Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Nomore, kokį vardą dukrytei davėt, jei ne paslaptis smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 21, 08:20)
Nuoširdžiausi sveikinimai ir tau  thumbup.gif  Bet kaip ilgai tylėjai smile.gif

Jo, kentėjau tylėdama. Kažkaip kol trys mėn nebuvo sukakę, tik tėvam sakėme. O dabar jau nėr ką slėpti. Čia paskaitytdavau, bet jau kai tave kompanijoj pamačiau, nebeišturėjau. Ai, be to, su burgeriu zabtuose gėda buvo pas paleolistes pasirodyti. biggrin.gif

Nomore, kur gimdei?

Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 08:34)
Labas VISOMS Paleopilietėms!  4u.gif

  Tai prie tavęs į kompaniją einu su penkto mėnesio gyventoju mano pilve.

thumbup.gif nestuke.gif vaje, sveikinu, čia darosi pavojinga( kad ir man neįpūstų nestuke.gif biggrin.gif ) .

QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 01:13)
Brač, suprantu, kad nesimato to mano klausimo, bet gal kuri nepatingėsit atsakyt-KUR VYKS SEMINARAS ir kur bus nakvynė su gaidžiais?  biggrin.gif
Miško g. 3, Žibininkų k., Kretingos r.

ar

RŪDAIČIAI, Ežero g. 3 (Rūdaičių kultūros centras)


kai planavom, tikėjomės pasinaudoti HBH konferencijų sale, tačiau išaiškėjo, kad į tą savo salę jie buhalteriją perkėlė ir jos nebeliko. Tad sutarėm su gretimo kaimo kultūrnamiu ( Rūdaičiai, Ežero3), o nakvynė pas gaidžius .

QUOTE(cushy @ 2014 07 21, 09:20)
Aš irgi dabar varškę kapoju, ir varškės sūrį, perku riebią pas ūkininkus turgelyje, nors gal nelabai gerai nepasterizuota.

Visai teisingai, vasarą ir manęs prie mėsos nelabai traukia, daugiau pieno produktai, daržovės. Ir valgau dažniau- gaunasi 3-4. nes noriu šiek tiek priaugt atgal.

QUOTE(JolkitaS @ 2014 07 21, 09:59)
Žinties puslapyje parašyta, kad į seminarą maistą reikia pirktis patiems? Tai visgi reikia kažką atsivežti?

Bus mėsos, varškės, grietinės, kiaušinių. Gal tik daržovių neužteks, tačiau bus galima nulėkt į Palangos turgų iš ryto ir dasipirkt, jei truks ko.

Kas nakvos, atsiveža užvalkalus (pagalvių ir antklodžių- sočiai). Maudymukai ir rankšluosčiai -savaime aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 21 liepos 2014 - 09:49


Bus mėsos, varškės, grietinės, kiaušinių. Gal tik daržovių neužteks, tačiau bus galima nulėkt į Palangos turgų iš ryto ir dasipirkt, jei truks ko.


Supratau, tai daržovių galim pasiimti - mažai nebus:)


Atsakyti
Sveika purpur, sveikinimai 4u.gif wub.gif Eik tu sau, sita tema tuoj bus galima pervadinti y paleo mamyciu kluba thumbup.gif biggrin.gif Labai dziaugiuos uz jus visas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 21, 13:58)
Sveika purpur, sveikinimai 4u.gif  wub.gif Eik tu sau, sita tema tuoj bus galima pervadinti y paleo mamyciu kluba thumbup.gif  biggrin.gif Labai dziaugiuos uz jus visas wub.gif



thumbup.gif thumbup.gif
grazios, sveikos ir vaisingos! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 21 liepos 2014 - 14:39
QUOTE(jaicy @ 2014 07 21, 15:39)
thumbup.gif  thumbup.gif
grazios, sveikos ir vaisingos!  biggrin.gif

Angliavandeniai ir PKS .

Jei daugiau nevaisingų sugalvotų pasilaikyt paleo, tai nevaisingumo gydymo klinikas ištiktų šokas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 21, 16:33)
Angliavandeniai ir PKS .

