Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(zz_aiza @ 2014 07 01, 12:51)
merginos, gal kuri žinote čia rudeninė ar žieminė striukytė? http://www.campmor.c...Product___73198

Vasarinė biggrin.gif . Praėjusią savaitę dukra kasdien ją nešiojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 07 01, 13:04)
Kai baigs, tikrai temoj parasys.


Lauksim ziniu is Taures smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 07 01, 13:36)
Ji pavasarine.Turiu tokia,tik kitos spalvos dukrai. Ji plonyte,ziema susaltu.


nu kad antri metai su tokiu užpildu vaikšto dukra - plona bet tikrai nesušąla. prie -15/20 gal ilgai ir neišbūtų, bet gi tokiu oru ilgai ir nebūna. O iki -10 drąsiai ėjom, po sniegus dūkom ir tikrai parsivesdavom nesušalusią. Bet tai pas ją visas kombinezonas kur kelnės su flysine liemene. Bet psichologiškai ir pačiai sunku priprasti, kad ji tokia plona, o ir darželyje man auklėtoja atbumbėjo laugh.gif, tik kad grupėje 4 vaikai su vienodais tai visų neišvarysi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2014 07 01, 14:09)
Vasarinė biggrin.gif . Praėjusią savaitę dukra kasdien ją nešiojo 4u.gif


swoon.gif
nors aš į savo columbia pūkinę irgi nuo birželio mėn vis pažiūriu su ilgesiu. Labai norėčiau išsitraukti, bet bijau kad varnos užjuoks....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 01 liepos 2014 - 13:30
QUOTE(zz_aiza @ 2014 07 01, 11:51)
merginos, gal kuri žinote čia rudeninė ar žieminė striukytė? http://www.campmor.c...Product___73198

Siltam rudeniui/pavasariui. Pamusalo neturi, dygsniuota.
Jei ziemai, reiktu 240 g uzpildo, tada be megztiniu galima eit prie didelio minuso smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2014 07 01, 13:04)
Kai baigs, tikrai temoj parasys.

Laukiam ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2014 06 30, 19:53)
Ačiū komandai už siuntinį! 4u.gif

Ir atskirai ačiū Tyliai Upei už užrodytus džinsus 4u.gif MB tiko ir patiko thumbup.gif

bigsmile.gif Į sveikatą 4u.gif
LEE džinsai vyriškiui ir man buvo atradimas. Kaip ir Boscovs parduotuvė.. Ten tik pasiraust reikia, bet gėrių būna nelabai brangiai. nail.gif Pvz., paskutinįkart carters rūbelių kai papirkau nekukliai taip.. bigsmile.gif Tik vasaros dar reik sulaukt, kad šortus ir trumparankovius t-shirts pranešiot irnesakyk.gif biggrin.gif

Kas klausė, kur ieškot treningiukų vaikiams (adidas ir pan), tai irgi verta boscovs patikrinti. Arba amazon'ą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 07 01, 13:09)
Vasarinė biggrin.gif . Praėjusią savaitę dukra kasdien ją nešiojo 4u.gif

nieko neturim columbai.. 150cm mergaitei koki dydi imti??? 4u.gif

http://www.campmor.c...Product___73198
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbuliukas: 01 liepos 2014 - 14:10
QUOTE(Stepė @ 2014 07 01, 14:32)
nu kad antri metai su tokiu užpildu vaikšto dukra - plona bet tikrai nesušąla. prie -15/20 gal ilgai ir neišbūtų, bet gi tokiu oru ilgai ir nebūna. O iki -10 drąsiai ėjom, po sniegus dūkom ir tikrai parsivesdavom nesušalusią. Bet tai pas ją visas kombinezonas kur kelnės su flysine liemene. Bet psichologiškai ir pačiai sunku priprasti, kad ji tokia plona, o ir darželyje man auklėtoja atbumbėjo laugh.gif, tik kad grupėje 4 vaikai su vienodais tai visų neišvarysi biggrin.gif
Papildyta:
swoon.gif
nors aš į savo columbia pūkinę irgi nuo birželio mėn vis pažiūriu su ilgesiu. Labai norėčiau išsitraukti, bet bijau kad varnos užjuoks....

Ta striuke pukine,o atskiras kombinzonas ne pukinis.Kombinzonine striuke siltesne.Patys turim,zinom.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 07 01, 15:12)
Ta striuke pukine,o atskiras kombinzonas ne pukinis.Kombinzonine striuke siltesne.Patys turim,zinom.


kad lyg ne pūkinė unsure.gif (100% polyester Faux down 150g insulation.) , nors aš nelabai stipri ant anglų biggrin.gif. bet kokiu atveju paskaitinėjau review tai taip pat kaip ir čia pas mus biggrin.gif - daugumai rudeninė, bet vienai kitai tinkama ir žiemai biggrin.gif. Be to rašo mamos turinčios, vadinasi reik tikėt - vasarinė biggrin.gif. Maniškė tokios tikrai neturi, tik kombinezoną su tokiu užpildu.
Atsakyti
QUOTE(bumbuliukas @ 2014 07 01, 15:09)
nieko neturim columbai.. 150cm mergaitei koki dydi imti???  4u.gif

http://www.campmor.c...Product___73198

Paziurekit Sieroje gal yra ju dar. Ten kaina apie 17$ buvo, o gal ir maziau nebepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pum@ @ 2014 07 01, 14:34)
Paziurekit Sieroje gal yra ju dar. Ten kaina apie 17$ buvo, o gal ir maziau nebepamenu  g.gif



aciu uz pagalba.... 4u.gif
Atsakyti
turiu ir as ta striuke dukrai -pavasarine rudenine/iki po salciu, tinka ir minusui nedideliam biggrin.gif tikrai ciupinant nestora -bet as jau pripratus mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2014 07 01, 08:32)
Anerita, atskiras ačiū už palaikymą laugh.gif

Saugojau kaip savo akį biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti