Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

pasiūlysiu ir aš netikusius rūbelius rolleyes.gif

Naujas J. Crew Factory plonas vilnos sijonas, su pamušalu
dydis 10, man su 102 cm per klubus per laisvas
kaina 80 Lt ---> 70 Lt

user posted image

Naujos LOFT STRUCTURED LINEN TROUSER LEG PANTS IN JULIE FIT
dydis 6 Regular, su 170 cm ūgiu gerokai per ilgos, ir su 102 cm per klubus per laisvos
kaina 75 Lt ---> 70 Lt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milis @ 2014 07 31, 15:57)
sveiki. Radau tokius batukus www.attipas.lt, bet lietuvoje tik iki 36men dydis. O sakykite kokiam amziuiydziui/ atitinka is USA 5.5m toddler?
amazon attipas

Na man tai jie pabaisiukai tokie, ir per brangus, kaip uz tokius. 5,5 tolder 12-18 men kazkur. Jei namie, tai jau geriau koinytes su guminiais stopais, ir pigiau bus.
Atsakyti
QUOTE(Dilaila72 @ 2014 08 01, 09:27)
o didesniu dydžių nėra? pvz lietuviško 40dydžio?



turiu tik si 37 dydi 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, kas per daiktas yra Saffiano Leather? kas čia per oda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 01, 23:46)
mergaitės, kas per daiktas yra Saffiano Leather? kas čia per oda? g.gif

tokia kieta, siek tiek fakturine, tokia kaip plasmase atrodanti, bet madinga ir nepigi.....tikiuosi apie ta pacia galvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2014 08 01, 22:53)
tokia kieta, siek tiek fakturine, tokia kaip plasmase atrodanti, bet madinga ir nepigi.....tikiuosi apie ta pacia galvoju 4u.gif


aš TH rankinę užmačiau iš tokios odos, kaina nėra maža, tai sudomino, kas čia per oda rolleyes.gif
Atsakyti
Speju uzatakuosim Taure po atostogu smile.gif Irgi turiu juodrasti pasiruosus su vienais batukais ir Invictos laikroduku uz gera kaina, tikiuosi tokia ir liks kai merginos prades darba smile.gif

dar klausima turiu del Landend mokykliniu megztuku- kazin kudai 13-metei XL bus geras? ugis 162, bet ji pas mane ilgaranke... g.gif

apie sita klausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 02 rugpjūčio 2014 - 08:54
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 02, 08:29)
aš TH rankinę užmačiau iš tokios odos, kaina nėra maža, tai sudomino, kas čia per oda rolleyes.gif


nu ji tokia su faktūra tarsi g.gif įveskit į google vaizdus, pamatysit kaip atrodo realiai rolleyes.gif gerai nešiojasi, atspari visokiems subraižymams ir pan ax.gif
Atsakyti
Ziuriu jau panos pasiruosusios, Taure pirma savaite turbut is pastuko neislis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 08 02, 10:19)
nu ji tokia su faktūra tarsi  g.gif  įveskit į google vaizdus, pamatysit kaip atrodo realiai  rolleyes.gif  gerai nešiojasi, atspari visokiems subraižymams ir pan  ax.gif


nu aišku, svarbu, kad tikra oda, o ne dirbtinė, patiko vienas TH tašiukas, tik vat tas odos aprašymas subalamūtino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 08 02, 09:41)
Speju uzatakuosim Taure po atostogu  smile.gif Irgi turiu juodrasti pasiruosus su vienais batukais ir Invictos laikroduku uz gera kaina, tikiuosi tokia ir liks kai merginos prades darba  smile.gif

dar klausima turiu del Landend mokykliniu megztuku- kazin kudai 13-metei XL bus geras? ugis 162, bet ji pas mane ilgaranke...  g.gif

apie sita klausiu

be Taures shopinomes kaip pamisusios, griz Taure bus isvis kaput doh.gif biggrin.gif

invicta laikrodukus parodysit? 4u.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 08 02, 11:49)
nu aišku, svarbu, kad tikra oda, o ne dirbtinė, patiko vienas TH tašiukas, tik vat tas odos aprašymas subalamūtino  biggrin.gif

siaip ji gera kokybiska, bet atrodo realiai kaip plasmase...nu nezinau kazkaip as dar nesubrendau jai.... blush2.gif

grazu?
http://www.ideeli.co...scovered=search
http://www.ideeli.co...scovered=search
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vinija: 02 rugpjūčio 2014 - 10:54
QUOTE(Vinija @ 2014 08 02, 11:53)
be Taures shopinomes kaip pamisusios, griz Taure bus isvis kaput doh.gif  biggrin.gif

invicta laikrodukus parodysit? 4u.gif  bigsmile.gif




nea, as saziningai istikima bigsmile.gif toks tarpas tarp dvieju atostogu tai taupymo rezimas ijungtas buvo, puikiai issiverciau smile.gif beto mano pirkiniai dauguma impulsyvus- pamatau ir noriu, tai va ir nelindau ziureti, nes zinojau jog negausiu tongue.gif

Nusiziureti laikrodziai tai masyvus, nes tokie paskutiniu metu patinka:

http://www.amazon.co...a-Womens-15413-

http://www.amazon.co...inless-Leather/

sukneles grazios tik as sifono nemegstu kasdienai smile.gif
Atsakyti