Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Hippie @ 2014 07 14, 01:17)
Niu ką, nesulaukus greito atsakymo, paeksperimentavau pati-dėjau viską išvardintą, tik vištų kiaušinius dėjau du be baltymų. Pagalvojau, kad vištos kiaušiny santykinai daugiau baltymo nei putpelės. Taigi viskas gavosi su blenderiu puikiai, tik majonezas gavosi tirštas, toks romuladas biggrin.gif

Gal galima tikslesnį receptuką 4u.gif
Esu bndžiusi daryt pagal šį, bet skystalas gavosi verysad.gif
O šiaip - žali kiaušiniai ar gerai? Anabolikai ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2014 07 13, 23:24)
, jei spaudimas mažas - kopūstų,


Gal galima placiau apie zema spaudima? Isspausti kopustu sultis ir tas sausas isspaudas valgyti? O kaip jas praryti, jei dar ir seiliu kuo maziau, jos gi sprangios.
Merginos, gal dar turite patarimu, kaip pasikelti zema spaudima ir numalsinti galvos svaigima del zemo spaudimo? Tik sporto nepatarinekite, nes su spaudimu 85/62 nelabai imanoma rasti jegu pasportavimui:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 14, 12:33)
Gal galima placiau apie zema spaudima? Isspausti kopustu sultis ir tas sausas isspaudas valgyti? O kaip jas praryti, jei dar ir seiliu kuo maziau, jos gi sprangios.
Merginos, gal dar turite patarimu, kaip pasikelti zema spaudima ir numalsinti galvos svaigima del zemo spaudimo? Tik sporto nepatarinekite, nes su spaudimu 85/62 nelabai imanoma  rasti jegu pasportavimui:)

Man tas pats - 83/62/57 -na, galva nesvaigsta, bet rankos kojos drebato doh.gif ir visai nėra jėgų. Tai grąžinau kavą į racioną - ir nesijaučiu laaabai nusidėjusi (ir tai dažnai jėgos apleidžia). Geriau pasijutau pradėjusi vartoti rekomenduojamą anabolikams L-karnitiną. Tikrai būtų įdomu detaliau apie tuos Bolotovo kopūstus, nors man kažkaip nelabai įtikinamas šis variantas kr.spaudimui pakelti, nebent žarnynui suaktyvinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 13, 22:34)
Jooo, mane irgi - kone 90% mano raciono toje dešinėje pusėje ir dar žvaigždutėmis papuošta  doh.gif
Kuo giliau į mišką - tuo tankiau medžių - jei į viską labai žiūrėt - nu nebėr ko valgyt  g.gif



mhm.. o as bedu su inkstai turiu..
tai mano darzoves irgi visos is to stulpelio... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 14, 11:33)
Gal galima placiau apie zema spaudima? Isspausti kopustu sultis ir tas sausas isspaudas valgyti? O kaip jas praryti, jei dar ir seiliu kuo maziau, jos gi sprangios.
Merginos, gal dar turite patarimu, kaip pasikelti zema spaudima ir numalsinti galvos svaigima del zemo spaudimo? Tik sporto nepatarinekite, nes su spaudimu 85/62 nelabai imanoma  rasti jegu pasportavimui:)



ej, kad jokiu atsikalbinejimu del dalyvavimo meete! tau butina!

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
del zemo spaudimo, cia su tokiais orais ir man buvo biski zemas, tai vilkausi zeme. pagerejo orai ir man pagerejo savijauta
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 14, 15:03)
mhm.. o as bedu su inkstai turiu..


Kas per bedos? unsure.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=65018729

žiū, visai protinga knyga pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 14, 17:53)
Kas per bedos? unsure.gif



turejau akmenuku kelis kartus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 14, 12:54)
Man tas pats - 83/62/57 -na, galva nesvaigsta, bet rankos kojos drebato  doh.gif ir visai nėra jėgų. Tai grąžinau kavą į racioną - ir nesijaučiu laaabai nusidėjusi (ir tai dažnai jėgos apleidžia). Geriau pasijutau pradėjusi vartoti rekomenduojamą anabolikams L-karnitiną. Tikrai būtų įdomu detaliau apie tuos Bolotovo kopūstus, nors man kažkaip nelabai įtikinamas šis variantas kr.spaudimui pakelti, nebent žarnynui suaktyvinti  g.gif


as nusipirkau tonusan lasiuku, ten eleuterokoko ekstraktas. Sako padeda pakelti spaudima, tonusa, jegas. Yra ir kapsuliu sakyciau. Reikia pameginti, nes labai jau prasta gyvenimo kokybe kai pastoviai nuvytusi vaikstai ir galva svaigsta, tarsi gerai isgerus snapso ar prisisupus ant supyniu.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 15, 00:54)
as nusipirkau tonusan lasiuku, ten  eleuterokoko ekstraktas. Sako padeda pakelti  spaudima, tonusa, jegas. Yra ir kapsuliu sakyciau. Reikia pameginti, nes labai jau prasta gyvenimo kokybe kai pastoviai nuvytusi vaikstai ir galva svaigsta, tarsi gerai isgerus snapso ar prisisupus ant supyniu.

Rusu seminaruose apie adptogenus aiskino, kad juos galima vartoti tik kokia savaite ir nepataria visiskai gerti nusilpusiems zmoniems, nes jie stimuliuoja arganizma ir taip iseikvoja visus esemus rezervus, kuriu ir taip nelabai yra, kas gali net prie onkologijos atvesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetacom: 15 liepos 2014 - 08:32
QUOTE(ivetacom @ 2014 07 15, 09:32)
Rusu seminaruose apie adptogenus aiskino, kad juos galima vartoti tik kokia savaite ir nepataria visiskai gerti nusilpusiems zmoniems, nes jie stimuliuoja arganizma ir taip iseikvoja visus esemus rezervus, kuriu ir taip nelabai yra, kas gali net prie onkologijos atvesti.

kitaip tariant, tokius lasiukus kaip tonusan, neverta gerti?
Kazkokia velniava su ta energija ir spaudimu:( Siandien is vis 80/60 spaudimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 15 liepos 2014 - 12:09
Drauge buvo paskaitoje, visiska priesingybe paleo smile.gif
Idomu ka pasakysite smile.gif smile.gif

user posted image
user posted image

perskaiciusiu kaip minimum sypsena garantuota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 15 liepos 2014 - 13:00
Reiskias galiu kist saldainius iki samones netekimo, vistiek pertekliu iskakosiu biggrin.gif aciu, sypsena iki ausu biggrin.gif
p.s. Vanduo irgi neorganinis junginys biggrin.gif
Oi geras skaitalas biggrin.gif
Prisipazinkit, kas keliates nakti siusiot du kartus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 15 liepos 2014 - 13:30