Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

mergaites, atsiprasau ne i tema, bet gal as nori kooperuotis Bamboo antklodei:
http://www.dormeo.lt...oo-dvigule.html blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2014 06 29, 10:53)
Va,va sitas bigsmile.gif is kur as ta sanex istraukiau nezinau biggrin.gif o tas vaseline petroleum jelly blogesnis?

Cukraliges neturi lyg unsure.gif tikiuos ir netures...

Dab, kol merginos atostogauja, nupirksiu gehwol tepala ir dar medum nakciai kojas liepsiu tept...

Vaseline petroleum jelly yra grynas vaselinas be priedų. Jo labai mažo kiekio reikia, bet man jis super. O kadangi mažai reikia, tai labai taupus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2014 06 27, 20:05)
Ačiū komandai už siuntinuką  4u.gif  4u.gif
šį kart ne gausiai, bet laaabai gerai  cool.gif

Ačiū Gafsai, kad prirodė  4u.gif  ir palatos kaimynėms ačiū, kurios prisijungė prie pirkimo  bigsmile.gif

na ir ilgai ieškotos kelnės-sijonas tenisui liuks  cool.gif


O kur pirkote kelnes-sijona? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ozka15 @ 2014 06 29, 15:20)
O kur pirkote kelnes-sijona?  4u.gif


ideeli buvo FILA įmetę už 14,99 hihihi.gif
yra vienas FILA ir tenniswearhouse, ten ale capri, bet pagal inseam man gautųsi pilno ilgio kelnės thumbup.gif bet kaina 54,99 rolleyes.gif
Atsakyti
Taure, ar jau baigtos 0628 sąskaitos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cargo: 29 birželio 2014 - 18:58
QUOTE(Cargo @ 2014 06 29, 18:57)
Taure, ar jau baigtos 0628 sąskaitos?  4u.gif

manau, kad dar net neįpusėtos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2014 06 29, 20:31)
manau, kad dar net neįpusėtos  rolleyes.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Oj laukiam laukiam saskaiteliu laukiam bigsmile.gif

O kol mergaites atostogauja jau pradedu dairytis apmastytu velesniu pirkiniu smile.gif noriu didelio laikrodzio juoda apyranke ir alia geltonu ciferblatu, zinau kad Fossil ir Invicta labai megstate, bet tarp ju neradau man patinkancio blush2.gif gal ka gero apie Anne Klein galite pasakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 29 birželio 2014 - 20:38
QUOTE(Irreelle @ 2014 06 29, 20:37)
Oj laukiam laukiam saskaiteliu laukiam bigsmile.gif

O kol mergaites atostogauja jau pradedu dairytis apmastytu velesniu pirkiniu  smile.gif noriu didelio  laikrodzio juoda apyranke ir alia geltonu ciferblatu, zinau kad Fossil ir Invicta labai megstate, bet tarp ju neradau man patinkancio blush2.gif gal ka gero apie Anne Klein galite pasakyti?

http://www.overstock...mp;searchidx=74
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2014 06 29, 21:49)



ooo, gerulis bigsmile.gif

Aciu 4u.gif

as tai kazka panasaus turejau omeny, siek tiek kuklesnis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 30 birželio 2014 - 07:21
Kas liecia laikrodzius, buvau maloniai nustebus, kai nunesiau 4 USA pirktus baterijas pakeist, meistre isgyre, kad visi kokybiski, su sveicariskais arba japoniskais mechanizmais, vienas net su rubinais (!) viduje.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 30, 08:46)
Kas liecia laikrodzius, buvau maloniai nustebus, kai nunesiau 4 USA pirktus baterijas pakeist, meistre isgyre, kad visi kokybiski, su sveicariskais arba japoniskais mechanizmais, vienas net su rubinais (!) viduje.

parodykka... ax.gif
Atsakyti