Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 16:30)
Prisidedu ir aš prie sveikinimų mamytėms  4u.gif
Papildyta:
Beje, o kaip atstatėte tą D3 trūkumą? Ar kažkokiais papildais, ar kitais būdais?

Gydytojas nustatė receptą man ir vyrui skirtingais kiekiais Vigantol lašų ir Calperos 500. Mes abu mažai gryname ore būname, tai trūkumus ir atsirado. Aišku, amžius irgi savo deda. Tai nurodė kasdien bent 30 min bet kokiu oru lauke pabūti, ir maitintis bent tris kart savaitėje riebia jūros žuvimi. Pastarieji variantai ne visada įvykdavo, bet po pusmečio tyrimų rezultatai buvo idealūs.

O dabar paleo tai super. Iš karto pilvo pūtimo nebėra, nors ir daug privalgius vistiek lengvai jaučiuosi. O ką bekalbėt apie neperšaunamą kavą! Nadoju tik kokoso aliejų joje tai visa sistema punktualiai dirba.

Azu, ačiū ir Tave sveikinu. Taip fainai paslaptinga esi - pasisakei čia jau susilaukusi. thumbup.gif

Voresta, tikrai, čia visko gali nutikti! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 16:19)
As - gyvas irodymas biggrin.gif
(Plius dar kiti sutrikimai)

Istiktu ne shokas o bankrotas biggrin.gif biggrin.gif



kaip as dziaugiuosi! bigsmile.gif
jei ir man pavyks siam gyvemine -tai bus stebuklu stebuklas!
beje merginos, kiek jum metu(kurios pasigimde-pastojo?) jei ne paslaptis aisku
Papildyta:
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 16:26)
Ačiū visoms!

Dėl patirties jose tas klinikas vadinu nevaisingumo verslo klinikomis, jos gi nieko negydo tik prastūminėja brangius vaistus bei operacijas. Ačiū Dievui, nors ir po keturių metų tampymosi jose, mes radome tikrus gydytojus ir priežastį (vit.D3 trūkumą), kurią pašalinus natūraliai pastojome.  thumbup.gif



ogo! netycia radot priezasti? ar koks protingas gydytojas pasiule isistirt vit D?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 21 liepos 2014 - 17:04
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 08:34)
Labas VISOMS Paleopilietėms!  4u.gif

Kartas nuo karto vis paskaitau jūsų pokalbius. Bet kai čia tokios puikios temos prasidėjo negaliu atsilaikyti neprisjungus.

Prisitatau seniausiom senbuvėm - anksčiau buvau Pur-pur. Dabar biškį pasikeičiau profiilį.  ax.gif  Sveikos, kurių dar nepažįstu!

Džiaugsmingiausi sveikinimai Nomore sulaukus dukrelės.  4u.gif  Paslaptingajai Azu  thumbup.gif
Ir cushy besilaukiančiai.  4u.gif  Tai prie tavęs į kompaniją einu su penkto mėnesio gyventoju mano pilve.
Jautiena, paskui tave tikrai nespėsiu.  bigsmile.gif  Tu jau didelė.  4u.gif Lengvų paskutinių laukimosi savaičių!  4u.gif
Labas Lumi Lumi, Egliukasz, Katinone, Voresta, Sedindriuke, Elata ir kiti. Noriu vėl būti jūsų draugijoje!  rolleyes.gif

Kai tik pastojau vis bandžiau sugrįžti į paleo, bet stiprūs cruasanų poreikiai ir nulis energijos priversdavo tai cukraus į kavą įsidėti, tai užvalgyti kokios nesąmonės darbo kavinėje ar net hesburgeryje su makdonu.  doh.gif
Žinoma, nuo to šlamšto turiu prieauglio keliais kilais daugiau nei reikėtų šiuo metu.
Bet būsenai apsiraminus jau savaitę vėl pagaliau esu su paleo. Ačiū Dievui!
Taigi, kartais paklausinėsiu patyrusiųjų paleolistų kaip man geriau maitintis. 
Džiaugiuosi sugrįžusi!  thumbup.gif


