Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(cole1 @ 2014 08 04, 01:34)
Sveikos, padėkit man, blondinei ax.gif Noriu pirkti šiuos batukus ir rašo, kad FREE shipingas nuo 35 $, tai čia reikia suprasti, kad man kainuos bet kokiu atveju ne 30,22 , o 35 $ ? Dėkui rolleyes.gif P.s. reikia 10 US dydžio juodų.

http://www.amazon.co...ds=bearpaw kids


ten dar yra du juodu pasirinkimai. black II yra mazesne kaina, man rodo uz black II kaina 30.22 ir prime ship, reiskias shipas greitas ir nemokamas iki manes.
QUOTE(linamog @ 2014 08 04, 01:37)
Reiskia, kad si preke bus siunciama nemokamai, jei bendras pirkimo krepselis bus virs 35$. Jiems dar galioja 20% kodas, matosi zemiau. Siaip kaina nestebuklinga, moteriskus Bearpaw pirkom po 15-20$.

mes ir kokybe nusivylem. Vaikai prase daugiau nepirkti, ir nepirksiu. Mazoji niekad neklisina batu, o sie baisu kokie buvo po vienos ziemos. Ugg gali dvi ziemas atnesiot jei neisauga ir dar puseserei perleidziam.

QUOTE(Melodi @ 2014 08 04, 01:56)
Nu aciu dievui istverem biggrin.gif

Gal kas esat pirke taip vadinamus "lunch bag" vaikams, priespiecius i mokykla nesiotis, gal ka rekomenduotumet? rolleyes.gif

As perku kasmet po 2vnt. Ir kaip tik reikia nauju. Landsend labai geri, ir buteliukai metaliniai vandeniui irgi geri. Jei bus kokiu sale, verta pasidairyt.
Uzakar uzejau i LLbean parduotuve gyvai, apciupinejau kuprines ju, nu fainos labai wub.gif Gal nupirksiu mazajai jei prades zyst, kad pernykstes nebenori nesioti. Vyresnelei nupirkau Jansport kuprine. Visai nebrangia gavom, o kokybe super. Nugarele pakietinta, petnesos minkstos, bet svarbiausia lengvumas kuprines, kas mano vyresnelei labai svarbu dabar, kai daug nesiotis reik. Kas domites kuprinem, rekomenduoju atkreipti demesi i si branda. Tik atidziai skaitykit aprasymus del dydziu, nes ju tiek modeliu daug yra, kad lengva nusipirkti ne tai ko reikia. Man gyvai perkant galva susisuko doh.gif

QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 08 04, 02:23)
Gal CP parinktumet? 4u.gif

galiu paimti, bus krikstas

Junkites prie RalphLauren.com 4u.gif
Papildyta:
dedu Macys.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 04, 17:24)
galiu paimti, bus krikstas




aciu, jau pasiunciau krepsiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 04, 16:24)

dedu Macys.com  4u.gif


Macys dar galiu atsiusti maza uzsakymeli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 04, 14:38)
mergaitės, gal converse jamam?  biggrin.gif ten sale prekėms dar papildomai minusuoja 25 proc., rodo krepšely  rolleyes.gif

gal kas tokius jau turit? http://www.converse....37113F_085.html su 25,5 cm pėda kokio dydžio reikėtų?  rolleyes.gif


kas nors patarkit, labai nooooriu blush2.gif biggrin.gif kažin, 8,5 tiks, ar 8 užtektų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 04, 18:56)
kas nors patarkit, labai nooooriu  blush2.gif  biggrin.gif kažin, 8,5 tiks, ar 8 užtektų?  g.gif

kokie grazus wub.gif
mano irgi 25,5 jamciau 8,5 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vinija: 04 rugpjūčio 2014 - 18:09
Sveikutes sugryzusios 4u.gif biggrin.gif gal 6PM koduka turite?
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 04, 18:56)
kas nors patarkit, labai nooooriu  blush2.gif  biggrin.gif kažin, 8,5 tiks, ar 8 užtektų?  g.gif

8, gi parasyta - didinti.
Atsakyti
Ar Zulily perkate ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 08 04, 20:25)
Sveikutes sugryzusios 4u.gif  biggrin.gif gal 6PM koduka turite?

Neturim ax.gif

QUOTE(FranShan @ 2014 08 04, 20:47)
Ar Zulily perkate  ? ax.gif

Nea schmoll.gif
Papildyta:
Landsend imsiu 4u.gif
Atsakyti
Taure,jei dar priimsit 3h begyje atsiusiu CP ir Macys krepsiukus 4u.gif
Atsakyti
Renkama 4u.gif
Ideeli.com
Converse
Loft truksta iki freeship
Crazy8
Gymboree
Forever21
Carters
Landsend
AE
Evo
Sleekhair
Crocs
Drugstore
Nike
Campmor
Sierratradingpost
6pm.com
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/OldNavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė


LOFT 4u.gif
user posted image
Talbots 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdulka: 04 rugpjūčio 2014 - 19:19
QUOTE(Kripu @ 2014 08 04, 12:15)
Taure,jei dar priimsit 3h begyje atsiusiu CP ir Macys krepsiukus 4u.gif

Ok
Atsakyti