Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Sveikinimai nomore, sveikatytes su dukryte jums 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 19, 22:55)
RŪDAIČIAI, Ežero g. 3 (Rūdaičių kultūros centras)


O žinties puslapyje duota: "Seminaro vietoje, Miško g. 3, Žibininkų k., Kretingos r., LT-97231..." g.gif

QUOTE(cushy @ 2014 07 20, 06:42)


Nuoširdžiausi sveikinimai wub.gif Kiek jau laiko? 4u.gif

QUOTE(nomore @ 2014 07 20, 14:30)
aš jau, beje  biggrin.gif


SVEIKINIMAI, beje biggrin.gif , su dukrytės gimimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 07 20, 18:59)
Va va, ir mane jie vargina kaip niekat, visi skruostikauliai, kakta, kaklas tokiais pulingais nuseta.. bet buvau truputį atitrūkus ir į ledus įkritus...  blush2.gif
dabar jau savaitė tvarkingai gyvenu, bet nemažėja jų..  ax.gif


Kiek laiko jau jūs Paleo? Man buvo baisus veidas, kai tik pradėjau laikytis, apie 4-ą mėnesį-turbūt intensyviai valėsi organizmas odos pagalba, nes veidas buvo lyg kažkurios minėta tarka-nusėtas daugybe poodiniu tokių kietų spuogiukų, kurių vizualiai nelabai matėsi, bet kiekis buvo nerealus. Kosmetologė ne tatsisakė juos valyt motyvuodama, kad reiktų visą veido odą iškankint ir tik pasiūlė mityba reguliuot ir kosmetines priemones jos rekomenduotas su mielėm naudot. Po to kažkaip nepastebimai jie po kažkiek laiko dingo.
Atsakyti
Hippie, na as tai jau po menesio bus metai kaip su paleo, bet irgi pagrazinta kakta vaikstau:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 20, 22:29)
Hippie, na as tai jau po menesio bus metai kaip su paleo, bet irgi pagrazinta kakta vaikstau:)


Ir taip visus Paleo metus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 20, 21:19)
Cushy ir nomore, nuosirdus sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif

As neseniai is Vilniaus parsimariojau, pagaliau namai. Orouoste pas vokiecius praleidau beveik para, nes avialinijos subludijo ir nukele skrydi. Baisus karstis Miunchene, virs 30 laipsniu, o laboratorijose kur dirbom nuo ryto iki vakaro apie 37 laipsniai karscio (nebuvo kondicionieriu, ir zmoniu daug is viso pasaulio suvaziavo tobulintis). Galvojau gala gausiu, nemiegojus beveik dvi paras. Bet gera pagaliau namuose ir gera skaityti tokias malonias naujienas  wub.gif
p.s. dar vakar netyciom ant geju parado uzsirovem  lotuliukas.gif



ojeje... sunkus savaitgalis!
bet gerai kad viskas baigesi! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 07 20, 22:17)
Man buvo baisus veidas, kai tik pradėjau laikytis, apie 4-ą mėnesį-turbūt intensyviai valėsi organizmas odos pagalba, nes veidas buvo lyg kažkurios minėta tarka-nusėtas daugybe poodiniu tokių kietų spuogiukų, kurių vizualiai nelabai matėsi, bet kiekis buvo nerealus.




kaip keista! man niekas nesivale. tiesiog eme ir dingo spuogai spuogeliai!
o vat su vasara atsirado ju.. ir daugiau nei pries Paleo... brrr
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 20, 20:46)
kad ir skaityt rek muokiet , ne ėš karta išen.

[i]Šnuobelė ėštīsa, ėšsėpūtė, kāp šviežos bondelis..




eik tu sau! nieko nesuprantu! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet man grazu!

bet mokyklose kokia kalba mokina ten kur nors gudziam kaime?..
sunku dabar isaugoti sita pavelda..
Atsakyti
Brač, suprantu, kad nesimato to mano klausimo, bet gal kuri nepatingėsit atsakyt-KUR VYKS SEMINARAS ir kur bus nakvynė su gaidžiais? biggrin.gif


Miško g. 3, Žibininkų k., Kretingos r.

ar

RŪDAIČIAI, Ežero g. 3 (Rūdaičių kultūros centras)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 21 liepos 2014 - 00:14
QUOTE(Hippie @ 2014 07 21, 01:13)
Brač, suprantu, kad nesimato to mano klausimo, bet gal kuri nepatingėsit atsakyt-KUR VYKS SEMINARAS ir kur bus nakvynė su gaidžiais?  biggrin.gif
Miško g. 3, Žibininkų k., Kretingos r.

ar

RŪDAIČIAI, Ežero g. 3 (Rūdaičių kultūros centras)

As nors ir nedalyvauju , supratau kad nakvyne zibininkuose, o seminaras rudaiciuose.
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 07 20, 23:57)
bet mokyklose kokia kalba mokina ten kur nors gudziam kaime?..
sunku dabar isaugoti sita pavelda..


Giminaite moko muzikos, tai sake, "as kalbu zemaitiskai, nezinau kas butu jei mokyklos direktore isgirstu, atleistu is darbo turbut smile.gif "

As matematikos irgi zemaitiskai mokiaus.