Jei daugiau  nevaisingų sugalvotų pasilaikyt paleo, tai nevaisingumo gydymo klinikas ištiktų šokas  biggrin.gif

As - gyvas irodymas biggrin.gif
(Plius dar kiti sutrikimai)

Istiktu ne shokas o bankrotas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 21 liepos 2014 - 16:20
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 21, 10:34)
thumbup.gif  nestuke.gif vaje, sveikinu, čia darosi pavojinga( kad ir man neįpūstų  nestuke.gif  biggrin.gif ) .
kai planavom, tikėjomės pasinaudoti HBH konferencijų sale, tačiau išaiškėjo, kad į tą savo salę jie buhalteriją perkėlė ir jos nebeliko. Tad sutarėm su gretimo kaimo kultūrnamiu ( Rūdaičiai, Ežero3), o nakvynė pas gaidžius .
Visai teisingai, vasarą ir manęs prie mėsos nelabai traukia, daugiau pieno produktai, daržovės. Ir valgau dažniau- gaunasi 3-4. nes noriu šiek tiek priaugt atgal.
Bus mėsos, varškės, grietinės, kiaušinių. Gal tik daržovių neužteks, tačiau bus galima  nulėkt į Palangos turgų iš ryto ir dasipirkt, jei truks ko.

Kas nakvos, atsiveža užvalkalus (pagalvių ir antklodžių- sočiai). Maudymukai  ir rankšluosčiai -savaime aišku.

Gal kas važiuoja nuo Kauno/Marijampolės pusės? ax.gif
Atsakyti
Ačiū visoms!
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 21, 15:33)
Jei daugiau  nevaisingų sugalvotų pasilaikyt paleo, tai nevaisingumo gydymo klinikas ištiktų šokas  biggrin.gif

Dėl patirties jose tas klinikas vadinu nevaisingumo verslo klinikomis, jos gi nieko negydo tik prastūminėja brangius vaistus bei operacijas. Ačiū Dievui, nors ir po keturių metų tampymosi jose, mes radome tikrus gydytojus ir priežastį (vit.D3 trūkumą), kurią pašalinus natūraliai pastojome. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 21 liepos 2014 - 16:27
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 21, 14:58)
Sveika purpur, sveikinimai 4u.gif  wub.gif Eik tu sau, sita tema tuoj bus galima pervadinti y paleo mamyciu kluba thumbup.gif  biggrin.gif Labai dziaugiuos uz jus visas wub.gif

Prisidedu ir aš prie sveikinimų mamytėms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 17:26)
Ačiū visoms!

Dėl patirties jose tas klinikas vadinu nevaisingumo verslo klinikomis, jos gi nieko negydo tik prastūminėja brangius vaistus bei operacijas. Ačiū Dievui, nors ir po keturių metų tampymosi jose, mes radome tikrus gydytojus ir priežastį (vit.D3 trūkumą), kurią pašalinus natūraliai pastojome.  thumbup.gif


Super, dar kartą sveikinimai smile.gif

Beje, o kaip atstatėte tą D3 trūkumą? Ar kažkokiais papildais, ar kitais būdais?

Aš šiandien sužinojau, kad mažakraujystę turiu.. unsure.gif
Kiek esu skaičiusi HS, visi geležies preparatai lyg ir šlakais ant odos labai nusėda, jei gerai prisimenu..

Gal dar yra ir kokių alternatyvų be raudonos mėsos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 17:26)
Ačiū visoms!

Dėl patirties jose tas klinikas vadinu nevaisingumo verslo klinikomis, jos gi nieko negydo tik prastūminėja brangius vaistus bei operacijas. Ačiū Dievui, nors ir po keturių metų tampymosi jose, mes radome tikrus gydytojus ir priežastį (vit.D3 trūkumą), kurią pašalinus natūraliai pastojome.  thumbup.gif

Pur-pur sveikinu !!!


Nomore, sveikinu su dukryte smile.gif!!!
Atsakyti