Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Taurė @ 2014 08 04, 16:24)
mes ir kokybe nusivylem. Vaikai prase daugiau nepirkti, ir nepirksiu. Mazoji niekad neklisina batu, o sie baisu kokie buvo po vienos ziemos. Ugg gali dvi ziemas atnesiot jei neisauga ir dar puseserei perleidziam.


Taure, berpaw jum nusiklišino? Aš galvojau sau žiemai bearpaw žiūrėt, bet galvoju gal tada tikrai verta sumokėt brangiau ir ugg sumedžiot... g.gif

panos, už kiek gera kaina galima ugg pagaut ir kur geriau gaudyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 10:02)
Taure, berpaw jum nusiklišino? Aš galvojau sau žiemai bearpaw žiūrėt, bet galvoju gal tada tikrai verta sumokėt brangiau ir ugg sumedžiot...  g.gif

panos, už kiek gera kaina galima ugg pagaut ir kur geriau gaudyt?  4u.gif

Uz 50$ galima, paskutiniu metu 6pm, shoemetro
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Mergynos, CP dar nuo sumos minus 25% ar 40% ? g.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 09:02)
Taure, berpaw jum nusiklišino? Aš galvojau sau žiemai bearpaw žiūrėt, bet galvoju gal tada tikrai verta sumokėt brangiau ir ugg sumedžiot...  g.gif

panos, už kiek gera kaina galima ugg pagaut ir kur geriau gaudyt?  4u.gif


mano dukriukas atitampe Bearpaw, tai kaip nauji liko.. ax.gif masciau vel tokius pat imti..
Atsakyti
Mergynos, o situ kelniu kokia galutine kaina gaunasi ? http://oldnavy.gap.c...p...4&cid=36516
4u.gif
Atsakyti

Renkama 4u.gif
Ideeli.com
Hautelook
Timberland
Converse
Loft truksta iki freeship
Gymboree
Forever21
Carters
Landsend
AE
Evo
Sleekhair
Crocs
Drugstore
Nike
Campmor
Sierratradingpost
6pm.com
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/OldNavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė


LOFT 4u.gif
user posted image
Talbots laukiu norinciu iki 11val. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdulka: 05 rugpjūčio 2014 - 09:37
QUOTE(diancyk @ 2014 08 05, 10:23)
Mergynos, o situ kelniu kokia galutine kaina gaunasi ? http://oldnavy.gap.c...p...4&cid=36516
4u.gif

10$, prie kodo parasyta, kad uniformoms negalioja.
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 10:02)
Taure, berpaw jum nusiklišino? Aš galvojau sau žiemai bearpaw žiūrėt, bet galvoju gal tada tikrai verta sumokėt brangiau ir ugg sumedžiot...  g.gif

panos, už kiek gera kaina galima ugg pagaut ir kur geriau gaudyt?  4u.gif


žiūrint kokį modelį, bet šiaip tikrai pigiai paskutiniu metu UGG galima rasti tiek 6pm, tiek shoemetro. Aš dukrai žieminius UGG pirkau gal po 27 usd biggrin.gif tai 30 mokėti už Bearpaw ranka nekyla doh.gif
man tie Bearpaw net iš išvaizdos nepatinka, kažkokia nevykus kopija UGG'ų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 05, 09:19)
mano dukriukas atitampe Bearpaw, tai kaip nauji liko..  ax.gif  masciau vel tokius pat imti..

mūsų taip pat sezoną puikiai atlaikė,nešiosim dar vieną
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 08 05, 09:05)
Uz 50$ galima, paskutiniu metu 6pm, shoemetro


Ilgus, ar trumpus už tiek? 4u.gif Aš į ilgus labiau žiūriu.. Kažkas seniau lyg rašė, kad UGG padai slidūs, o bearpaw ne. Ar tiesa? 4u.gif Slidžių tai tikrai nesinori schmoll.gif


QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 05, 09:19)
mano dukriukas atitampe Bearpaw, tai kaip nauji liko..  ax.gif  masciau vel tokius pat imti..


doh.gif Nu *****, bearpaw kaina tai tikrai vilioja biggrin.gif

Panos, aš dar tikslinuosi, kadangi jau rimtai medžiot susiruošiau, su 24,5 (basa) koja kokio UGG ar bearpaw dydžio reiktų? 7 ar 8? Jei Ugg gal iš viso 7,5?
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 10:02)
Taure, berpaw jum nusiklišino? Aš galvojau sau žiemai bearpaw žiūrėt, bet galvoju gal tada tikrai verta sumokėt brangiau ir ugg sumedžiot...  g.gif



mano patirtis su bearpaw irgi nekokia nekokia, kaip ir Taures mergaitems, nors panesiojau gal kokias dvi tris savaites sad.gif o pas kitus laiko normaliai tie batai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2014 08 05, 11:48)
Ilgus, ar trumpus už tiek?  4u.gif Aš į ilgus labiau žiūriu.. Kažkas seniau lyg rašė, kad UGG padai slidūs, o bearpaw ne. Ar tiesa?  4u.gif Slidžių tai tikrai nesinori  schmoll.gif
doh.gif Nu *****, bearpaw kaina tai tikrai vilioja  biggrin.gif

Panos, aš dar tikslinuosi, kadangi jau rimtai medžiot susiruošiau, su 24,5 (basa) koja kokio UGG ar bearpaw dydžio reiktų? 7 ar 8? Jei Ugg gal iš viso 7,5?

man bearpaw slidus ziema buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 05 rugpjūčio 2014 - 09:53