Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(" voresta " @ 2014 07 05, 14:48)
thumbup.gif ,  kad ruošiatės važiuoti. Maistas- kokybiški, kaimiški pieno baltymai ir riebalai, mėsa- jei pasiseks, mano Taiklioji Ranka  parūpins, nepasiseks-  vieną kiauliuką paaukosim. Cukinijų ir agurkų bus pats įkarštis- turėtų pakakti.  Visa tai- nemokama. Daugiau juk mums nieko ir nereikia? Jei  dar ko reikia- pasirūpinkit.
Nakvynė taip pat nekainuos, jei su savimi atsivešit savo užvalkalus. Jei suplanuosit, po seminaro galit pasilikti ir tęsti atostogas -jūra už 6 kilometrų.

P.S. pasiūlymas galioja paleolietėms, ne visam SM forumui  mirksiukas.gif

Oij, kaip fainai smile.gif as jau seniai norejau pas Voresta pasisveciuot. O cia dar ir su visa kompanija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2014 07 05, 15:31)
Aš irgi jungiuosi į kompaniją. Važiuosiu iš Vilniaus, ką prigriebt?



manee!!!
Papildyta:
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 05, 13:55)
Na, tokiu atveju, prašom pateikti pageidavimų sąrašėlį, kuo miesčionys galėtų prisidėti prie maisto dirbtuvių ir apskritai prie jaukumo, patogumo bei seminaro gerovės  mirksiukas.gif



taip tikrai smile.gif cia kaip buna atvaziuoja is miestu su kokiom lauktuvem, skanukais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katinone @ 2014 07 05, 20:40)
Oij, kaip fainai smile.gif as jau seniai norejau pas Voresta pasisveciuot. O cia dar ir su visa kompanija smile.gif



as tik dabar supratau kas cia pas ja.. unsure.gif

o tai yra tiek vietu viesiem? g.gif
kazkaip pasizymejau kad apsistosiu kitur. bet jei visis kartu- tai as irgi noriu kartu mirksiukas.gif
ziauriai ziauriai faina! jau apibraukiau kalendoriuje tas datas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2014 07 05, 21:40)
Oij, kaip fainai smile.gif as jau seniai norejau pas Voresta pasisveciuot. O cia dar ir su visa kompanija smile.gif

tai susiimk ir nukratyk dar tuos iki gražaus apvalaus skaičiaus(30) likusius kelis kg, patikrinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Užsiregistravau ir penktadieniui cool.gif Jei varyt - tai tris dienas iš eilės smile.gif
Bus n-oji Jūros šventė, kurioje nedalyvausiu smile.gif
Gricė, nenori jungtis prie Klaipėdos ekipažo?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InJe*kcija: 05 liepos 2014 - 21:10
QUOTE(jaicy @ 2014 07 05, 11:14)

man vakar visi kai pamate gandra - palinkejo  nestuke.gif  smile.gif kas mergytes, kas dvynuku:)

turėsi galimybę asmeniškai paprašyti- ant stogo to pastato, kuriame nakvosite, gyvena gandrai. Užsakysi ir kitais metais pristatys. mirksiukas.gif Tik užsakymą reiktų su vyru teikt g.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2014 07 05, 10:31)
oho, Voresta, kaip galingai čia  bigsmile.gif  gaila, kad aš tuo metu būsiu "mažumą" užsiėmus  biggrin.gif

Tau visai atleistina. Laukiam paleolituko.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 05, 22:06)
tai susiimk ir nukratyk dar tuos iki gražaus apvalaus skaičiaus(30) likusius kelis kg, patikrinsiu lotuliukas.gif


Hm... hmmm... Rytoj isskrendu i Olandija atostogaut cool.gif Tai kad tik nepriaugciau ax.gif Gal kaip nors pavyks isvengti patikrinimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2014 07 05, 22:19)
Hm... hmmm... Rytoj isskrendu i Olandija atostogaut cool.gif Tai kad tik nepriaugciau  ax.gif Gal kaip nors pavyks isvengti patikrinimo  biggrin.gif


Tai tu nevalgyk o tik smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 05, 14:48)
thumbup.gif ,  kad ruošiatės važiuoti. Maistas- kokybiški, kaimiški pieno baltymai ir riebalai, mėsa- jei pasiseks, mano Taiklioji Ranka  parūpins, nepasiseks-  vieną kiauliuką paaukosim. Cukinijų ir agurkų bus pats įkarštis- turėtų pakakti. 


Jergau, kaip noreciau, kaip vilioji. Reikia apsiskaiciuoti galimybes.
Jau net mano diedas rekia, kad nori I seminara ir dar pasilikti po to :DDD
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 05, 21:13)
turėsi galimybę asmeniškai paprašyti- ant stogo to pastato, kuriame nakvosite, gyvena gandrai. Užsakysi ir kitais metais pristatys. mirksiukas.gif  Tik užsakymą reiktų su vyru teikt  g.gif


aneeeeeee ? rolleyes.gif
pasakiau vyuri ar jis noretu dalyvaut. parodziau tvarkarasti, tai sako - nu... budu idomu, bet gal kiek per daug... ypac sako tos maisto dirbtuves biggrin.gif
sakau tai kaip tik idomiausia salis, suzinosiu ka darau ne taip! smile.gif
tai dar nezino is tikro jis ar vaziuos ar ne..
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 05, 21:43)
Jergau, kaip noreciau, kaip vilioji. Reikia apsiskaiciuoti galimybes.
Jau net mano diedas rekia, kad nori I seminara ir dar pasilikti po to :DDD



ogo! tai jis gal labesnis paleolistas nei tu pasidare?biggrin.gif
manisksi sako - e.. tai gasl a s visai ne i tema busiu? sakau i tema i tema, ten vyru gal irgi bus...
hm..ar bus?
Atsakyti
Dabar galvoju - įdomus susipažinimas bus:
- Labas, mano vardas Rasa, o tavo? Jaicy... katione... LumiLumi...injekcija... O iš tikrųjų kaip? Persipažinkim drinks_cheers.gif
Jaučiu, taip dvigubais vardais - (nikais/tikraisisis vardais) ir bendrausim, kad žinot su kuo reikalą turim biggrin.gif Na, nebent kas iš anksčiau pažįstamos.
Papildyta:
Beje, ko čia visos naktinėjat? Gult laikas!
Saulė jau seniai nusileido - paleolito laikais elektros nebuvo ir net su žibaline lempa niekas nešviesdavo! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 05 liepos 2014 - 22:53
oj kaip faina, kaip pavydziu jums mergos, smagiai pasibukit!
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 07 05, 23:21)
vyru gal irgi bus...
hm..ar bus?

Dar nezinau, bet ka tik paklause datos:)
Atsakyti