Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

As jauciuosi palepinta Taures komandos... uzsisakinejau kitur, tai vieni nesusipratimai doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Gerdulka, as Jums parasiau del gymbuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diancyk @ 2014 07 29, 08:34)
Labas rytas  4u.gif  Gerdulka, as Jums parasiau del gymbuku  4u.gif


tai kad jau savaitgalį baigėsi gymbukų akcija 4u.gif
Atsakyti
nu viskas, aš pasiduodu doh.gif lotuliukas.gif
gal galite patart ką nors gudraus? kokių firmų laikrodžiai yra geri? kaina - vidutiniška. tarkim apie 100-150 usd (čia kai jau su nuolaida visokiuose amazonuose ar overstockuose ax.gif )..
žiūrinėju akribos, burgi, fossil.. nežinau kuo jie ten skirias ir kuris apskritai geras doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 07 29, 15:48)
nu viskas, aš pasiduodu  doh.gif  lotuliukas.gif
gal galite patart ką nors gudraus? kokių firmų laikrodžiai yra geri? kaina - vidutiniška. tarkim apie 100-150 usd (čia kai jau su nuolaida visokiuose amazonuose ar overstockuose  ax.gif )..
žiūrinėju akribos, burgi, fossil.. nežinau kuo jie ten skirias ir kuris apskritai geras  doh.gif  doh.gif


man Fossil patinka, galima pagauti ir uz 60 - 70 dol 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 07 29, 15:48)
nu viskas, aš pasiduodu  doh.gif  lotuliukas.gif
gal galite patart ką nors gudraus? kokių firmų laikrodžiai yra geri? kaina - vidutiniška. tarkim apie 100-150 usd (čia kai jau su nuolaida visokiuose amazonuose ar overstockuose  ax.gif )..
žiūrinėju akribos, burgi, fossil.. nežinau kuo jie ten skirias ir kuris apskritai geras  doh.gif  doh.gif

Swiss Legend turim du, labai faini, Invicta, Pulsar; Wittnauer net su rubinais viduje.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 07 29, 15:48)
nu viskas, aš pasiduodu  doh.gif  lotuliukas.gif
gal galite patart ką nors gudraus? kokių firmų laikrodžiai yra geri? kaina - vidutiniška. tarkim apie 100-150 usd (čia kai jau su nuolaida visokiuose amazonuose ar overstockuose  ax.gif )..
žiūrinėju akribos, burgi, fossil.. nežinau kuo jie ten skirias ir kuris apskritai geras  doh.gif  doh.gif

Bürgi turiu, Skagen balta keramikini wub.gif, Timex. Viskas ciki. Dar geri ir Jusu bei linamog pamineti, paziurinekit ir Sthurling..., bei dizaineriskus. Ziurint, kokio stiliaus, kokio tipo ieskot. Pasirinkimo be galo daug, sunkiausia apsispresti, kuris tas butent, kuris labiausiai wub.gif ir pagal kisene 4u.gif.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus 4u.gif tai va, kaip Manouche ir sako - sunkiausia apsispręst kuris jau tas pats pačiausias biggrin.gif
nu laiko dar turiu iki pirmadienio, ką nors gal surasiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 07 29, 15:58)
Swiss Legend turim du, labai faini, Invicta, Pulsar; Wittnauer net su rubinais viduje.

O mano Swiss Legend sugedo po puses metu nesiojimo ... sad.gif ir joks meistras nesiima taisyti, sako reik mechanizma keist... sad.gif siuskit sako pardavejui arba i pacia firms.... sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Galite priminti kuriame cia puslapuki galima rasti Fossil piniginiu. Kazkaip nebepamenu jau doh.gif
Brestu naujai piniginei...

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 07 29, 16:58)
Swiss Legend turim du, labai faini, Invicta, Pulsar; Wittnauer net su rubinais viduje.


Buvau vyrui nupirkusi Swiss legend. Maniau reikia baeriją pakeisti, o pasirodė neveikiantis buvo. Meistrui rodžiau, sakė niekas netaisys, nes laikrodis taip padarytas, kad reikia keisti visą mechanizmą. Dar sakė, kad geruose laikrodžiuose taip nebūna, ten viską galima atidaryti ir prieiti prie kiekvienos detalės. Tai pasirodo š..., nors atrodė labai gražiai ir vyrui labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2014 07 30, 08:11)
O mano Swiss Legend sugedo po puses metu nesiojimo ... sad.gif ir joks meistras nesiima taisyti, sako reik mechanizma keist... sad.gif siuskit sako pardavejui arba i pacia firms.... sad.gif

Bruksteleciau firmai laiska, pasiteirauciau del garantijos.
Atsakyti