Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

dviraciu vaziuot galejau kuri laika, bet buvo salti orai, tai nesinorejo, o kai atsilo, tai pilvas jau kabojo - arbuzo spardymas gaudavosi.
kai susiruosiau kazka gert jau buvau 3 men nescia, bet pradzioj labai traukia zalios lapines darzoves - spinatus rydavau tiesiai is pakelio. veliau geriau vitaminus nesciosiom - pirkau pakuote menesiui, uzteko trim biggrin.gif ir daugiau nebepirkau. as - beviltiska bet kokiu papildu gerike, o ypac tabletiniu pavidalu, nes netikiu as jais (koks % ju isisavinimas)?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Vis dar mūčinuos su šienapjūte, o dar MB porą dešinės rankos pirštų susilaužė, tai dabar ir už jį kartais tenka pasidarbuot- vakar kaliau naujas daržinės lentas, nes jo pirštai nesugis, jei plaktuku darbuosis. Vibracija. Porą kg vinių sukaliau ir dar tiek reiks doh.gif


QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 18, 22:16)
Reik visur pusiausvyra laikyti. Uztai voresta ir akcentuoja saves stebesena ir parametru matavima, kad nenugrybautume per daug i viena ar kita puse.


pagaliau mane pradedat girdėti bigsmile.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 22, 19:19)

Ir pradejau metytis, kaip cia daryti su ta folio rugstimi. Linkstu link folate, o ne folic acid. Galvoju, kad reiketu parsisiusti is iherbo, tik ne arkliska doze. Paprotinkit mane, kad paskui nereiktu nagu grauzti...



lotuliukas.gif kokių dar Iherb'ų? rūkytuose lašinukuose 100 gramų, savaitės norma
http://www.dieta.lt/...siniai-ruukyti/

Folio rugšties rūkytuose lašinukuose- 1,570.00 μg- tačiau paprastuose, nerūkytuose lašiniuose kažkodėl tik 1 μg g.gif kaip rūkant ta folio rūgštis pasigamina? g.gif

dešimtukas produktų pagal folio rūgštį(na, aišku ne visi jie paleo)
Pavadinimas Folio rugšties
1. Lašiniai, rūkyti 1570.00 μg
2. Mielės 1215.00 μg
3. Viščiukų kepenėles 740.00 μg
4. Lęšiai 433.00 μg
5. Sėlenos, kviečių 400.00 μg
6. Sojos 375.00 μg
7. Gemalai, kviečių 330.00 μg
8. Mairūnai 274.00 μg
9. Pupelės 260.00 μg
10. Veršių kepenys 255.00 μg


Tiesa, dar įdomu turėtų būt nestuke.gif , paleo mityba turėtų apsaugoti nuo strijų atsiradimo , nes skaičiau, kad jos atsiranda, kai audinių augimo metu pritrūksta kokybiško baltymo ir organizmui tenka naudoti kas papuolė. Pas mus jo neturėtų trūkti.
Azu ir jautiena nestuke.gif - strijos apsireiškė?
Atsakyti
Voresta, sveikatos vyrui. Turbut dabar sultini geria, lyg ir gydo luzius sultinys, ar as klystu?
O valio, kaip tik ir kapoju sia savaite namines kiaules rukytus lasinukus. Skaiciau, kad folio rugsties yra spinatuose, reiskia ir zalesiai i trasa eis.
Voresta, man net nestumo nereikejo, mano strijos atsiradusios po nutukimo stipriai apmazejo. O turejau labai bjaurias vidineje keliu linkiu puseje, sios isvis dingo biggrin.gif Tikrai butu idomu musu nestukiu ispudzius isgirsti.
Zodziu reikia man atsipalaiduoti, kitaip paranoja susirgsiu, po to isvis vaiku nereikes...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 22, 18:19)
Ir pradejau metytis, kaip cia daryti su ta folio rugstimi. Linkstu link folate, o ne folic acid. Galvoju, kad reiketu parsisiusti is iherbo, tik ne arkliska doze. Paprotinkit mane, kad paskui nereiktu nagu grauzti...

aš kažkiek laiko gėriau folate, kai nesurinkdavau iš maisto biggrin.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 22, 19:35)
Mano drauge net dviraciu vaziuot negali, iskart skausmai pilvo. Hmm...

