Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

cushy wub.gif thumbup.gif Dar viena paleo mamyte bus bigsmile.gif tiksliai, kazi kaip jautiena ir nomore, dar nesusitiko su savo leliukais? g.gif smile.gif
Atsakyti
Tik dabar ne visai paleo...
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 20, 12:47)
Tik dabar ne visai paleo...


smile.gif as irgi nevisai, nes organizmui reik gliukozes, tai bulves , grikiai, bananai ir datules mano gelbetojai .
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2014 07 20, 12:47)
Tik dabar ne visai paleo...


Sveikinimai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 07 19, 18:13)
Laba  smile.gif  Seniai rodžiausi, bet vis paskaitau smile.gif
Smagų susitikimą planuojatės, aš ir norėč, ale man niekaip nesigaus...
Kažin kaip nėštukėm  nestuke.gif  sekasi? Gal jau šeimų pagausėjimas yra?
Ir dar įdomu, ką jos valgė pirmus nėštumo mėnesius, kai paprastai būna, kad pykina, ypač apie mėsą vien pagalvojus smile.gif Ir šiaip, kaip visą nėštumą maitinosi?
aha, viskas aisku su tavim thumbup.gif kiek jau savaiciu turi?
valgiau taip pat kaip ir pries pastodama, tik pradzioj naturaliai norejosi rugsciu lapiniu darzoviu (spinatu, grazgarstes - folio rugstis), o nesinorejo riesutu ir sokolado. nepykino nei karto, tinimas prasidejo ties 37sav, bet nieko baisaus, batais apsiaunu, del hormonu pokyciu kelis kartus po kelias dienas skaudejo galva ir aisku pavargstu greiciau ir miego daugiau reik. suma-sumarum nestumas yra baika mirksiukas.gif
is nomore kuri laiko nieko negirdet, gali but jau pasigimdzius, supuoja.

pavydziu visom meet'o, kaip faina turetu but bendraminciu bury.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 20 liepos 2014 - 12:32
QUOTE(cushy @ 2014 07 20, 07:42)
Aha smile.gif Laikausi labai gerai, tik valgau dabar pagal organizmo reikalavimus (noriu bulvių ir riebios varškės visokiais pavidalais) smile.gif Cukraus ir bulkų ir toliau nevalgau, gerai, kad nesinori smile.gif Medaus kartais šaukščiuką suvartoju.

sveikinimai dideliausi thumbup.gif kaip faina wub.gif
Atsakyti
Cushy, sveikinimai 4u.gif Kokia vaisinga tema pasidarė biggrin.gif
Aš irgi leliuko noriu biggrin.gif Tik pirma reik vyrą susirasti wacko.gif
Atsakyti
i leliuku tema, nestukems yra kokie paleo isskirtinumai? gal kazko daugiau reikia, kazko maziau valgyt? o gal kazko ir ne pagal paleo reikia paniamniot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2014 07 20, 14:00)
i leliuku tema, nestukems yra kokie paleo isskirtinumai?

yra. toks vienas, vadinasi "pernelyg sau nenuolaidžiauti" biggrin.gif
aš jau, beje biggrin.gif

cushy, šaunuolė, kad perimi estafete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 07 20, 15:30)

aš jau, beje  biggrin.gif



clap.gif good.gif sveikinimai. Ir ką sūpuoji? Viskas jums gerai?

Cushy, sėkmės!

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 20, 17:30)
clap.gif  good.gif sveikinimai. Ir ką sūpuoji? Viskas jums gerai?

dukrytė. viskas gerai, nors sakė, kad bus negerai, kad vaikui svorio trūks, bet gimė visai nemaža, 3280 g. blogybė ta, kad teko darti cezarį, taip kad neturėjau progos perduot pataisytos mikrofloros biggrin.gif svorio priaugau kone 7 kg, galutiniam rezultate turiu minusą, strijų naujų neatsirado biggrin.gif dabar tikiuosi sklandaus gijimo. atsistatymui po operacijos vis paryju kakavos sviesto ir kokoso, paprasto sviesto.
cushy, mane pykino labai, bet nevėmiau, bet mėsą valgiau be problemų. pradžioj gėriau tik imbierą, užpiltą vandeniu karštu, arba citriną. nieko kito nenorėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2014 07 20, 13:00)
i leliuku tema, nestukems yra kokie paleo isskirtinumai? gal kazko daugiau reikia, kazko maziau valgyt?  o gal kazko ir ne pagal paleo reikia paniamniot? bigsmile.gif
nemanau, tik ta folio rugsti visur kemsa (negeriau, lapiena edziau) ir aisku gelezies poreikis kur kas didesnis (geriu Floradix, nes pati pajauciau, kad silpna dares), varske kapoju, nes norisi, gal ir paiima kalci is tos varskes, vit. D geriau, kol saules nebuvo. siaip kcal reikia tik 200-300 daugiau per diena, bet ax.gif as sau vaisiu leidziu kur kas daugiau negu paprastai, tai nu situ ir imitau kaip reikalas 15-16kg blush2.gif na bus ka "dietintis". beje, kol kas strijos dar neislindo nei vienos, bet dar gali visko but, nes 2sav virs termino leidzia isbut. tepu, pilva ir sonus, bei krutine kokosu + migdolu aliejum. migdolu imaisau koki sestadali i istirpinta kokosu, toks misinukas nebesustingsta, susipylus i butelaiti su pumpa - labai patogu. situ zadu tept ir vaiko uzpaliuka, ziuresim ar tiks ax.gif

nomore, nagi pasipasakok ir liepinuku temoj prasinesk. sveikinu ir tikiuos, kad viskas gerai 4u.gif edit: pavelavau, jau parasei thumbup.gif labai normalus svoris mergikes, taisykis pati, jautienos kepsniu reiktu uzkirst, vienas sviestas nelabai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 20 liepos 2014 - 18:01
kepsnių gal dar nea, apvirta mėsa mintu biggrin.gif o sviestai šiaip, jėgoms atstatyti, į balansą grįžt smile.gif
jaučiu, kad geležies po operacijos ir man trūksta, nes galva pasvaigsta.
Atsakyti