Sveika sugryzusi, Pur-pur 4u.gif Kaip malonu tave vel cia matyti thumbup.gif Ir sveikinimai dideliausi del pilvelio gyventojo(os) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 21, 13:39)
thumbup.gif  thumbup.gif
grazios, sveikos ir vaisingos!  biggrin.gif
biggrin.gif siulau sita det, kaip kitos temos paantraste biggrin.gif

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 08:29)
<...> Ai, be to, su burgeriu zabtuose gėda buvo pas paleolistes pasirodyti. biggrin.gif
jeigu be bulkos tas burgeris, tai viskas ok mirksiukas.gif ir aisku sveikinu dar viena busima mamyte (net pasitikslinu tema, ar cia tik ne "nesciuju pasnekesiai" skyrelis) lotuliukas.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 07 21, 16:06)
<...> beje merginos, kiek jum metu(kurios pasigimde-pastojo?) jei ne paslaptis aisku <...>

jokia nepaslaptis - man 34metai, jauciuosi per jauna vaikam, galejo dar bent pora metu nenutikt man sita "nelaime".


Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 21, 17:46)
jokia nepaslaptis - man 34metai,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir man. ne tik kad terminas tik keliom dienom skyrės, ale dar ir amžius tas pats mūsų.
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 17:38)
Gydytojas nustatė receptą man ir vyrui skirtingais kiekiais Vigantol lašų ir Calperos 500. Mes abu mažai gryname ore būname, tai trūkumus ir atsirado. Aišku, amžius irgi savo deda. Tai nurodė kasdien bent 30 min bet kokiu oru lauke pabūti, ir maitintis bent tris kart savaitėje riebia jūros žuvimi. Pastarieji variantai ne visada įvykdavo, bet po pusmečio tyrimų rezultatai buvo idealūs.

O dabar paleo tai super. Iš karto pilvo pūtimo nebėra, nors ir daug privalgius vistiek lengvai jaučiuosi. O ką bekalbėt apie neperšaunamą kavą! Nadoju tik kokoso aliejų joje tai visa sistema punktualiai dirba.

Azu, ačiū ir Tave sveikinu. Taip fainai paslaptinga esi - pasisakei čia jau susilaukusi.  thumbup.gif

Voresta, tikrai, čia visko gali nutikti!  lotuliukas.gif



QUOTE(nomore @ 2014 07 21, 18:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir man. ne tik kad terminas tik keliom dienom skyrės, ale dar ir amžius tas pats mūsų.


o kodel jus I kava kokoso alieju dedat?


Super merginos, o as su 30 jauciuos, vos ne kad laikas tiksi.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 19:15)
Super merginos, o as su 30 jauciuos, vos ne kad laikas tiksi..  blush2.gif


Tada man isvis reikia sleptis, net geda sakyt sad.gif
Atsakyti
Prašau nepriburti kam nereikia!
Aš už brandžią motinystę.biggrin.gif Todėl, Azu, jokių gėdų.

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 19:15)
o kodel jus I kava kokoso alieju dedat?

Sotu, gaunasi lyg ir maistas. Kažkam gal ir virškinimą aptvarko. Aš kraunu dėl to, kad organizmui reikia daugiau riebalo, ir čia man viena paprastesnių jo suvartojimo formų. Dar sviesto arba grietinėlės įplaku, skanu.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 21, 17:06)
ogo! netycia radot priezasti? ar koks protingas gydytojas pasiule isistirt vit D?

