Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(vyras kitas @ 2014 07 15, 13:57)
Drauge buvo paskaitoje, visiska priesingybe paleo smile.gif
Idomu ka pasakysite smile.gif smile.gif



ką pasakysiu? Dar viena vargšė china study ir Campbello auka. Kol neužsiraus ant metabolizmo sutrikimų, tol nepraregės. 8-12 kartų per parą šlapintis, ir dar bespalviu šlapimu doh.gif

https://www.youtube....h?v=x0kaw070RAk
radau pačią ir paskaitą, jei kam įdomu. Sakykim, jos autoimuninė liga- sakykim, katabolinis disbalansas, perėjus į veganizmą persivertė į anabolinį (dažnas šlapinimasis ir bespalvis šlapimas)- tikiu, sveikata tikrai pagerėjo. Klausimas- kiek laiko truks ši laimė?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 15, 13:25)
Reiskias galiu kist saldainius iki samones netekimo, vistiek pertekliu iskakosiu biggrin.gif aciu, sypsena iki ausu biggrin.gif
p.s. Vanduo irgi neorganinis junginys biggrin.gif
Oi geras skaitalas biggrin.gif
Prisipazinkit, kas keliates nakti siusiot du kartus? biggrin.gif



joa.. net nejuokinga.
tai matyt visi kas turi antsvorio- mazai kakoja ir sysioja, kad neiskakoja visu riebalu nuo pilvo

Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 15, 14:04)

radau pačią ir paskaitą, jei kam įdomu. Sakykim, jos autoimuninė liga-  sakykim, katabolinis disbalansas, perėjus į veganizmą persivertė į anabolinį (dažnas šlapinimasis ir bespalvis šlapimas)-  tikiu, sveikata tikrai pagerėjo. Klausimas- kiek laiko truks ši laimė?



nuo vilko ant meskos
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 15, 13:25)

Prisipazinkit, kas keliates nakti siusiot du kartus? biggrin.gif



beje del slapimo.
anksciau visa gyvenima beveik nesislapinau keik pamenu- karta-maximum du kartus i diena. nereikejo, nenorejau. galejau isbut visa diena nesysiojus...(na ir akmenu t urejau... tai r eiskia ne viskas tvarkoj buvo)

su paleo, pradejau slapintis daugiau, naturaliai kazkaip.
bet paskutiniu metu keliuosi nakti, ko gyvenime nebuvo!
na pradejau daugiau gerti vandens.. bet ne litrais, tikrai.
nezinau ar cia dziaugtsi ar ne..
bet nuejus i tualeta pries miega, daznai nedadempiu iki ryto, 5-6 keliuosi ... gyvenime to nebuvo! g.gif
Papildyta:
ir tiesa, pergyvenau kad mano slapimas pasidare putuojantys, t amsus. db va vel bespalvis... svyruoju
Papildyta:
pasidariau kvepavima - 7.2 smile.gif
Papildyta:
jetau, pasiskaiciau netycia ligu temas... kaip visi peisinasi vorestos pasisakymais, kokios diskusijos... unsure.gif
as manau jei netiki-pasidomek. bet jei tau tikrai blogai- emiesi bet kokio siaudo.
juk nuo to nebus blogiau. ty.. visom kam buvo blogai- neteisingai maitinosi, mano draugei irgi itare ciliakija, atsisake ji angliavandeniu, ir taip nuo savo 50 kg numete kazkiek(bet itariu ji nevalge normaliai), ty kaip valge , nueme anglius ir liko kas liko.
o paskui sako- nepadejo, blogai ir pan

as pati pasispyriojau, bet lyg ir nedaug... rolleyes.gif
Atsakyti
Jaicy, as taip myzciojau ir naktim keldavausi iki paleo smile.gif dabar kai serbentuose pasiganau tai irgi dazniau einu, o dar ir riebalo maziau suvalgau, kai silta tai man jo nesinori. Ir vuolia, turiu 2 kg pliuso biggrin.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...i.d?id=65298658

kaip tik apie šlapimą. Ir sakoma: Norma laikoma, jeigu žmogus šlapinasi iki 6 kartų per dieną ir 1–2 kartus naktį.
pasirodo, normalu keltis naktį. Bet, jei šlapimo iki dviejų litrų būna, sisojant 6 kartus, tai mažais kiekiais varvinama? Pas mane netol litro pūslėj telpa, tai naktim nelunatikuoju biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 15, 16:52)
Jaicy, as taip myzciojau ir naktim keldavausi iki paleo smile.gif dabar kai serbentuose pasiganau tai irgi dazniau einu, o dar ir riebalo maziau suvalgau, kai silta tai man jo nesinori. Ir vuolia, turiu 2 kg pliuso biggrin.gif

matai, tavo toks nemažas antsvoris rodė, kad tu anaboliniam tikriausiai buvai. Tą dažnas myžčiojimas ir patvirtintų. Kas man nelabai suprantama, kadangi pas žmogų su IS (autoimuninė) turėtų būti katabolinis. Matyt, su tais disbalansais visko būna. Aš dar per mažai žinau.
O dabar pora kg tau visai tiks, ruošiesi nestuke.gif . Pasižiūrėk kaip kis tavo šlapimas. Mano pačios vasarinis irgi šviesėja, tankis mažėja, persiverčiau irgi link augimo- reiktų prisiaugint šiek tiek atsargų žiemai.
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 07 15, 16:30)

bet nuejus i tualeta pries miega, daznai nedadempiu iki ryto, 5-6 keliuosi ... gyvenime to nebuvo! g.gif

ir tiesa, pergyvenau kad mano slapimas pasidare putuojantys, t amsus. db va vel bespalvis... svyruoju

na, jei daug daržovių pradėjai valgyt, o baltymo sumažinai, tai gal ir pH pasikeis, o tada tau jokie akmenai nebegresia.
QUOTE
Papildyta:
pasidariau kvepavima - 7.2  smile.gif
Papildyta:
nu visai gerai, kaip vasarai.
QUOTE
jetau, pasiskaiciau netycia ligu temas... kaip visi peisinasi vorestos pasisakymais, kokios diskusijos... unsure.gif

bandos dėsnis kai mūsų bus bent 5 proc, gal viskas pasikeis?
QUOTE
as manau jei netiki-pasidomek.

žmonės mokyti, išsilavinę, o čia kažkokia višta kažkokias nesąmones, prieštaraujančias jų žinomoms tiesoms, peza biggrin.gif . Tad nėr kuom ir domėtis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 15 liepos 2014 - 16:59
turetu pasirodyti lietuviska versija It Starts With Food, kazkokia leidykla apsieme versti ja.
Kazkodel ji nutyli apie fruktoze, kurios 100g septyniuose bananuose. Nejau medike nezino apie cukraus zala
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 15 liepos 2014 - 16:47
QUOTE(vyras kitas @ 2014 07 15, 16:41)
turetu pasirodyti lietuviska versija It Starts With Food, kazkokia leidykla apsieme versti ja.




is kur zinai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 15, 16:22)

nu visai gerai, kaip vasarai.




kodel t aip saakai?
vien del tu 0.2?...
manau kaip man tai yral abai gerai!'
as jau nebepamenu, bet rodos pradzioj buvo 12, paskui su paleo lyg ir i kita [use nuvaziavau... o db ties akso viduriuku gi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 15, 17:51)
is kur zinai?  ax.gif


pazistamai pasiuliau versti ja, pasirodo jau rezervuota
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 07 15, 16:41)

