. Jei tų antikūnių daug-hašimoto sindromas. Kaip suprantu medicina to negydo, tiesiog taiko pakaitinę hormonų terapija ( išrašo kiaulės arba sintetinių homonų-T4) ir juos geri sau visą gyvenimą..kasdien. O tuo tarpu imunitetas toliau sau ėda skydliaukę, kol ji galiausiai užsilenkia galutinai. Beje, labai įdomi būtų jūsų(susidūrusių) nuomonė, ką daryti? Gerti L-tiroksiną???

Na, o kalbant apie simptomus...tai man asmeniškai įtarimai prasidėjo nuo policistinių kiaušidžių sindromo, svorio augimo (dabar tiesiog pučiuosi ant akių po kg per mėnesį), nuovargio, energijos trūkumo, apatijos, nesubebėjimo susikaupti, užkietėjusių vidurių....galėčiau dejuoti iki ryto.

P.S. endokrinologė žadėjo atsiusti knygos apie autoimunius susirgimus pavadinimą, amerikonų daktaro. Labai smalsu būtų pasigilinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aFREAKa: 21 liepos 2014 - 23:08