Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sveikos, kaip sakiau pries atostogas, darbo pradzios data gali but veliau pakoreguota. Siandien nusprendem atideti iki Rugpjucio 4d. Kita savaite man nusimato daug ivykiu, tikrai nesugebesiu kokybiskai dirbti, todel, kad nebutu nesusipratimu, prasitesiam atostogas dar savaitei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 07 25, 17:44)
Sveikos, kaip sakiau pries atostogas, darbo pradzios data gali but veliau pakoreguota. Siandien nusprendem atideti iki Rugpjucio 4d. Kita savaite man nusimato daug ivykiu, tikrai nesugebesiu kokybiskai dirbti, todel, kad nebutu nesusipratimu, prasitesiam atostogas dar savaitei  4u.gif

sadistė lotuliukas.gif

p.s. klausimas ateičiai-jei man reiks trijų daiktų iš amazon , skirtingų pardavėjų- siųst tris laiškus užsakymus ar vienam sudėt? kaip jums patogiau? man jau žemas startas, labai reik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 07 25, 10:48)
sadistė lotuliukas.gif

p.s. klausimas ateičiai-jei man reiks trijų daiktų iš amazon , skirtingų pardavėjų- siųst tris laiškus užsakymus ar vienam sudėt? kaip jums patogiau? man jau žemas startas, labai reik  lotuliukas.gif

viska viename amazon.

Ne sadiste, taupau nervus visu. Kita savaite busiu namie normaliai tik pora dienu, tai koks ten darbas. Mb irgi nespeja uzbaigti darbu kieme, irgi negales normaliai dirbti kol stovi kiemas iskastas. Uzsibaigsim viska, tada galesim ramiai skirti laika darbui 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Ar darote uzsakymus is toysrus.com? Aciu
Atsakyti
QUOTE(katikai @ 2014 07 25, 11:40)
Labas vakaras. Ar darote uzsakymus is toysrus.com? Aciu

taip, bet tik po atostogu 4u.gif
Atsakyti
Liko laisvu gymbuku, i e-meil rasykite kas norite 4u.gif
Atsakyti
Gal galite kuri padeti su dydziu siu batu,cia nesioju 38, busiu labai dekinga
https://m.hautelook....roduct/18217732
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2014 07 26, 10:13)
Liko laisvu gymbuku, i e-meil rasykite kas norite   4u.gif

Ar bus dar norinciu? siandien paskutine diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdulka: 27 liepos 2014 - 09:57
QUOTE(Taurė @ 2014 07 25, 17:53)
viska viename amazon.

Ne sadiste, taupau nervus visu. Kita savaite busiu namie normaliai tik pora dienu, tai koks ten darbas. Mb irgi nespeja uzbaigti darbu kieme, irgi negales normaliai dirbti kol stovi kiemas iskastas. Uzsibaigsim viska, tada galesim ramiai skirti laika darbui  4u.gif

ai ups nepažiūrėjau į datą blush2.gif
laukiam 08 04, baisiai reikia laikrodžio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 28 liepos 2014 - 08:45
Laba mamos, gal kas galėtų patarti kurioje parduotuvėje ieškoti plus size polo marškinėlių mokyklinių?
Atsakyti
Sveiki,
o iš buynail.com būdavo daromi užsakymai? Ar galima pasiplanuot po atostogų?
Atsakyti
QUOTE(shine @ 2014 07 29, 01:15)
Sveiki,
o iš buynail.com būdavo daromi užsakymai? Ar galima pasiplanuot po atostogų?


nesiunčia taurė lakų unsure.gif
Atsakyti