kai kas paeiti normaliai negalėjo biggrin.gif nu bet čia jau aš patologinis bišk atvejis biggrin.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 06 22, 20:17)
Tiesa, dar įdomu turėtų būt  nestuke.gif , paleo mityba turėtų apsaugoti nuo strijų atsiradimo , nes skaičiau, kad jos atsiranda, kai  audinių augimo metu pritrūksta kokybiško baltymo ir organizmui tenka naudoti kas  papuolė. Pas mus jo neturėtų trūkti. 
Azu ir jautiena  nestuke.gif - strijos apsireiškė?

per pirmą nėštumą pilvas buvo visas strijuotas, dabar ant pilvo nė vienos naujos strijos nėr, bet dar ne pabaiga, po gimdymo bus matyt, nes pačios didžiosios praeitą kartą man išlindo pačiam gale ir po gimdymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 06 22, 21:32)

per pirmą nėštumą pilvas buvo visas strijuotas, dabar ant pilvo nė vienos naujos strijos nėr, bet dar ne pabaiga, po gimdymo bus matyt, nes pačios didžiosios praeitą kartą man išlindo pačiam gale ir po gimdymo  g.gif

matai, aš jauniklių klausiau, nes būtent jų oda dar neištampyta biggrin.gif , o tu nepergyvenk, greičiausiai nė tau nebepasirodys. Juk baltymo smarkiai negadini?
Atsakyti
nomore, o toki stebukla kaip folate Lietuvoj apskritai imanoma nusipirkti?
Atsakyti
striju ant pilvo kol kas nera, bet dar ne vakaras, kaip nomore sako. pradzioj nestumo strijos pasirode ant krutines ir klubu bet tokios baltos, smulkios, man net atrodo, kad jos ten visada buvo, tik dabar kai oda issitempe as jas pastebejau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 22, 20:39)
matai, aš  jauniklių klausiau, nes būtent jų oda dar neištampyta  biggrin.gif , o tu nepergyvenk, greičiausiai  nė tau nebepasirodys. Juk  baltymo smarkiai negadini?

je je, kraupinu liaudį snarglinais kiaušais biggrin.gif
šiandien, beje, nuslūgo patinimas (na, netinku aš į pavyzdinio lengvo paleo nėštumo pavyzdžius biggrin.gif ) , tai parduotuvėj vos spėjau sulaikyti, kad nenukristų kelnės, kurias per nėštumą nešiojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 06 22, 20:52)
nomore, o toki stebukla kaip folate Lietuvoj apskritai imanoma nusipirkti?

siunčiausi iš iherbo. gaila, nebeturiu, išdalinau.

QUOTE(jautiena @ 2014 06 22, 20:52)
striju ant pilvo kol kas nera, bet dar ne vakaras, kaip nomore sako. pradzioj nestumo strijos pasirode ant krutines ir klubu bet tokios baltos, smulkios, man net atrodo, kad jos ten visada buvo, tik dabar kai oda issitempe as jas pastebejau wink.gif

baltos strijos iš anksčiau, tik gal nepastebėjai, naujos būna raudonai melsvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 06 22, 21:17)

Azu ir jautiena  nestuke.gif - strijos apsireiškė?


Man ne vienos , o as visai visai ne jaunikle biggrin.gif Bet siaip strijos yra ir hormonu reikalas.
Atsakyti
Na taip, bet hormonai gali sutrikti nuo netinkamos mitybos.
Man patiko pasakymas "we are digging our graves with our teeth".
Atsakyti
bendras cholesterolis: 4,48 (0,0-5,2) vel nukrito, pries paleo buvo 4,7, veliau pakilo 5,2, db vel nukrito mistiskai smile.gif
DTL gerasis 1,67 (0,9-4,0)
MTL blogasis 2,10 (0,0-3,4)
Trigliceridai 1,26 (0,0-2,3)
Gliukoze serume 5,20 (4,2-6,1)
slapimo pH 6,5 (5,5-7,0)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 23 birželio 2014 - 16:45
QUOTE(vyras kitas @ 2014 06 23, 17:40)
bendras cholesterolis: 4,48 vel nukrito, pries paleo 4,7, veliau pakilo 5,2

Neblogai ax.gif Įdomu - kokie disbalansai ir kokia mityba?
Atsakyti