Cia nuo mokytojo priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 20, 22:29)
Hippie, na as tai jau po menesio bus metai kaip su paleo, bet irgi pagrazinta kakta vaikstau:)

Labas rytas, o man su oda viskas tvarkoje. Gal koki krema tepi ar pudra ir kazkas netinka? As parvaziavau su keletu bjauriu giluminiu, labai prakaitavau tam karstyje, gal poros uzsikimso. Slamsto nevalgiau, svediskas stalas buvo per pusrycius ir vakariene, del ko labai dziaugiuosi ir maistas buvo kokybiskas. Tik per pietus budavo sunkiau, nes valgem universiteto klinikose ir viena diena isvis likau be pietu, nes nebuvo is ko rinktis, o lazanija ir makaronai manes nezavi biggrin.gif
Atsakyti
Labas VISOMS Paleopilietėms! 4u.gif

Kartas nuo karto vis paskaitau jūsų pokalbius. Bet kai čia tokios puikios temos prasidėjo negaliu atsilaikyti neprisjungus.

Prisitatau seniausiom senbuvėm - anksčiau buvau Pur-pur. Dabar biškį pasikeičiau profiilį. ax.gif Sveikos, kurių dar nepažįstu!

Džiaugsmingiausi sveikinimai Nomore sulaukus dukrelės. 4u.gif Paslaptingajai Azu thumbup.gif
Ir cushy besilaukiančiai. 4u.gif Tai prie tavęs į kompaniją einu su penkto mėnesio gyventoju mano pilve.
Jautiena, paskui tave tikrai nespėsiu. bigsmile.gif Tu jau didelė. 4u.gif Lengvų paskutinių laukimosi savaičių! 4u.gif
Labas Lumi Lumi, Egliukasz, Katinone, Voresta, Sedindriuke, Elata ir kiti. Noriu vėl būti jūsų draugijoje! rolleyes.gif

Kai tik pastojau vis bandžiau sugrįžti į paleo, bet stiprūs cruasanų poreikiai ir nulis energijos priversdavo tai cukraus į kavą įsidėti, tai užvalgyti kokios nesąmonės darbo kavinėje ar net hesburgeryje su makdonu. doh.gif
Žinoma, nuo to šlamšto turiu prieauglio keliais kilais daugiau nei reikėtų šiuo metu.
Bet būsenai apsiraminus jau savaitę vėl pagaliau esu su paleo. Ačiū Dievui!
Taigi, kartais paklausinėsiu patyrusiųjų paleolistų kaip man geriau maitintis.
Džiaugiuosi sugrįžusi! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursula Star: 21 liepos 2014 - 07:36
Mano amzina atilsi senelis buvo grynas zemaitis. O mociute dzuke, zemaitijoje dirbo mokytoja, jie ten ir susipazino smile.gif bet gyventi parvaziavo i dzukija ir as jau augdama nelabai girdedavau seneli zemaiciuojant. Tik kai pas zemaicius nuvaziuodavom tai dievuleliau, nieko nesuprasdavau smile.gif

Labas pur pur, malonu tave girdeti, kaip dziugu skaityti apie pilvelio gyventojus sioje temoje, dziaugiuosi uz visas musu busimas ir esamas mamytes :wub
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif 4u.gif

QUOTE(jautiena @ 2014 07 20, 14:30)
aha, viskas aisku su tavim  thumbup.gif kiek jau savaiciu turi?
valgiau taip pat kaip ir pries pastodama, tik pradzioj naturaliai norejosi rugsciu lapiniu darzoviu (spinatu, grazgarstes - folio rugstis), o nesinorejo riesutu ir sokolado. nepykino nei karto,

Jautiena, tau likusių lengvų savaičių ir lengvo gimdymo smile.gif
Man 11-ta savaitė dar tik įpusėjo smile.gif Mane pykino visą mėnesį ištisai nuo ryto iki vakaro, bet nevėmiau, gelbėjausi "vytautu" su daug citrinos, kartais greipfrutais. Dabar retkarčiais papykina. Į kavą ir kitus karštus gėrimus negalėjau žiūrėt, dabar kartais silpnos balintos kavos atsigeriu. Apie mėsą dar dabar bloga pagalvot, nors kartais suvalgau, jei paruoštos būna. Vištų pora neseniai turėjau supjaustyt ir į kamerą sudėt, tai vos nesutūsė nuo kvapo, nors šviežios, tik prieš dieną papjautos buvo. Nesinori nieko su kakava, ir žalių salotų nesinori sad.gif

QUOTE(nomore @ 2014 07 20, 16:30)

aš jau, beje  biggrin.gif




Didžiausi sveikinimai thumbup.gif Sveikatos jums abiems 4u.gif
QUOTE(nomore @ 2014 07 20, 19:53)
cushy, mane pykino labai, bet nevėmiau, bet mėsą valgiau be problemų. pradžioj gėriau tik imbierą, užpiltą vandeniu karštu, arba citriną. nieko kito nenorėjau biggrin.gif


Aš net paprasto vandens negalėjau gert, tik Vytautą biggrin.gif

QUOTE(jautiena @ 2014 07 20, 19:56)
varske kapoju, nes norisi, gal ir paiima kalci is tos varskes,



Aš irgi dabar varškę kapoju, ir varškės sūrį, perku riebią pas ūkininkus turgelyje, nors gal nelabai gerai nepasterizuota. Bet bent jau neberia, kai nuo parduotuvinės spogais kaklas visas nusėtas būna doh.gif Ir bulvių labai norisi

QUOTE(Ursula Star @ 2014 07 21, 09:34)
Labas VISOMS Paleopilietėms!  4u.gif

Tai prie tavęs į kompaniją einu su penkto mėnesio gyventoju mano pilve.



Nuoširdžiausi sveikinimai ir tau thumbup.gif Bet kaip ilgai tylėjai smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
sveikinimai nėštukėms ir mamytei!
Žinties puslapyje parašyta, kad į seminarą maistą reikia pirktis patiems? Tai visgi reikia kažką atsivežti?
Atsakyti