Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Šviežias tunas netinka, reikia negendančių. Neblogai išsikalinėju, je?smile.gif
Och tu velnias, tiksliai, kad konservuose druska. Druskos aš šiaip visiškai nebijau ir sąžinė dėl anos negraužia, nedaug ir tevartoju - į salotas. Bet prie mano vaistų negalima jos daugiau, nei būna maiste natūraliai.

O sojų produktai tikrai labai ne į gerą.smile.gif Kakava man irgi balastinis produktas atrodo, prisimenu tik iš darželio - granionos stiklinės ir plėvė ant viršaus.biggrin.gif Nors kavą tai geriu rytais aš.
Na tai aiškiai sėdėsiu su kokoso aliejumi ir riešutais. Hau!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 01, 13:01)
sorry, bet soja yra didelis sh... ypac nefermentuota, soju pienas pvz.

O kodėl ji blogai?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 01, 01:18)
kad nesinori ryt kazkaip. ir jeigu kinderi bers nuo mamos pieno, tai gales sau misinuka triubint. as heroinios vaidmens tikrai nesiimsiu  tongue.gif

ten tieeeeek cukraus juose, kad nekils tau ranka biggrin.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 01, 07:55)
Kad ir y kuria puse beeiciau, visi keliai susiveda atgal y paleo lotuliukas.gif

pelkė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip su vytinta mesyte? g.gif Buna pirkt, galima laikyt gan ilgai g.gif
Del sojos pritariu, geriau migdolu ar kokoso pienas smile.gif
Soja siaip turi daug antimaistiniu medziagu, kurios ytakoja moterisku hormonu gamyba, gali sutrikdyt ju veikla. Ypac nerekomenduojama negimdziusioms, o tos, kurios jau menopauzes sulaukusios, vartoja, visai gerai joms simptomus palengvina. Mane purto net ziurint, kaip mano kaimyne 27 metu triubina ta soja litrais kasdien schmoll.gif Kokosu pieno nupirkau, ismete blink.gif Nepatiko matai ax.gif
Del to sisiuko, tai atsimenu seniai seniai buvo SM tema apie tai, kaip jisai gerai veido odai, ir buvo, kas rytais vakarais veida su juo vales doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 10:54)
Tai va, kad niekas gaminti nesivargins, nesinori ir svetimų žmonių apkrauti.
Burokėliai su morkomis, pomidorai - šiuo metu išbraukti dėl ribotų angliavandenių. Vaisiai bet kokia forma - jokiais būdais.smile.gif Sėklos - taip pat.

Jaučiu, kad liks tunai ir agurkai. doh.gif Reikės šiandien per konservų skyrių praeiti. Na nieko, nėra čia ko ėsti gulint.


Menkes kepeneles megsti? Jei taip, tuomet ju konservai tiks, ten nedeta druskos. O siaip, tikrai sudetinga padetis tau.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 07 01, 12:11)
O kaip su vytinta mesyte? g.gif Buna pirkt, galima laikyt gan ilgai g.gif

kaip jisai gerai veido odai, ir buvo, kas rytais vakarais veida su juo vales doh.gif  biggrin.gif


bigsmile.gif Lenkiuosi iki žemės, tiksliai!!

wacko.gif
Vonių, kažin, nebandė? Savaitę paraugintas gal dar efektyvesnis.

QUOTE(Nidulia @ 2014 07 01, 12:14)
Menkes kepeneles megsti?


Įprastai neperku, bet valgyti galiu. Žodžiu - irgi reveransas, ačiū, mėsos/žuvies klausimas dingo.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 12:17)
, ačiū, mėsos/žuvies klausimas dingo.smile.gif


Norejau lasinukus ar sonine siulyti, ale gi ten druskos daug.
Atsakyti
Tai va - lašinys nuplaukia, valgyčiau net ir jį.
Visose apžiūrėtose menkių kepenėlėse ir vytintos mėsos pakuotėse vienas ingredientų - druska. laugh.gif Pažvygavau pati iš savęs prie etikečių - iš serijos „vytintas jautienos kumpis - sudėtis: jautiena (99%)“ ir nusipirkau migdolų.
Tardžiau ekoligiško skyriaus pardavėją (ten vytinti gaminiai apskritai be jokios sudėties), išsiaiškinome, kad ji, kaip ir aš, nieko nežino.
Atsakyti
nzn as lt yra, bet pas mus koncervuotas tunas dar buna "in spring water" - sitam druskos tikrai labai mazai, palyginus su tuo savo sultyse "in brine".
Atsakyti
Panašu, kad ne - iščiupinėjau visą didelės maximos asortimentą kainų amplitudėje nuo-iki. Tiek to - baigiu skųstis ir teršti temą, pačiai tik juokinga, kai visokios niekinės situacijos tampa probleminėmis.biggrin.gif
Atsakyti
Nors tema uždaroma - ir aš turiu minčių ax.gif
Neseniai išbandžiau supjaustytą kokosą uždaryt vakuuminiame inde - šauniai laiko bent jau 4 d tikrai ( gal ir ilgiau laikytų, bet suvalgiau ax.gif )
Dar pagalvojaau - jūros dumblių lapai (sušiams).
Lazdynų riešutų aliejus labai skanus - vieną galima skanaut.
Avokadų pasirūpint įv.prinokimo laipsnio.
O varškės ar ferment.sūrių negalima?
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 07 01, 14:48)
O varškės ar ferment.sūrių negalima?

Dėkui. Sūryje - druska. Varškės nebent prigriebs draugai iš parduotuvės tam kartui. Tai vakarienei jos ir prašysiuosi, nors man pakelis - kiek per daug. ax.gif Ligoninės šaldytuve laikyti užantspauduotą - ne kažką. Sako - negana to - maistą ten vagia. laugh.gif
Atsakyti