Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo tema XXI

Labas vakaras, oi kaip faina, kad Incorpore nuo rytojaus ryžtasi. Aš irgi jau pagaliau susitaikiaus su Roko išvadomis, atgedėjau tas jūros gerybes kavą ir kitus nerekomenduotus man produktus. Pabandysiu laikytis rekomendacijų. Nes dviem frontais gyventi nesigauna, aš protu lyg suvokiu Paleo pranašumą, sąžiningi skaitau forumą, rekomenduojamas nuorodas...o rankos pačios kiša į burną šlamštą.

Na tai sėkmės Incorpore! Аš Su Jumis!!!

Tik gal kas netingi pakomentuoti kas tie "inertinai"? Ir koks metabolizmo tyrimų likimas, lyg ir buvo žadėta suskurti puslapį kuriame patiems galima būtų pasiskaičiuoti? Ryt žygiuoju pas šeimos gydytoją, maniškė atostogose, ją rezidentė pavaduoja, tia galvoju gal ją pavyks įtikinti, kad ir trisdešimtmetė gali būt nupiepus ir ligota. Gal kokį tyrimuką išsireikalaučiau. Esu nusprendusi pasidaryti visus tyrimus, kuriuos reikėjo pateikti OB tyrimui (bet tuomet nesidariau, kažkaip pagailėjau pinigėlių).
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 06 30, 23:13)
Tik gal kas netingi pakomentuoti kas tie "inertinai"?


angliavandeniai darzovese yra - vanduo ir skaidulos. Tos skaidulos ir vadinamos inertinais:) Pvz.: agurkas - jame, ko gero, vien vanduo, inertinu nerasta o vat briuselio kopustuose inertinu nemazai. Nerandu pas save dabar tos nuorodos, kur galima paziureti, kiek darzoveje yra skaiduliniu medziagu.
Tu pirma pati susizinok, kokius nemokamus tyrimus tau privalo padaryti, tada padejuok gerai ir imk mineti, kad ir kraujo tyrimu visu reikia ir kepenu, inkstu ekoskopijos ir t.t. As kai atejau ir pasakiau, kad viskas man gerai, tik tyrimus noriu pasidaryti, tai pasiunte mane velniop:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 30 birželio 2014 - 22:35
QUOTE(Azu @ 2014 06 28, 11:52)
Oj, jautiena, noreciau tau patart, dabar apsiryt krutinelem, zuvim, kiausiniais, pienu, suriu, jogurtais , braskem ir viskuo kitkuo taip, kad paskui net i ta puse netrauktu... nes as labai noriu pieno produktu, kokiu suriu....bet negaliu , beria puponauta. Tai greit sedesiu ant real paleo minus zuvis,  vista, karve .
kad nesinori ryt kazkaip. ir jeigu kinderi bers nuo mamos pieno, tai gales sau misinuka triubint. as heroinios vaidmens tikrai nesiimsiu tongue.gif

QUOTE(zomša @ 2014 06 28, 12:14)
Mirties patale gal ir išgerčiau.biggrin.gif <...>
mirties patale ir susiuka pradeda gerti...

QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 30, 09:29)
<...> Savaitgalį klasės susitikimą sodyboj apturėjom - iš karto pasirūpinau lašiakų, šviežių daržovių ir kiaušinių, dar vyno raudono sauso, tai spėkit kas į trasą labiausiai ėjo. Kai supuolė visi, dūmo kvapą užuodę. <...>
esu macius toki vaizdeli. mano tevai turi maza ukeli, savo reikmem parsiuka, visciuka ir t.t. uzsiiaugina. tevas is dideles seimos, tai broleliai vis nepasikuklina uzvaziuot - tokie ala seimos suvaziavimai gaunasi. tai buna stalai maximkes desrom, silkem ir misrainem nukrauti, o mano tevas is palepes nukelia svieziai rukytu, storu lasiaku ir patrupina ant lentos. aisku, cia net speliot nereikia, ka pirmiausia suryja ir dar praso. o is pirktinio, suveztinio slamsto kita diena vistom balius gaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 01 liepos 2014 - 01:19
QUOTE(jautiena @ 2014 07 01, 02:18)
kad nesinori ryt kazkaip. ir jeigu kinderi bers nuo mamos pieno, tai gales sau misinuka triubint. as heroinios vaidmens tikrai nesiimsiu  tongue.gif



