Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(egluzeeele @ 2014 07 01, 17:49)
Pasidalinsiu ir aš:
http://www.boscovs.c...htm?pdn=5152000

Dėl dydžio tai maniškis 186 ir ~95kg, ėmėm 34x34. Nerimavom dėl šlaunų, nes storokos, bet puikiai tiko. Ir tikrai, kaip ir Upė rašė, džinsas toks tikras, ne skystas.

ačiū
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2014 07 02, 17:22)

Kaupiausi platesniam apibendrinimui, bet diedulis neišsimatavo vakar naujųjų doh.gif

Šiuos turi iš anksčiau: http://www.boscovs.c...amp;pdn=5152000 Labai graži tamsi mėlyna originali džinsų spalva thumbup.gif Dydis, manau, atitinka, gal vos laisvesnis. Kirpimas toks truputį staramodnas, bet maniškiui tik tokie patinka/tinka.
O dydį reik išsirinkt tinkamą pagal nešiojamų/tinkamų džinsų skaičiukus. Arba bandyti pamatuoti pas vyrą liemens liniją doh.gif biggrin.gif Matavau saviškį, tai kažkada nusprendžiau, kad maniškiui reikia 33W (pirmas skaičius). Antrą skaičių dar lengviau išskaičiuoti, reik išmatuoti tinkamų kelnių vidinę siūlę cm, dalinti iš 2,54 ir gausi antrą skaičių, tikėtina, kad aukštaūgiui bus 34L ar net 36L 4u.gif
Dabar ėmiau kitus iš modern fit, tai iš pirmo žvilgsnio tokie siauresni.. tikiuosi, kad tiks, patiks mano konservatoriui, kuriam džinsų kirpimas turi būti joks ne slim, o tik tiesus, laisvas ax.gif

Bajeris vakar atsiėmus siuntinį, kur veik viskas buvo diedui. Vaikai aplink tūpčioja, laukia dovanų hihihi.gif .. ištraukiu marškinukus languotukus vyrui (iš to pačio boscovs G.H.Bass and Co, beje, labai faini, tokios tvirtesnės medvilnės, jaukūs.), kad derėtų prie mažųkų vyrukų ir tiktų prie šortų vasarą.. biggrin.gif Nu, ir ko tikėtis iš Upino? Sako, čia kam, kaliausei darže? swoon.gif wub.gif Dar vienas kelnes suniekino, kad jis tiek nesiruošia privalgyti, kad "priaugtų".. doh.gif Nu, o šortus papirkau tikrai akivaizdžiai per plačius..
Bet neišsimatavo nieko - neturi tam laiko wub.gif
Jei priremsiu šiandien prie sienos, gal bus smulkesnis komentaras apie antruosius lee biggrin.gif

Dar.. džinsų galima padaboti, kol bus kokie 22-23 dol.
Marškiniai šie labai smagūs: http://www.boscovs.c...emNumber=251423
Ačiū mergaitėms už siuntinį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 02 liepos 2014 - 16:02
Laba,

Taure ar su 28d. saskaitom jau baigta??
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 07 01, 20:42)

Kaip galvojat, gal isisprausciau ir as, nesiodama S dydi i sia http://www.campmor.c...Product___73198 striuke. Nezinau koki dydi imti L ar XL g.gif Kazin kaip jos rankoves. Gal kas turi siu dydziu ir galetu pamatuoti rankoviu ilgi. ax.gif

Aš nešioju s, iš vaikų skyriaus pirkau xl - kaip tik 4u.gif . Rankovės tikrai ilgos, galit nebijoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 07 02, 15:46)
tikiuosi, kad tiks, patiks mano konservatoriui

Jūsų vyras tikriausiai ožiaragis rolleyes.gif nes kaip apie saviškį skaityčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 07 02, 17:12)
Aš nešioju s, iš vaikų skyriaus pirkau xl - kaip tik 4u.gif . Rankovės tikrai ilgos, galit nebijoti 4u.gif

Dekui, as labiau bijau, kad nebutu per ilgos. lotuliukas.gif As trumparanke.
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2014 07 02, 08:47)
Laba,

Taure ar su 28d. saskaitom jau baigta??

taip 4u.gif jau nauja pradesiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 07 02, 18:48)
taip  4u.gif jau nauja pradesiu  bigsmile.gif

Ačiū dievui,mano nieko nebėra,ramu iki liepos galo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2014 07 02, 12:04)
Ačiū dievui,mano nieko nebėra,ramu iki liepos galo  biggrin.gif

hihihi.gif o as dar neapziurejus savo pirkiniu, kurie stovi virs menesio. Ir nenoriu ziuret. Nenoriu nieko bendro turet su pirkiniais jokiais. Profesine psichoze man lotuliukas.gif Laukiu momento, kai pradesiu pasiilgti darbo. Toks jausmas atsiranda savaite iki darbo pradzios. Tada nezinau kur detis kaip noriu shopintis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 07 02, 19:48)
taip  4u.gif jau nauja pradesiu  bigsmile.gif


cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Anerita,
o nesimato dar 28 d. siuntinuko? blush2.gif jau taip reikėtų, taip reikėtų iki rytojaus pasiimt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 03 liepos 2014 - 07:45
Aciu, uz siuntinuka wub.gif wub.gif gavau kruva papuosalu biggrin.gif gal kazka prisiderinsiu artejanciai fiestai biggrin.gif thumbup.gif ir rankine gavau -nu super -kak raz ko ieskojau prie suknes bigsmile.gif thumbup.gif tik batu dabar reik lotuliukas.gif


CP irgi liuks wub.gif Situs ranksluoscius turbut jau 3 metai imu thumbup.gif maniskei i baseina labai limpa thumbup.gif

ir sliopkes Klogs wub.gif tos tai fainos, nes emiau tokias pat, tik kitos spalvos si karta -ant tiek patiko biggrin.gif dabar melsvas ir raudonas turiu biggrin.gif wub.gif lengvos, labai patogios thumbup.gif as klogs firma isimylejus wub.gif tik ne tiek daug ten man patinkanciu modeliu - bet pasitaiko 4u.gif
Atsakyti