QUOTE(nefifi @ 2018 02 25, 14:19)
Laba, nelabai skaičiau šios tenos, tačiau labai domina konkrečiai psichologinis faktorius jau pagimdžiusiù(jei tokiù čia turim). Koks jausmas, kuris etapas sunkiausias, apskritai su kokiais jausmais teko susidurti ir pan. Grynai psichologiškai... ačiū.
Kai pati planavau, ieškodama naudingos informacijos, susiradau kiek galima daugiau merginų, dariusių DIVF. Man pačiai visiškai nekilo klausimų, ar tai labai baisu - ne sava kiaušialąstė, nes situacija jau buvo tokia, kad nebeverta bandyti su savom. Tuo pačiu aptarėm ir psichologinį faktorių. Visos iki vienos tvirtino, kad pagimdžius nebeturi jokios reikšmės, sava kiaušialąstė ar ne sava. Kadangi donores parenka panašias, paskui giminaičiai dar aikčioja - ojojoj visai kaip mamytė. Giminaičiai, žinoma, dzin. Bet visos sakė, kad nesavi genai pasidaro visiškai nesvarbūs.
Papildyta:
QUOTE(matrioska @ 2018 02 26, 14:17)
Na, parasys jum 2 mamos, kaip myli savo vaika, 1 parasys, kad " sunku susitaikyt" ir kas is to? Jum mintis apie donora nuo to netaps priimtimesne
Sutinku, kad tokios temos reikalingos kalbant pvz. apie artimo mirti ar kitas liudnas realijas, kuriu negali isvengti. O ko graudentis sitoj temoj?? Abejoji- nedaugini " svetimu genu" ir ramu. Ir jum, ir vaikiukui, kuris neduok die, jausis atstumtas del jusu psichologiniu bedu.
O man si tema visiskai lengva. As nezinau, ka reiskia " prisijaukinti " donoryste. Jei daktarai man pasiulytu rinktis tarp paprasto IVF ir donoro, rinkciausi donora.
O su jumis cia nieks nediskutuos - kazkodel mirus si tema- turbut dauguma lietuviu irgi save lobiais laiko
matrioska, nesuprantu, kodėl tokia pikta ironija. Tai nėra toks jau lengvas ir savaime suprantamas sprendimas.
Kritimas ne pralaimėjimas. Pralaimėjimas kai nori likti ten kur nukritai. Šri Činmoj