Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 15:35)
...nors man pakelis - kiek per daug.  ax.gif Ligoninės šaldytuve laikyti užantspauduotą - ne kažką.  Sako - negana to - maistą ten vagia. laugh.gif

Tai gal tikrai vakuuminiai indai būtų išeitis mirksiukas.gif Aš iš EKOPIRK pirkau - patenkinta esu
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 14:37)
Panašu, kad ne - iščiupinėjau visą didelės maximos asortimentą kainų amplitudėje nuo-iki. Tiek to - baigiu skųstis ir teršti temą, pačiai tik juokinga, kai visokios niekinės situacijos tampa probleminėmis.biggrin.gif

Tai, kad cia visai ne niekine siruacija. Labai net gi problemine. Na, teks prasyti lankanciuju, kad pries atvaziuodami uzlektu I parduotuve. Nemanau, kad juos baisiai apsunkinsi, nes parduotuves ant kiekvieno kampo. Nepervargs:)
Atsakyti
Siandien MB be didelio dziaugsmo pareiske kad svedu dietologai pripzino Paleo dieta - sveika.
Va straipsnis

http://lchf.ru/852
Atsakyti
Nieko nuostabaus, ten ir low carb high fat gan ilga laika jau yra rekomenduojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 06 30, 22:13)
Labas vakaras, oi kaip faina, kad Incorpore nuo rytojaus ryžtasi.

Na tai sėkmės Incorpore! Аš Su Jumis!!!




Džiugu 4u.gif Ir džiugu, kad akmens amžiaus forumas toks gyvas 4u.gif
O šiaip mano oda yra problemiška, kviečiai ir cukrus jai netinka, ne, ne, ne schmoll.gif Ne pasaulio pabaiga, bet rugpjūtį bus progų, kai norėsiu atrodyti dailiau smile.gif Ir kokius 3 kg. labai reikia nurident, nors tai irgi nėr svieto pabaiga...
Atsakyti
Jau pernai skaiciau kad svedai mazai angliavandeniu turinti dieta propaguoja valstybiniu mastu, gal kada ir pas mus taip bus smile.gif

Gavau siandien juosteles ph matavimui, galiojimas ilgas, taigi jei kam dar reikes galesiu pasidalinti. Va tokias http://www.iherb.com...46?rcode=ssz339
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetacom: 01 liepos 2014 - 19:40
QUOTE(ivetacom @ 2014 07 01, 20:39)

Gavau siandien  juosteles ph matavimui, galiojimas ilgas, taigi jei kam dar reikes galesiu pasidalinti. Va tokias http://www.iherb.com...46?rcode=ssz339


o kaip sugraduota? Kas vieneta ar kas 0.5?
Atsakyti
Nuo 4,5 iki 5,5 kas 0,5, toliau kas 0,25 ir nuo 7,5 iki 9 irgi kas 0,5
Del idomumo pabandeme seiliu ph pamatuoti, mano aiskiai 5,5 gavosi, vieno sunaus 6,5, kito 6,75, o po kiek laiko beveik vienodos spalvos pasidare .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetacom: 01 liepos 2014 - 20:27
QUOTE(ivetacom @ 2014 07 01, 21:27)
Nuo 4,5 iki 5,5 kas 0,5, toliau kas 0,25 ir nuo 7,5 iki 9 irgi kas 0,5
Del idomumo pabandeme seiliu ph pamatuoti, mano aiskiai 5,5 gavosi, vieno sunaus 6,5, kito 6,75, o po kiek laiko beveik vienodos spalvos pasidare .

oho, taip aiskiai matosi? Po kiek laiko spalvos issiderina:) O kiek spalvu paleciu yra? 1? Kaip pasidalinti ta palate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 01 liepos 2014 - 20:55
QUOTE(incorpore @ 2014 07 01, 20:27)
Džiugu  4u.gif Ir džiugu, kad akmens amžiaus forumas toks gyvas  4u.gif
O šiaip mano oda yra problemiška, kviečiai ir cukrus jai netinka, ne, ne, ne  schmoll.gif Ne pasaulio pabaiga, bet rugpjūtį bus progų, kai norėsiu atrodyti dailiau  smile.gif Ir kokius 3 kg. labai reikia nurident, nors tai irgi nėr svieto pabaiga...


Tikrai atrodys dailiau 4u.gif As aisku dar ir proceduras karts nuo karto rugstines pasidarau ( seniems randeliams nuo spuogu panaikint ) ir namie prisiziuriu, bet tokios grazios odos neturejau net kai buvau 18 metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 07 01, 20:54)
oho, taip aiskiai matosi? Po kiek laiko spalvos issiderina:) O kiek spalvu paleciu yra? 1? Kaip pasidalinti ta palate?

Po kokiu 15 sekundziu galima vertinti, o po to po kokiu 2-3 minuciu keiciasi ir visos beveik vienodos pasidaro. Yra ant buteliuko mazesne palete ir ant pakuotes, gal truputi skiriasi spalvos, bet susigaudyti galima. Tai lankstinuka su pagrindine palete galiu atiduoti.
Lengviau vertinti keleta juosteliu. Siandien savo siusiu vertinau , tai sukiau buvo, bet del dveju spalvu, tai vistiek nedidelis skirtumas.
Atsakyti
Sveikos paleolietes wink.gif
Savo vasariskam meniu issiaiskinau dar viena dalyka, zarnynas netoleruoja kaulavaisiu - slyvu, abrikosu, vysniu, tresniu ir panasiu dalyku. Uztai galiu valgyti avietes, melynes ir kitas uogytes.
Rytoj pagaliau gausiu ph metra, turesiu uzsiemima. Ir rytoj jei viskas ok pagal plana lekiam i pajuri savaitgaliui biggrin.gif O jau kaip atostogu laukiu, miegosiu iki soties, greiciau tas rugpjutis.
Dar norejau paklausti, kaip panaudoti brokolio kota? Gaila ismesti...
Beje kazin kaip silveris laikosi? Nei cypt nei pypt smile.gif
Atsakyti