Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(Nidulia @ 2014 07 08, 00:48)
uogos:) Ir toks jausmas, kad visi tie 3 kg. ant pilvo  nutupe  biggrin.gif
Bet ir sloga megino rodytis, vat ir angliavandeniu daugiau uzsimeciau:)
Papildyta:

O uogos blogai? Aš mažai jų valgau, bet grįšiu atostogų, tai tiesiai pas mamą į sodą dviems dienoms žalėsių ir uogų...labai svajoju apie juoduosius serbentus...
Jau beveik 4 savaitės kaip be glitimo, pieno produktų ir cukraus. Ar ne per anksti bandyti įjungti pieno produktus?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2014 07 08, 22:47)
O uogos blogai? Aš mažai jų valgau, bet grįšiu atostogų, tai tiesiai pas mamą į sodą dviems dienoms žalėsių ir uogų...labai svajoju apie juoduosius serbentus...
Jau beveik 4 savaitės kaip be glitimo, pieno produktų ir cukraus. Ar ne per anksti bandyti įjungti pieno produktus?

Na, dabar pas mus uogu sezonas. Jei labia jau daug ju ryti, gausis angliu daug.
Jei jau 4 savaites be pieno produktu, galima jau paragauti ir stebeti zarnyno ir odos reakcijas:)
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 08, 21:19)
Hippie, o kur planuojat apsistoti? Labai norejau, kad diedas vaziuotu, bet nevaziuos... kazkaip sudvejojau...


Kai pildėm su vyru registracijos formas, tai pažymėjom nakvynę stovyklavietėj, kaip suprantu vorestos "bendrabuty" smile.gif
Atsakyti
Labą naktį cool.gif

Ryt laukiu sesės iš toli atvažiuojančios su vyru ir dviem sūnėniukais wub.gif , tai gaminu įdarytas paprikas ir noriu majonezo pasigamint ax.gif

Gal kuri bandėt gamint naminį majonezą su vištų kiaušinių tryniais (gal ir su baltymais), kai viskas sudedama kartu (aliejus, kiaušiniai, garstyčios, druska, citrinos sultys, pipirai) ir per kelias sekundes su blenderio ta galva išplakama viskas (na taip, kaip su putpelių kiaušiniais, kad gaunasi, kai juos su tryniais ir baltymais iškart su aliejum supilam į gaminimo indą)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 09 liepos 2014 - 23:41
QUOTE(Hippie @ 2014 07 09, 23:40)
Labą naktį  cool.gif

Ryt laukiu sesės iš toli atvažiuojančios su vyru ir dviem sūnėniukais  wub.gif , tai gaminu įdarytas paprikas ir noriu majonezo pasigamint  ax.gif

Gal kuri bandėt gamint naminį majonezą su vištų kiaušinių tryniais (gal ir su baltymais), kai viskas sudedama kartu (aliejus, kiaušiniai, garstyčios, druska, citrinos sultys, pipirai) ir per kelias sekundes su blenderio ta galva išplakama viskas (na taip, kaip su putpelių kiaušiniais, kad gaunasi, kai juos su tryniais ir baltymais iškart su aliejum supilam į gaminimo indą)?



bandziau daryt is vistu kiausiniu , tik pilant siaura srovele alieju.
kodel nenori taip banadyt?
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 08, 20:18)
oho! tikrai daug sakyciau!

tai į tą skaičių nepatenka dukros bendramoksliai, kurie irgi bus. Pas mane tik nakvynė, pats seminaras vyks kultūrnamio salėje, už 3 kilometrų- nelabai patogu, bet aš neturiu tokios vietos, kad tiek daug patogiai susodint.
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(Hippie @ 2014 07 09, 23:40)


Gal kuri bandėt gamint naminį majonezą su vištų kiaušinių tryniais (gal ir su baltymais), kai viskas sudedama kartu (aliejus, kiaušiniai, garstyčios, druska, citrinos sultys, pipirai) ir per kelias sekundes su blenderio ta galva išplakama viskas (na taip, kaip su putpelių kiaušiniais, kad gaunasi, kai juos su tryniais ir baltymais iškart su aliejum supilam į gaminimo indą)?

as visad taip darau, tik su lignt aliejumi. suvalgom greitai ir skaniai. skanaus
Atsakyti
Na, atsibudau ir aš: gavau Roko kvietimą į seminarą: oi,kaip noriu...
Užsireginau, bet nezinau, kaip reiks išsisukti , nes tuo laiku turečiau dar būti Druskininkuose sanatorijoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 07 10, 00:40)
Gal kuri bandėt gamint naminį majonezą su vištų kiaušinių tryniais (gal ir su baltymais), kai viskas sudedama kartu (aliejus, kiaušiniai, garstyčios, druska, citrinos sultys, pipirai) ir per kelias sekundes su blenderio ta galva išplakama viskas (na taip, kaip su putpelių kiaušiniais, kad gaunasi, kai juos su tryniais ir baltymais iškart su aliejum supilam į gaminimo indą)?

Aš būtent taip ir darau su vištų kiaušiniais (ir baltymai, ir tryniai): sudedu viską, ką išvardinot, kartu ir pablenderiuoju. Tik dabar jau žinau, kad aliejus turi būti light, nes kai pasidariau su kitokiu alyvuogių al. , tai reikėjo išmesti dėl kažkokio kartumo, aitrumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 07 10, 14:18)
Aš būtent taip ir darau su vištų kiaušiniais (ir baltymai, ir tryniai): sudedu viską, ką išvardinot, kartu ir pablenderiuoju. Tik dabar jau žinau, kad aliejus turi būti light, nes kai pasidariau su kitokiu alyvuogių al. , tai reikėjo išmesti dėl kažkokio kartumo, aitrumo  doh.gif

Kiek laiko galima laikyti tokį majonezą šaldytuve? Bandyčiau ir aš, bet mažai naudojam, bijau, kad suges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 07 10, 12:27)
Na, atsibudau ir aš: gavau Roko kvietimą į seminarą: oi,kaip noriu...
Užsireginau, bet nezinau, kaip reiks išsisukti , nes tuo laiku turečiau dar būti Druskininkuose sanatorijoj  doh.gif

o tu pasverk naudą: tą, kurią duos seminaras ir tą- iš sanatorijos. Kas nusvers, tą ir pasirink. mirksiukas.gif

Kaip tau sekasi ?
Atsakyti
o mane kaip nuliudino stulpelis is desines
Atsakyti