Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(kriisti @ 2014 07 04, 10:10)
gAL KAS ŽINOTE AR NESUPER DALINA SIUNTAS? NES NEKELIA TELEFONO  unsure.gif

Vakar vyras skambino, norejo siuntinuku uzsukti. Sake isvykusi i uzsieni vacation4.gif vacation1.gif tik nepasiteiravo kada grys ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kantriai laukiam pirmadienio ir Nesuper pakvietimo smile.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kas nusipirkot ir nenešiojat Swarovski Bella mėlynus auskariukus? mielai nupirkčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Kažin jau yra Vilniuje 0628 siunta? Jau dalijama? Gal yra problemų su mano apmokėjimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cargo @ 2014 07 04, 22:19)
Kažin jau yra Vilniuje 0628 siunta? Jau dalijama? Gal yra problemų su mano apmokėjimu?  g.gif

Taip dalijama, yra jusų raudona sąskaita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2014 07 04, 22:22)
Taip dalijama, yra jusų raudona sąskaita  4u.gif


O kaip čia galima būtų išsiaiškint per savaitgalį? g.gif Pagal mane tai viską sumokėjau ketvirtadienį... Pirmadienį suksiu pro Vilnių, būtų labai gerai pasiimt 0621 ir 0628... Nes paskui dar savaitei atsidės... sad.gif

Parašiau Taurei ir aneritai žinutę į e-paštą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cargo: 04 liepos 2014 - 21:37
Ar užsakinėjat iš ulta.com? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cargo @ 2014 07 04, 22:26)

Parašiau Taurei ir aneritai žinutę į e-paštą...


Aš kvaišų kvaiša... doh.gif Laukiau laukiau visų sąskaitų, skaičiavau skaičiavau, o apmokėjau tik vieną biggrin.gif Atsiprašau, mergaitės... Atostogų reikia labiau nei galvojau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 07 04, 16:50)
mergaitės, gal kas nusipirkot ir nenešiojat Swarovski Bella mėlynus auskariukus? mielai nupirkčiau  rolleyes.gif


ačiū pasiūliusiai, jau įsigijau wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
Kodel as negavau pakvietimo?
Atsakyti
QUOTE(guvilė @ 2014 07 05, 15:07)
Ar užsakinėjat iš ulta.com? smile.gif

Atostogai, ilsimes nuo pirkimu.
Atsakyti
Labas vakaras!
Atėjau padėkoti už siuntinį, nes esu labai patenkinta, kad viskas tiko smile.gif Rodau, gal kas nors irgi susidomės smile.gif
user posted image
Labai patogios ir superlengvos basutės kiekvienai dienai. Puikiai tiks kelionėms. Ant kojos beveik nesijaučia.
user posted image
RL. Elegantiškos, patogios, lengvos. Didintos. 10 US atitinka 27 cm
Ir Bearpaw kambarinės tapkės toooks patogumas pasirodo, net galvoju, kad reikės man ir žieminius pirkti. Anksčiau kažkaip skeptiškai į juos su UGG'sais žiūrėjau:)
user posted image
thumbup.gif
Atsakyti