vat ir as nenorejau sad.gif net priversdavau save darbe eit pavalgyt nors karta per diena.
O beria tai dazniausiai nuo svetimo baltymo , patenkancio i motinos piena, ypac karves, na ir kai per daug baltymo motina valgo.
As irgi apie misinius pagalvojau jau , bet gi tai slamstmaistis (juokauju). Tik va beda , kad nuo tu misiniu daznai ne tik beria , bet dar ir didesniu bedu buna, kol atrandi kas tinka.

4u.gif sorry uz offtopika. nail.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 07 01, 02:18)
mirties patale ir susiuka pradeda gerti...

Na, čia jau dvelkia smegenų atrofija. Aš su viltimi būti iš tų, kur „gerbta beigi mylėta, kanopas užvertė būdama graži ir šviesaus proto“. (Jauna tai gal ir nebūtinai.)

Jeigu rimčiau - man su savo raguotąja autoimunine, matyt, reikėtų porai mėnesių tūpti ant AI protokolo, kuris teoriškai neblogai žinomas, bet praktiškai... Laukiu, kol praeis psichologinis niekoištonebus momentas ir sėdžiu su šaukštu varškės gerklėje. Kita vertus - iš primal'o ribų vis tiek neišlipu, maistas, kad ir ne iš nuosavo daržo, bet pakankamai grynas ir primityvus, visokie neaiškios kilmės ir paskirties supermaistai į namus ir skrandį kelio neranda (čia gal labiau susiję su tuo, kad esu visiška kulinarinė durnė), o su cukrumi, kruopomis ir kt., daugiausiai - sausainiukų ir šokoladukų pavidalu, savo perdėm intymiais buvusius santykius tam kartui užbaigėme. Tai gal kurį laiką, kol smegenis aplankys branda, galima pavažiuoti ir taip. Labas rytas.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa:) @ 2014 06 30, 17:10)
Susidomėjau, bet pagooglinusi neradau - gal kas pasidalintų receptėliu?  4u.gif


http://sweetveg.org/...nd-cauliflower/


QUOTE(Izolda @ 2014 06 30, 21:23)
Rugiai lyg ir ..  ax.gif


Rugiai netinka, nes jie turi viena is glitimo proteinu arba dazniausiai buna apdirbami tame paciame fabrike kaip ir kvieciai. Celiakija sergantiems jie sukelia irgi baisias alergijas kaip kvieciai.
Man vieninteliai tinkami yra rudieji ryziai, o pries pora savaiciu gerai apsivemiau nuo tu tikruju skaldytu avizu grudu. Tai kuriam laikui isvis nenoriu y grudus ziuret schmoll.gif Kad ir y kuria puse beeiciau, visi keliai susiveda atgal y paleo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 06 30, 15:56)
Nieko sau kaip faina  thumbup.gif Čia kokiam mieste?


Aukštaitijos miškuose medžioja, bet su tais pažadais klasiokų niekada negali būti tikras, sakė laukt rudens biggrin.gif

QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 07:02)
Na, čia jau dvelkia smegenų atrofija. Aš su viltimi būti iš tų, kur „gerbta beigi mylėta, kanopas užvertė būdama graži ir šviesaus proto“. (Jauna tai gal ir nebūtinai.)


Žinau vieną, kuri gėrė, atrodo ir smegenis turėjo, o bet tačiau, gal jos ne toj vietoj buvo g.gif
Atsakyti
surrender.gif
Pasaulinio masto problemos. Kokį maistą imti į ligoninę, arba ko galima prašyti tiesiai iš parduotuvės? ~Savaitei. Anksčiau neteko sukti galvos, bet dabar akių šviesa maisto atnešti negalės. O kiti dėl manęs tikrai aukštąja kulinarija neužsiiminės po darbo lankydami.
Penki riešutai (nors įprastai ir jų nevalgau) per dieną ir šaukštas kokosų aliejaus (nugurkti daugiau gryno, nedėdama jo ant nieko, kažin, ar galėčiau) neatrodo pakankama. Dėl vaistų angliavandenių kiekis labai apribotas, vaisiai išbraukti, druskos negaliu (o ana įeina į krūvos produktų sudėti). Reikėtų iš kažkur baltymo, bet mėsomis, virtais kiaušiniais ir varškėmis ligoninės šaldytuvo neužgrūsiu, ir šiaip su ano naudojimu sudėtinga procedūra.

