Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Stepė @ 2014 07 01, 15:27)
kad lyg ne pūkinė  unsure.gif (100% polyester Faux down 150g insulation.) , nors aš nelabai stipri ant anglų biggrin.gif. bet kokiu atveju paskaitinėjau review tai taip pat kaip ir čia pas mus  biggrin.gif  - daugumai rudeninė, bet vienai kitai tinkama ir žiemai biggrin.gif. Be to rašo mamos turinčios, vadinasi reik tikėt - vasarinė biggrin.gif. Maniškė tokios tikrai neturi, tik kombinezoną su tokiu užpildu.

Dirbtiniu puku.
Kaip galvojat, gal isisprausciau ir as, nesiodama S dydi i sia http://www.campmor.c...Product___73198 striuke. Nezinau koki dydi imti L ar XL g.gif Kazin kaip jos rankoves. Gal kas turi siu dydziu ir galetu pamatuoti rankoviu ilgi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 01 liepos 2014 - 19:42
Sveikos,

kada realu, kad 28d.siunta mus pasieks? g.gif sestadieni isvaziuoju atostogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 07 01, 21:43)
Sveikos,

kada realu, kad 28d.siunta mus pasieks? g.gif sestadieni isvaziuoju atostogu g.gif

dažniausiai ateina siuntos per kokias 5 dienas, taip kad realu. nors aišku visko pasitaiko smile.gif
Atsakyti
Merginos gelbėkite, gal kam Loft juodos linines kelnes 8 dydis regular trumpos, aš turiu long tai man iki pusė pėdos jos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jei neatsirastu besikeiciančių nešiu trumpint, bet nurėžt reikės kokį 10 cm doh.gif
Papildyta:
Galiu pakomentuot skrybelaites gymboree tas melyną dryžuotą, na man L dydis kaip sykis labai faina, o mergaite M neiškrenta visos kasytes telpa smile.gif užteks ilgam, bet galvoju prisiuti raitelius, kad vaikui patogiau būtų smile.gif svarbiausia ji nestora o nuo saulės apsauga puiki, na tik saulės trukumas sad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal žinote kur galima būtų pasirinkti ir įsigyti abercrombie rūbų? nes atidaro tik europinį tinklalapį...

http://eu.abercrombi...kieCreated=true
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 07 01, 19:42)
Dirbtiniu puku.
Kaip galvojat, gal isisprausciau ir as, nesiodama S dydi i sia http://www.campmor.c...Product___73198 striuke. Nezinau koki dydi imti L ar XL g.gif Kazin kaip jos rankoves. Gal kas turi siu dydziu ir galetu pamatuoti rankoviu ilgi. ax.gif

turiu L -vakare pamatuosiu, jei nepamirsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2014 07 02, 08:42)
Merginos gelbėkite, gal kam Loft juodos linines kelnes 8 dydis regular trumpos, aš turiu long tai man iki pusė pėdos jos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jei neatsirastu besikeiciančių nešiu trumpint, bet nurėžt reikės kokį 10 cm  doh.gif

Neskubekit trumpinti, jei nerasit su kuo apsikeist, pirma isskalbkit, tada ziurekit padeti. As turejau J.Crew linines kelnes, su kulnais buvo vos ne iki zemes, isskalbus susitrauke is ilgio tiek, kad teko atleisti palanka (apie 6cm) ir ilgis vis tiek beliko toks, kad tik su lygiapadziais...
QUOTE(pukita @ 2014 07 02, 08:43)
Sveiki, gal žinote kur galima būtų pasirinkti ir įsigyti abercrombie rūbų? nes atidaro tik europinį tinklalapį...

Su Aberiu ilga epopeja. Pirma reikia instaliuotis tunnelbear, kad atidarytu amerikanska puslapi, tada jau ieskot, kas nupirktu, nes bjauri parde, uz didesni uzsakyma iskart blokuoja. Taure minejo, kad is Aberio perka tik retkarciais ir tik asmeninius uzsakymus, nerenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 02 liepos 2014 - 08:42
QUOTE(linamog @ 2014 07 02, 08:41)
Neskubekit trumpinti, jei nerasit su kuo apsikeist, pirma isskalbkit, tada ziurekit padeti. As turejau J.Crew linines kelnes, su kulnais buvo vos ne iki zemes, isskalbus susitrauke is ilgio tiek, kad teko atleisti palanka (apie 6cm) ir ilgis vis tiek beliko toks, kad tik su lygiapadziais...


Aš jau skalbiau jas, nesutrumpėjo. Bet man long ilgis kažkaip geras g.gif Tik dabar apkūdau, tai 6 labiau tinka nei 8.
Papildyta:
QUOTE(pukita @ 2014 07 02, 07:43)
Sveiki, gal žinote kur galima būtų pasirinkti ir įsigyti abercrombie rūbų? nes atidaro tik europinį tinklalapį...

http://eu.abercrombi...kieCreated=true

Galima į mozilla instaliuot anoniminio naršymo programą
https://addons.mozil...addon/anonymox/
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 07 02, 09:48)
Aš jau skalbiau jas, nesutrumpėjo. Bet man long ilgis kažkaip geras g.gif Tik dabar apkūdau, tai 6 labiau tinka nei 8.
Papildyta:



aš trumpakojė esi kiek susidariau ispudį su kitom, nes man dzinsų vidinės siulės ir kelniu per akis 82 cm, bet loft vienas kelnes gavus regular buvau tai virš gurnelių buvo. Uz tai nesulaukus atsiliepimu lininių šių nerizikavau regular ilgiu, o va pasirodo rašė tiesą ir man regular būt pakakę.

O Jums dydis tai tikiu kad 6 jau geriau, nes man 8 geras dar pasinešios palaisvės linas.

Bet gal paklausysiu Linamong ir meginsiu išskalbt ir tada žiūrėt tą ilgį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 07 02, 08:48)
Aš jau skalbiau jas, nesutrumpėjo. Bet man long ilgis kažkaip geras g.gif Tik dabar apkūdau, tai 6 labiau tinka nei 8.
Papildyta:

Galima į mozilla  instaliuot anoniminio naršymo programą
https://addons.mozil...addon/anonymox/

Aciu, bandysiu instaliuotis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2014 07 02, 08:41)
Neskubekit trumpinti, jei nerasit su kuo apsikeist, pirma isskalbkit, tada ziurekit padeti. As turejau J.Crew linines kelnes, su kulnais buvo vos ne iki zemes, isskalbus susitrauke is ilgio tiek, kad teko atleisti palanka (apie 6cm) ir ilgis vis tiek beliko toks, kad tik su lygiapadziais...

Su Aberiu ilga epopeja. Pirma reikia instaliuotis tunnelbear, kad atidarytu amerikanska puslapi, tada jau ieskot, kas nupirktu, nes bjauri parde, uz didesni uzsakyma iskart blokuoja. Taure minejo, kad is Aberio perka tik retkarciais ir tik asmeninius uzsakymus, nerenka.


Aciu, bandysiu kazkaip pasiziureti 4u.gif
Atsakyti
merginos o kaip su siuntom, jei taurė atsotogauja, tai kas nupirkta prieš atostogas, bus išsiųsta tik tada kai grįš iš atostogų?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2014 07 02, 15:13)
merginos o kaip su siuntom, jei taurė atsotogauja, tai kas nupirkta prieš atostogas, bus išsiųsta tik tada kai grįš iš atostogų?


Kiek suprantu, viskas bus išsiųsta, nesnarvuokit biggrin.gif
Atsakyti