Kazkodel ji nutyli apie fruktoze, kurios 100g septyniuose bananuose. Nejau medike nezino apie cukraus zala



man is viso keista, jau n metu nebuvau pas medikus(nebent biuletenio atidaryt, ir tai ne as eidavau, o mama, nes ten dirba)... bet kiek pamenu - tai... nu ne vienas gydytojas nera nieko pasakes apie baltymus mityboje, tarkim del akmenu, ne vienas daktaras nekapsto giliau. iseitis is ligos/problemos/simptomo - vadinkit kaip norit - vaistai arba operacija. prevencijos 0! nu man taip pikta
as db radau dar viena vyra- Caculin(ruskskai), snekejo kaip tik apie baltymus ir inkstus.
man plaukai siausiasi- negi musu gydytojai nesimoke paprasciausios medicinos, ar whateever kaip ji vadinasi. kas kaip su kuo..
arba pasimoke, islaike egzus ir nuejo 'gydyt' zmoniu, savo teoriniu z iniu praktikoj nepritaikydami.. nu ne vienas man dietos neisrase.. arba gal as atrodziau dura kad su manim apie tai negalima buvo sneket?... bet paskaytu- vaikeli, taip ir taip. sumazink baltymus, paziuresi, gal bus geriau, nebeatsiras akmenu.
tai ne! klausiu - okodel taip yra?!
tai nu..... as jau net neprisimenu ka sake. o gal ir nieko.. nes ne jos mada atsakynet i normalius klausimus. ji gali tik israsyt tabletkas
grrrrrrrrrrr pikta kokia as tai snd..
dar darbe nesiseka... sedziu virsvalandzius.. o vyras visai paskendes darbuose. nei atraso nei ka.. g.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vyras kitas @ 2014 07 15, 16:54)
pazistamai pasiuliau versti ja, pasirodo jau rezervuota



ou thumbup.gif
Papildyta:
ir dar. toks pastebejimas.
sokoladas(tiksliau kakava tonizuoja). pastebejau kad uzvalgius sokolado(to teisingo), mano nuotaika ziauriai pasikelia. t iesiog ziauriai! tampu kitu zmogum..(nors paskutiniu metu , vel aciu Paleo - as turbut galiu padekos rasta jai parasyt) biggrin.gif - tai zodziu su paleo man aplamai, kaip ir sake voresta, pagerejo ir nuotaikai r nerviukai. maziau stresuoju ir pan. bet va - izvalgius sokolado - mano nuotaika labai gera. mano galvoj mintys generuojasi, as ir to ir ano noriu!
klausimas- ar tai blogai?
ir jei as noriu kad taip butu visada, bet be kazkokiu stimuliarotiu- ka man daryt?
ar tai rieskia mano mityboj per mazai riebalo?.. g.gif kito paaiskinimo nematau..
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 07 15, 17:54)
pazistamai pasiuliau versti ja, pasirodo jau rezervuota

taigi jau anonsuoja http://www.tytoalba....deda-nuo-maisto

Azu buvo tą nuorodą įdėjus. Tai laukiam. Pirksiu ir dovanosiu sesei.
Atsakyti
voresta, t u proignoravai mano ikelta sarasuka su oksalatais g.gif rolleyes.gif
ar tai labai blogai is tiesu , kad as valgau ale leistinas darzoves kaip cukinijas, spinatus ir pan, kuriuose gausu oksalatu? ar kaip ir sakai- geriau mazinti baltyma, o tos darzoves dzin? nes jau nezinau ka ir bedaryt?..
ty db su inkstais neturiu problemu(nu bent jau nejauciu), bet ten buvo parasyta, kad kas turejes problemu- siu produktu visai negalima valgyti. o pasirodo tu oksalatu lb daug beveik visose darzovese.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 15, 17:04)
taigi jau anonsuoja http://www.tytoalba....deda-nuo-maisto

Azu buvo tą nuorodą įdėjus. Tai laukiam. Pirksiu ir dovanosiu sesei.