Google jau pasinaudojau, visokie sausainiai ir kitos negendančios makalynės - ne išeitis.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 11:04)
surrender.gif
Pasaulinio masto problemos. Kokį maistą imti į ligoninę, arba ko galima prašyti tiesiai iš parduotuvės? ~Savaitei. Anksčiau neteko sukti galvos, bet dabar akių šviesa maisto atnešti negalės. O kiti dėl manęs tikrai aukštąja kulinarija neužsiiminės po darbo lankydami.
Penki riešutai (nors įprastai ir jų nevalgau) per dieną ir šaukštas kokosų aliejaus (nugurkti daugiau gryno, nedėdama jo ant nieko, kažin, ar galėčiau) neatrodo pakankama. Dėl vaistų angliavandenių kiekis labai apribotas, vaisiai išbraukti, druskos negaliu (o ana įeina į krūvos produktų sudėti). Reikėtų iš kažkur baltymo, bet mėsomis, virtais kiaušiniais ir varškėmis ligoninės šaldytuvo neužgrūsiu, ir šiaip su ano naudojimu sudėtinga procedūra.

Google jau pasinaudojau, visokie sausainiai ir kitos negendančios makalynės - ne išeitis.

Jei aš gulėčiau ligoninėj, prašyčiau avokadų, morkų, virtų burokėlių, agurkų, pomidorų, kokių tikrai gerų žuvies konservų, lėtai kepto, bet nesukepto tuno, lašišos ar jautienos (jei kas pasivargintų), moliūgų sėklų, lukštentų saulėgrąžų, džiovintų abrikosų, virtų kiaušinių...
Atsakyti
Tai va, kad niekas gaminti nesivargins, nesinori ir svetimų žmonių apkrauti.
Burokėliai su morkomis, pomidorai - šiuo metu išbraukti dėl ribotų angliavandenių. Vaisiai bet kokia forma - jokiais būdais.smile.gif Sėklos - taip pat.

Jaučiu, kad liks tunai ir agurkai. doh.gif Reikės šiandien per konservų skyrių praeiti. Na nieko, nėra čia ko ėsti gulint.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 07 01, 11:54)
Tai va, kad niekas gaminti nesivargins, nesinori ir svetimų žmonių apkrauti.
Burokėliai su morkomis, pomidorai - šiuo metu išbraukti dėl ribotų angliavandenių. Vaisiai bet kokia forma - jokiais būdais.smile.gif Sėklos - taip pat.

Jaučiu, kad liks tunai ir agurkai. doh.gif Reikės šiandien per konservų skyrių praeiti. Na nieko, nėra čia ko ėsti gulint.

Tuną pirk šviežią, šaldytą. Konservuotuose daug druskos. O konservuose tai aišku neišvengsi druskos, bet aš iš ten žuvį gerai nusausinu ir be to skysčio valgau, taip raminu save, kad gaunu mažiau druskos.
Nežinau ar galima, bet dar kakavą nesaldžią geriu su sojų pienu. Priduoda energijos, stipresnę pasidarau, vietoj kavos.
Atsakyti
sorry, bet soja yra didelis sh... ypac nefermentuota, soju pienas pvz.
o kodel druskos negalima? del medicininiu priezasciu?

QUOTE(Jolė*** @ 2014 07 01, 07:10)
<...> Žinau vieną, kuri gėrė, atrodo ir smegenis turėjo, o bet tačiau, gal jos ne toj vietoj buvo  g.gif
apie tokius karts nuo karto delfi paraso... atsimenat ta viena, kur valge smeli biggrin.gif
Atsakyti