Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 03, 17:54)
Dar norejau paklausti, kaip panaudoti brokolio kota? Gaila ismesti...


Aš nulupu ir naudoju kaip ir visą likusią dalį. Man skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 03, 15:54)
Sveikos paleolietes wink.gif
Savo vasariskam meniu issiaiskinau dar viena dalyka, zarnynas netoleruoja kaulavaisiu - slyvu, abrikosu, vysniu, tresniu ir panasiu dalyku. Uztai galiu valgyti avietes, melynes ir kitas uogytes.
Rytoj pagaliau gausiu ph metra, turesiu uzsiemima. Ir rytoj jei viskas ok pagal plana lekiam i pajuri savaitgaliui biggrin.gif O jau kaip atostogu laukiu, miegosiu iki soties, greiciau tas rugpjutis.
Dar norejau paklausti, kaip panaudoti brokolio kota? Gaila ismesti...
Beje kazin kaip silveris laikosi? Nei cypt nei pypt smile.gif



manau ir tikiuos kad gerai!

kaip tas netoleravimas tau pasireiskia?

as tfu tfu tfu toleruoju. viskas laaaaaaabai skanu.
bus ziema- nebevalgysiu smile.gif
Atsakyti
Aciukas, bandysiu.

Nu jau kad nusipirkau kiaulienos, sausa kaip kaliosas, eina sau... Apie trumpa virima apskritai ner kalbos. Ir dar uzsipirkau 1,5 kg. Senas parsas matomai pasitaike.

Jaicy, pasireiskia tuo, kad daznai tenka prisesti tualete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 03 liepos 2014 - 17:58
QUOTE(LumiLumi @ 2014 07 03, 16:54)
Sveikos paleolietes wink.gif

Rytoj pagaliau gausiu ph metra, turesiu uzsiemima. Ir rytoj jei viskas ok pagal plana lekiam i pajuri savaitgaliui biggrin.gif

Ooo, užsuk, ir atsivežk phmetrą- palyginsim parodymus

QUOTE
Beje kazin kaip silveris laikosi? Nei cypt nei pypt smile.gif

matyt, sveikas laksto, savo bėdas pamiršęs. thumbup.gif

Pagaliau baigėsi šienapjūtė, (pavyko paimt kokybišką šienuką) bet per tą laiką daržai apžėlė. Karvutė prieš savaitę apsiveršiavo, tai vakar susukau pirmą savo sviesto kilogramą- bus iš ko dantims regeneruoti.
Po savaitės turėsiu progą stebėt grupės savaitę badaujančiųjų(~10 žmonių) besikeičiančius parametrus.


Papildyta:
QUOTE(ivetacom @ 2014 07 01, 21:27)
Nuo 4,5 iki 5,5 kas 0,5, toliau kas 0,25 ir nuo 7,5 iki 9 irgi kas 0,5
Del idomumo pabandeme seiliu ph pamatuoti, mano aiskiai 5,5 gavosi, vieno sunaus 6,5, kito 6,75, o po kiek laiko beveik vienodos spalvos pasidare .

jei jau matuosi, matuok iš ryto. Maistas kuriam laikui pakeičia seilių pH.
Atsakyti
Voresta, nieko nebus biggrin.gif jis pas mane dar nesukalibruotas, eisiu kita savaite pas biochemikus kalibraciniu tirpalu prasyt biggrin.gif

Atvyko mano folate is iherb, visgi nesusilaikiau. Ir jokios kreditines nereikia, jau ne pirma karta pavyksta puikiai apmoketi is debetines korteles. Einu lasiniu pakuotis, busim siandien velyvi poilsiautojai, mb nepavyksta anksciau is darbo nusimuilinti, ech smile.gif
Atsakyti
https://sites.google.../zintisugdymas/

nepraleiskit šanso- šitiekos informacijos vienu kartu daugiau gali nebepasitaikyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 04 liepos 2014 - 18:43
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 04, 19:41)
https://sites.google.../zintisugdymas/

nepraleiskit šanso- šitiekos informacijos vienu kartu daugiau gali nebepasitaikyti.  mirksiukas.gif


Dėkui, Voresta, kad užrodėt - jau užsiregistravau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 07 04, 18:41)
https://sites.google.../zintisugdymas/

nepraleiskit šanso- šitiekos informacijos vienu kartu daugiau gali nebepasitaikyti.  mirksiukas.gif



aciu Tau! 4u.gif


merginos kas dalyvaus? labai noreciau!
Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 07 04, 19:41)
Dėkui, Voresta, kad užrodėt - jau užsiregistravau smile.gif



as irgi! gal kuri is VLN vaziuos? 4u.gif
bijau kad vyras nesutiks su manim varyt. nu bet reiktu pasiulyt..

grizau is baidariu. pirmos baidares mano gyvenime.. nu..... nzn as kartociau dar... db negyva guliu lovoj su metu arbata...
Atsakyti
Ačiū, voresta, užsiregistravau 4u.gif
Tik dabar suku galvą, kaip ten nuvykt reikės - mašinuką tai pardaviau g.gif
Gal kas patars, kaip ten nusigaut, o gal kas pakeliui paimtų iš Palangos ar Kretingos? ax.gif (aš iš Plungės).
Ir - tos maisto dirbtuvės - tai lašinukų, kopūstų ir kokosų atsivežt? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa:): 04 liepos 2014 - 21:02
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 04, 22:02)
Ačiū, voresta, užsiregistravau 4u.gif
Tik dabar suku galvą, kaip ten nuvykt reikės - mašinuką tai pardaviau  g.gif
Gal kas patars, kaip ten nusigaut, o gal kas pakeliui paimtų iš Palangos ar Kretingos?  ax.gif (aš iš Plungės).
Ir - tos maisto dirbtuvės - tai lašinukų, kopūstų ir kokosų atsivežt? rolleyes.gif


Manau vistiek gal gausim kažkokios informacijos į emailus smile.gif O jei ne - reikės pasiklausti.
Aš iš Klaipėdos važiuosiu, tai galėčiau paimti iš Palangos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 07 04, 20:55)

as irgi! gal kuri is VLN vaziuos? 4u.gif

Bus paleo temos meet'as smile.gif
Atsakyti
Neblogai cia Voresta uzrode, as tai tikriausiai dalyvausiu tik penktadienio ir sestadienio paskaitose smile.gif
Atsakyti
Nu suds, man toloka sad.gif
Atsakyti