as dovanosiu sau biggrin.gif


as daviau mamai rusiska atspausdinta.. tiesa sakant as jos iki gao pati neperskaiciau. bandziau ir kelis kartus skaiciau vis po biski..
bet mama mane palaiko, viskas ok. bet pati ne uz ka..(jai artritas..) sad.gif man taip gaila. as niekaip negaliu jos itikitni...sad.gif nzn... liudna labai del to. o jai yra labai gerai, nes persipyna vaistai, ligos, viena lechit, kita kolechit ir taip pasaka be galo.. ji jau serga trecia karta per vsara...( o as ne karto per metus!) man tai tiesiog stebuklas!
zodziu...

kazkokai as snd skundike tokia..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 15, 17:53)

kodel t aip saakai?
vien del tu 0.2?...
ne, toks rodytų kad pas tave daugiau daržovių/angliavandenių tikriausiai atsirado.
QUOTE
manau kaip man tai yral abai gerai!'
as jau nebepamenu, bet rodos pradzioj buvo 12, paskui su paleo lyg ir i kita [use nuvaziavau... o db ties akso viduriuku gi  rolleyes.gif

aš irgi nepamenu, tavo parodymų.
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 07 15, 18:10)
voresta, t u proignoravai mano ikelta sarasuka su oksalatais  g.gif  rolleyes.gif
ar tai labai blogai is tiesu , kad as valgau ale leistinas darzoves kaip cukinijas, spinatus ir pan, kuriuose gausu oksalatu? ar kaip ir sakai- geriau mazinti baltyma, o tos darzoves dzin? nes jau nezinau ka ir bedaryt?..
ty db su inkstais neturiu  problemu(nu bent jau nejauciu), bet ten buvo parasyta, kad kas turejes problemu- siu produktu visai negalima valgyti. o pasirodo tu oksalatu lb daug beveik visose darzovese.. unsure.gif
taip, nutylėjau, nes neturiu informacijos, kad tai reikšminga. Akmenims formuotis (mano žiniomis) turi būt šlapimo ph netinkamas. O apie oksalatus pasiklausi Roko seminare.
QUOTE
bet mama mane palaiko, viskas ok. bet pati ne uz ka..(jai artritas..) sad.gif man taip gaila. as niekaip negaliu jos itikitni...sad.gif nzn... liudna labai del to.  o jai yra labai gerai, nes persipyna vaistai, ligos, viena lechit, kita kolechit ir taip pasaka be galo.. ji jau serga trecia karta per vsara...( o  as ne karto per metus!) man tai tiesiog stebuklas!
zodziu...

kazkokai as snd skundike tokia..sad.gif

mes negalim nieko nei pakeist nei priverst- turim susitaikyt su jų pasirinkimu. mes nesam autoritetu aplinkiniams- savo kieme pranašu nebūsi. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 07 15, 18:02)
sokoladas(tiksliau kakava tonizuoja). pastebejau kad uzvalgius sokolado(to teisingo), mano nuotaika ziauriai pasikelia. t iesiog ziauriai! tampu kitu zmogum..(nors paskutiniu metu , vel aciu Paleo - as turbut galiu padekos rasta jai parasyt) biggrin.gif - tai zodziu su paleo man aplamai, kaip ir sake voresta, pagerejo ir nuotaikai r nerviukai. maziau stresuoju ir pan. bet va - izvalgius sokolado - mano nuotaika labai gera. mano galvoj mintys generuojasi, as ir to ir ano noriu!
klausimas- ar tai blogai?
ir jei as noriu kad taip butu visada, bet be kazkokiu stimuliarotiu- ka man daryt?
ar tai rieskia mano mityboj  per mazai riebalo?.. g.gif  kito paaiskinimo nematau..

kakavoje yra stimuliatorius teobrominas, tačiau kartu daug ir magnio. O magnis irgi siejasi su nuotaika, kaip ir stimuliatorius teobrominas- tad neaišku nuo ko tu pasijunti geriau. g.gif
Atsakyti
Kada seminaras? Mes apskritai nusiplanawe 3 dieni prie juros... g.gif gal papulciau bent pasilabint smile.gif
Atsakyti