Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(linamog @ 2014 08 05, 10:42)
10$, prie kodo parasyta, kad uniformoms negalioja.

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 08 05, 09:44)
žiūrint kokį modelį, bet šiaip tikrai pigiai paskutiniu metu UGG galima rasti tiek 6pm, tiek shoemetro. Aš dukrai žieminius UGG pirkau gal po 27 usd  biggrin.gif  tai 30 mokėti už Bearpaw ranka nekyla  doh.gif
man tie Bearpaw net iš išvaizdos nepatinka, kažkokia nevykus kopija UGG'ų  rolleyes.gif


Tada tikrai geriau ugg smile.gif O ar neslidūs dukriukui buvo?
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 09:48)
Ilgus, ar trumpus už tiek?  4u.gif Aš į ilgus labiau žiūriu.. Kažkas seniau lyg rašė, kad UGG padai slidūs, o bearpaw ne. Ar tiesa?  4u.gif Slidžių tai tikrai nesinori  schmoll.gif
doh.gif Nu *****, bearpaw kaina tai tikrai vilioja  biggrin.gif

Panos, aš dar tikslinuosi, kadangi jau rimtai medžiot susiruošiau, su 24,5 (basa) koja kokio UGG ar bearpaw dydžio reiktų? 7 ar 8? Jei Ugg gal iš viso 7,5?



as su 24.7 cm turiu UGG 8 ddyi.. modelis klasikinis

kas del BEARPAW, tai ju irgi visokiu modeliuku yra .. ir tikrai neblogu yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 10:48)
Panos, aš dar tikslinuosi, kadangi jau rimtai medžiot susiruošiau, su 24,5 (basa) koja kokio UGG ar bearpaw dydžio reiktų? 7 ar 8? Jei Ugg gal iš viso 7,5?


Maylin modelį turiu 6 dydį su 23,5 cm pėda, o trumpus su sagute turiu iš big kids 4 dydį ax.gif

QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 11:11)
Tada tikrai geriau ugg smile.gif O ar neslidūs dukriukui buvo?


klasikinių slidūs padai ax.gif Maylin kitoks padas, tai nėra slidūs. O va su klasikiniais reikia atsargiai biggrin.gif nors maniškė jau trečią žiemą UGG nešios, kažkaip nematau aš tų problemų dėl padų slidumo. Tuo labiau, kad UGG'ai ne vieninteliai žieminiai batai, tai parenku pagal oro sąlygas atitinkamai.
Atsakyti
O gal galit pasakyti kur pigiai gaut COLUMBIA kombių? smile.gif Man reikia 4T dydžio. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 05, 11:22)
as su 24.7 cm turiu UGG 8 ddyi.. modelis klasikinis


Su 24cm UGG klasikiniai 7 dydzio
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2014 08 05, 08:06)
mergaites, o Zulily jau visai niekada nepirksite?  verysad.gif  na nepaisant ju terminu, vigi patinka man ta parduotuve, idomiu dalykeliu buna blush2.gif



Man sitas dalykas irgi idomus g.gif o gal visdelto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 05, 11:40)
O gal galit pasakyti kur pigiai gaut COLUMBIA kombių? smile.gif Man reikia 4T dydžio. Ačiū


dabar tai kažin rolleyes.gif amazone reiktų ieškoti, gal dar kas bus... nors geriau rudens palaukt.
Man pačiai reikia Columbia vientiso mažiuko, bet kažkaip nerandu geromis kainomis.
Atsakyti

Noreciau Converse uzsakymeli atsiusti.
Mergaites, ziuriu, kad moterisku Converse is saleó jau nelabai kas like.
Kazin kaip su vaiksikais dydziais? Kuris atitiktu lietuviska 37.5-38 dydi? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 10:48)
Ilgus, ar trumpus už tiek?  4u.gif Aš į ilgus labiau žiūriu.. Kažkas seniau lyg rašė, kad UGG padai slidūs, o bearpaw ne. Ar tiesa?  4u.gif Slidžių tai tikrai nesinori  schmoll.gif
doh.gif Nu *****, bearpaw kaina tai tikrai vilioja  biggrin.gif
Panos, aš dar tikslinuosi, kadangi jau rimtai medžiot susiruošiau, su 24,5 (basa) koja kokio UGG ar bearpaw dydžio reiktų? 7 ar 8? Jei Ugg gal iš viso 7,5?

Visokius. Bearpaw slidus kaip reikalas. Bearpaw 7 turbut, UGG 7,5, klasikiniu 7.
Atsakyti
Merginos, o Tolbots dar nuo raudonos sumos minus 40 % ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerka @ 2014 08 05, 12:09)
Noreciau Converse uzsakymeli atsiusti.
Mergaites, ziuriu, kad moterisku Converse is saleó jau nelabai kas like.
Kazin kaip su vaiksikais dydziais? Kuris atitiktu lietuviska 37.5-38 dydi? aciu 4u.gif


Pirkau draugei iš vaikų skyriaus 6 dydį, jos pėda 25-25,5 cm, tai laisvoki, bet nešioja. Sakė 5 dydis gal jau ir mažokas būtų rolleyes.gif
Atsakyti