Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

gal mergaites kas kepet paleo surio pyraga (cheesecake) ir galit pasidalinti receptu?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 07 10, 10:54)
gal mergaites kas kepet paleo surio pyraga (cheesecake) ir galit pasidalinti receptu?

niu kad paleo negalima cheesecako :-)
o dar kur kaitintas baltymas

labas
mano kraujo tyrimai beveik geri, biski biski hemoglobino per mazai, bet ne per baisiai.
Atsakyti
Nebent su anakardziu riesutais ir kokospieniu vietoj surio wink.gif pati nebandziau, bet interneto platybese receptu yra.
O primal versija tai butu galima is varskes sumeistrauti, jos kepti nereikia, tiesiog idara sumakaluoti, dar zeles imesti standumui ir supilti ant pagrindo smile.gif

Imetu kelis receptukus:
http://www.paleollan...mon-cheesecake/
http://vorastinkle.b...-avietemis.html
http://www.jesselane...rry-cheesecake/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 10 liepos 2014 - 21:18
QUOTE(ativas @ 2014 07 10, 21:44)
niu kad paleo negalima cheesecako :-)
o dar kur kaitintas baltymas



philadelphia suri kiek suprantu mergaites valgo su paleo?
o pagrinda galima is riesutu gi padaryt smile.gif
Atsakyti
Kad kazin ar yra sita suri valganciu. As pvz tik mascarpone valgau.
Atsakyti
http://www.5braskes....s.d?id=64627417

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 11, 12:30)


Aciu 4u.gif kazko tokio ir ieskojau tik dar is riesutu pagrinda bandysiu pasidaryt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 10, 13:56)
o tu pasverk naudą: tą, kurią duos seminaras ir tą- iš sanatorijos. Kas nusvers, tą ir pasirink. mirksiukas.gif

Kaip tau sekasi ?



Tai kaip ta beždžione: noriu ir ten ir ten biggrin.gif
Tai butu paskutines dienos sanatorijoj, tai gal pavyktu ND užsidaryti anksciau pora dienų g.gif Tik , kad atstumai nemaži ...

Laikausi kažkaip... ženklus paūmejimas man, nes birzely buvau atostogauti , tai , aisku su visais AI atitrukau kažkiek nuo Paleo, tai dabar užtai kenčiu ir kabarojuosi po truputį atgalios... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 07 11, 15:23)

Laikausi kažkaip... ženklus paūmejimas man, nes birzely buvau atostogauti , tai , aisku su visais AI atitrukau kažkiek nuo Paleo, tai dabar užtai kenčiu ir kabarojuosi po truputį atgalios... smile.gif

na juk reikia kažkaip įsitikint/pasitikrinti, kad tikrai netinkami mityboje dalykai tai sukelia. Įsitikinai. Dabar vėl stovi prie starto linijos ir kapstais toliau.
Arba eini "sirgti" ir "gydytis", kaip dauguma daro. mirksiukas.gif
Atsakyti
kažką pražiūrėjau g.gif ką čia per sambūrį organizuojat? jau per vėlu tikriausiai prisijungti?

ir dar noriu pasidalinti informacija, gal kam pravers, mat šiuo metu intensyviai skaitinėju Bolotovą, tai dėl padidėjusio cholesterolio jo toks patarimas:
vartoti daržovių išspaudas (kur lieka spaudžiant sultis), kuo sausesnės tuo geriau, 2-3 šaukštai išspaudų 20 min. prieš valgį, jei spaudimas mažas - kopūstų, jei padidėjęs - burokėlių, dar galima ir obuolių ir kitokių; jei reikia sutvarkyti tik cholesterolį - tai tų išspaudų galima iš anksto pasigaminti 1-2 savaitėms, bet jei reikia ir sunkiuosius metalus ištraukt iš organizmo, tai išspaudas reikia vartoti šviežias, kol jų elektrinis krūvis dar nepasikeitęs, jas ryjant stengtis kuo mažiau suvilgyti seilėmis, tokiu būdu yra gaunamas labai didelis ląstelienos kiekis 4u.gif ir iš tikrųjų, aš 2 kartus per dieną tas išspaudas valgau, tai sueina visas kopūstas, nu kasdien tikrai po kopūstą nesuvalgyčiau smile.gif
dar pasikartosiu - ar į tą renginį dar galima pakliūti?
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 10, 14:14)
o mane kaip nuliudino stulpelis is desines

Jooo, mane irgi - kone 90% mano raciono toje dešinėje pusėje ir dar žvaigždutėmis papuošta doh.gif
Kuo giliau į mišką - tuo tankiau medžių - jei į viską labai žiūrėt - nu nebėr ko valgyt g.gif
Atsakyti
Buvom savaitgalį su šeima VAROM

QUOTE(jaicy @ 2014 07 10, 09:12)
bandziau daryt is vistu kiausiniu , tik pilant siaura srovele alieju.
kodel nenori taip banadyt?


Niu ką, nesulaukus greito atsakymo, paeksperimentavau pati-dėjau viską išvardintą, tik vištų kiaušinius dėjau du be baltymų. Pagalvojau, kad vištos kiaušiny santykinai daugiau baltymo nei putpelės. Taigi viskas gavosi su blenderiu puikiai, tik majonezas gavosi tirštas, toks romuladas biggrin.gif

Man įdomu buvo ar blenderio p[agalba galima pasidaryti per 5s, nes tas pylimas 250ml srovele man labai nepatogus ir dar laiko gaišimas visiškas cool.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 10, 10:53)
tai į tą skaičių nepatenka dukros bendramoksliai, kurie irgi bus. Pas mane tik nakvynė, pats seminaras vyks kultūrnamio salėje, už 3 kilometrų- nelabai patogu, bet aš neturiu tokios vietos, kad tiek daug patogiai susodint.


thumbup.gif kas tie trys kilometrai thumbup.gif O į nurodytus paštu gausim kokias instrukcijas? smile.gif

QUOTE(estetė @ 2014 07 10, 12:53)
Kiek laiko galima laikyti tokį majonezą šaldytuve? Bandyčiau ir aš, bet mažai naudojam, bijau, kad suges  smile.gif


Sako savaitę, bet jo nelabai daug gaunasi, tai tikrai susivalgo, jei ne su kiaušiniais, tai su kokia mišraine, dar su natūraliu jogurtu ar grietine pamaišau.
Atsakyti