Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(zvaigzd_leja @ 2014 07 04, 22:36)
Neblogai cia Voresta uzrode, as tai tikriausiai dalyvausiu tik penktadienio ir sestadienio paskaitose  smile.gif

Aš užsirašiau šeštadieniui ir sekmadieniui. Penktadienį pasuoju
Atsakyti
Sveikos,

Niu voresta čia užrodė cool.gif Užsiregistravau. Net ir penktadieniui, nors Kaune darbas tik 16val. baigsis, bet tikiuosi bent ant vakarienės ruošimo gal atvykt g.gif

Mes, jei viskas čiki piki, tai iš Kauno trauksim, jei kas norėtų kurui susimest-prašom jungtis wink.gif


QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 04, 21:46)
Nu suds, man toloka sad.gif


Iš kur reiktų važiuoti?
Atsakyti
Ir as noriu i meet'a smile.gif Uzsiregistravau penktadieniui ir sestadieniui. Gali buti, kad galesiu pavezt ka nors is Vilniaus, bet dar 100proc. pazadet negaliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 04, 23:10)
Aš užsirašiau šeštadieniui ir sekmadieniui. Penktadienį pasuoju

Na va kiek mūsų nemažai bus thumbup.gif , tikiuosi ką atsivežt parašys ar tas maistas bus iš jų, tik mes gausim susimokėt g.gif , bet vistiek labai laukiu, nes šiuo metu visiškai nutrūkus, tad šis seminaras man bus kaip tik įsistatymui į teisingas vėžias blush2.gif
Atsakyti
oho, Voresta, kaip galingai čia bigsmile.gif gaila, kad aš tuo metu būsiu "mažumą" užsiėmus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 04, 21:31)


Bus paleo temos meet'as smile.gif



thumbup.gif

noreciau su kuo nors susikooperuot is vilniaus smile.gif
Niduuuuliaaaaaaaaaa rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(katinone @ 2014 07 05, 07:41)
Ir as noriu i meet'a smile.gif Uzsiregistravau penktadieniui ir sestadieniui. Gali buti, kad galesiu pavezt ka nors is Vilniaus, bet dar 100proc. pazadet negaliu  cool.gif



as man rodos ir gi penktadieniui- sestadieniui.
butu smagu! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2014 07 05, 09:31)
oho, Voresta, kaip galingai čia  bigsmile.gif  gaila, kad aš tuo metu būsiu "mažumą" užsiėmus  biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

a jau? wub.gif
kaip greitai laikas bega!

man vakar visi kai pamate gandra - palinkejo nestuke.gif smile.gif kas mergytes, kas dvynuku:)
Atsakyti
gaila, kad negaliu sudalyvaut sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2014 07 05, 10:21)
Na va kiek mūsų nemažai bus  thumbup.gif , tikiuosi ką atsivežt parašys ar tas maistas bus iš jų, tik mes gausim susimokėt  g.gif , bet vistiek labai laukiu, nes šiuo metu visiškai nutrūkus, tad šis seminaras man bus kaip tik įsistatymui į teisingas vėžias  blush2.gif

thumbup.gif , kad ruošiatės važiuoti. Maistas- kokybiški, kaimiški pieno baltymai ir riebalai, mėsa- jei pasiseks, mano Taiklioji Ranka parūpins, nepasiseks- vieną kiauliuką paaukosim. Cukinijų ir agurkų bus pats įkarštis- turėtų pakakti. Visa tai- nemokama. Daugiau juk mums nieko ir nereikia? Jei dar ko reikia- pasirūpinkit.
Nakvynė taip pat nekainuos, jei su savimi atsivešit savo užvalkalus. Jei suplanuosit, po seminaro galit pasilikti ir tęsti atostogas -jūra už 6 kilometrų.

P.S. pasiūlymas galioja paleolietėms, ne visam SM forumui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 liepos 2014 - 13:59
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 05, 14:48)
...viskas nemokamai.
Na, tokiu atveju, prašom pateikti pageidavimų sąrašėlį, kuo miesčionys galėtų prisidėti prie maisto dirbtuvių ir apskritai prie jaukumo, patogumo bei seminaro gerovės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi į kompaniją. Važiuosiu iš Vilniaus, ką prigriebt?
Atsakyti
Eina sau, aš tokį gerą sapną sapnavau...ne veltui. Super naujienos !!! Aš labai labai noriu į paleo meet'ą!!! Jei nepavyks įkalbėti MB, tai važiuosim dviese su dukra iš Šiaulių. Ar yra pas mus šiauliečių?
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2014 07 05, 20:11)
P.S. pasiūlymas galioja paleolietėms, ne visam SM forumui  mirksiukas.gif

Kaip gaila, kad nespėsiu grįžt į LT, mielai prisijungčiau prie bendraminčių!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 05 liepos 2014 - 18:14