Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(TrioSSS @ 2014 08 04, 09:29)
Good Morning! smile.gif Sveikos sugrizusios smile.gif


wub.gif Sveikos bigsmile.gif
QUOTE(gaikaSJ @ 2014 08 04, 10:13)
Labas rytas,

ar LOFT renkame?  bigsmile.gif

ogo kokia kulnai UGG'u blink.gif
http://www.6pm.com/ugg-lucy-chestnut


Renkasi Loft 4u.gif
QUOTE(cole1 @ 2014 08 04, 10:34)
Sveikos, padėkit man, blondinei ax.gif Noriu pirkti šiuos batukus ir rašo, kad FREE shipingas nuo 35 $, tai čia reikia suprasti, kad man kainuos bet kokiu atveju ne 30,22 , o 35 $ ? Dėkui rolleyes.gif P.s. reikia 10 US dydžio juodų.

http://www.amazon.co...ds=bearpaw kids



QUOTE(linamog @ 2014 08 04, 10:37)
Reiskia, kad si preke bus siunciama nemokamai, jei bendras pirkimo krepselis bus virs 35$. Jiems dar galioja 20% kodas, matosi zemiau. Siaip kaina nestebuklinga, moteriskus Bearpaw pirkom po 15-20$.

4u.gif
Atsakyti
Nu aciu dievui istverem biggrin.gif

Gal kas esat pirke taip vadinamus "lunch bag" vaikams, priespiecius i mokykla nesiotis, gal ka rekomenduotumet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 08 04, 08:37)
Reiskia, kad si preke bus siunciama nemokamai, jei bendras pirkimo krepselis bus virs 35$. Jiems dar galioja 20% kodas, matosi zemiau. Siaip kaina nestebuklinga, moteriskus Bearpaw pirkom po 15-20$.


Tai aš taip ir supratau, kad nuo 35 nemokamai, o jei aš daugiau nieko nepirksiu?
Ir kus tokios kainos žemos yra, išduokit, prašau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 04, 10:09)
Tai aš taip ir supratau, kad nuo 35 nemokamai, o jei aš daugiau nieko nepirksiu?
Ir kus tokios kainos žemos yra, išduokit, prašau? bigsmile.gif

Tai jei nieko daugaiu nepirksit, prisidės siuntimo nurodytas siuntimo mokestis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 04, 07:45)
Varau miegoti paskutine atostogu nakti, ryte tiesiai i gmail pildyti jusu noru  cool.gif
Shopingito palatos durys oficialiai ATIDARYTOS  wub.gif



Welcome back wub.gif


As dar del tu mano uzrodytu Invicta laikroduku- garantija 1 metams, mazoka? suprantama, kad nesiusiu taisymui, bet kazkaip keista kad taip mazai, kazin kuriam laikui suteikia kiti gamintojai? g.gif

Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2014 08 04, 09:11)
Tai jei nieko daugaiu nepirksit, prisidės siuntimo nurodytas siuntimo mokestis wink.gif


nebūtinai, gal kažkas taip pat dar pirks iš amazon kažką su tokiu prierašu, tai sujungs krepšelį ir bus nemokamas siuntimas
Atsakyti
Gal CP parinktumet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 04, 10:09)
Tai aš taip ir supratau, kad nuo 35 nemokamai, o jei aš daugiau nieko nepirksiu?
Ir kus tokios kainos žemos yra, išduokit, prašau? bigsmile.gif

Ar pati asmeniskai pirksit, ar tarpininkei? Tarpininke po viena pora tikrai nepirkailios, visad apjungia bent kelis uzsakymus.
shoemetro.com, streetmoda.com.
QUOTE(Irreelle @ 2014 08 04, 10:17)
Welcome back wub.gif
As dar del tu mano uzrodytu Invicta laikroduku- garantija 1 metams, mazoka? suprantama, kad nesiusiu taisymui, bet kazkaip keista kad taip mazai, kazin kuriam laikui suteikia kiti gamintojai?  g.gif

Mazoka. Kiti, buna, ir visam gyvenimui taiko garantija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 08 04, 08:42)
Aciu, gal bus norinciu prsijungti ?  biggrin.gif


Gal ir as noreciau isbandyti. Kaip supratau, reikia paciai parasyti el. laiska taurei?
tuoj bandysiu tada smile.gif

Aciu kad dalinates, man kaip dar niekad nepirkusiai per US , tai super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 04, 11:09)
Tai aš taip ir supratau, kad nuo 35 nemokamai, o jei aš daugiau nieko nepirksiu?
Ir kus tokios kainos žemos yra, išduokit, prašau? bigsmile.gif



QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 04, 11:19)
nebūtinai, gal kažkas taip pat dar pirks iš amazon kažką su tokiu prierašu, tai sujungs krepšelį ir bus nemokamas siuntimas

drinks_cheers.gif

QUOTE(jonas_k @ 2014 08 04, 11:41)
Gal ir as noreciau isbandyti. Kaip supratau, reikia paciai parasyti el. laiska taurei?
tuoj bandysiu tada smile.gif

Aciu kad dalinates, man kaip dar niekad nepirkusiai per US , tai super  ax.gif

Taip , siunciate uzsakymo laiska Taurei 4u.gif
Atsakyti
nu pagaliau bigsmile.gif

mergaiciai, gal kas prisijungsite prie Paulaschoice?
iki rytojaus nuolaida 25 proc tonikams ir prausikliams
Atsakyti
Hi!
Grįžtam flirt.gif gathering.gif.
user posted image
Atsakyti