Ne, ne netyčia. Važiavome tikslingai į Bialystoką. Mums ten rekomendavo normalią vaisingumo kliniką, kurioje tikrai gydo, t.y. šalina poros nepastojimo priežastis - Napromedika.
Man 37. rolleyes.gif

Katinone, sveika! Tavo svorio rodyklė stulbinanti... wub.gif
Papildyta:
Tiesa, dėl kavos. Tiesiog tapratau nuo pieno, bet ne nuo kavos. O viena man ji neskani, o su kokoso aliejumi patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 07:34)
Tai prie tavęs į kompaniją einu su penkto mėnesio gyventoju mano pilve.


Kaip faina, Uršula žvaigždela, kad grįžai biggrin.gif Smagumėlis dėl 5mėn. gyventojo tavo pilvi nestuke.gif smile.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 21, 07:47)
Mano amzina atilsi senelis buvo grynas zemaitis. O mociute dzuke, zemaitijoje dirbo mokytoja, jie ten ir susipazino bet gyventi parvaziavo i dzukija


Mano seneliai iš mamytės pusės-abu dzūkai, o iš tėvo-abu vilniečiai biggrin.gif, tai žemaitiškai-nė mur mur, galėsit apipletkint net girdint biggrin.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 21, 09:34)
( Rūdaičiai, Ežero3), o nakvynė pas gaidžius .

Kas nakvos, atsiveža užvalkalus (pagalvių ir antklodžių- sočiai). Maudymukai  ir rankšluosčiai -savaime aišku.


Aišku, o gaidžių adresas kur nors buvo minėtas? ax.gif

pioneer.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 16:26)
Gal kas važiuoja nuo Kauno/Marijampolės pusės?  ax.gif


Mes, važiuosim iš Kauno, tiksliau MB užvažiuos manęs į Karmėlavą, bet nieko nebenoriu jau žadėt, nes planai keičiasi kas minutę-neaišku kada baigsis pratybos, neaišku ar penktadienį, vienžo pasidarė niekas nebeaišku. Nebent tinka "paskutinės minutės" pasiūlymas biggrin.gif , kai paskutinę minutę sužinom iš kur ir kada važiuosim ir ar išvis penktadienį važiuosim doh.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 21, 16:30)
Aš šiandien sužinojau, kad mažakraujystę turiu.. unsure.gif

Gal dar yra ir kokių alternatyvų be raudonos mėsos?  ax.gif


Aš irgi drinks_cheers.gif Tik su chemija pasikėliau. O ką turit omeny šlakais ant odos? Pigmentinėm dėmėm?

Man gydytojas sakė, kad reiktų 6kg jautienos/d., jei norėčiau atstatyt savo hemoglobiną.

QUOTE(jautiena @ 2014 07 21, 17:46)
jokia nepaslaptis - man 34metai, jauciuosi per jauna vaikam, galejo dar bent pora metu nenutikt man sita "nelaime".


Aš jaučiausi per jauna 25m., bet po to persilaužiau, pripratau, susitaikiau biggrin.gif

QUOTE(Azu @ 2014 07 21, 18:23)
Tada man isvis reikia sleptis, net geda sakyt sad.gif


Man 38, gal bus drąsiau smile.gif Tiesa, jau tris išperėjus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 20:45)


drinks_cheers.gif ooo, man irgi 37 biggrin.gif Jaučiuosi tik dabar pribrendus motinystei smile.gif
Ursula, ar lankeisi pas genetikus?
Atsakyti
Sveikos moterytes 4u.gif
Didžiausi sveikinimai susilaukusioms, besilaukinčioms, planuojančioms ir kt. thumbup.gif
Jau gavau e-laiškutį nuo Roko dėl seminaro, jau po truputį pradeda kirbėti drugeliai nestuke.gif ,labai laukiu šio seminaro, kuris man reikalingas kaip stimulas gražinsintis mane į doros kelią blush2.gif
O kas mėgsta chia sėklas, tai radau puslapiuką, kur jas būtų galima pigiau įsigyti, šiandien jau išbandžiau nusipirkusi net 2 kg
http://chiaseklos.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzd_leja: 21 liepos 2014 - 20:04