Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus, jautrus kūdikis/vaikas

QUOTE(gintute.j @ 2007 07 27, 14:26)
Sveikos mamytes, turim beda - pradejus valgyti patraukia kelis kartus ir pradeda verkt. Ne verkt o zviegt tikraja sio zodzio prasme. Matau , kad dukryte valgyti nori, bet vos tik zindukas atsiduria burnoje patraukia kelis kartus ir vel zviegia. galvojau - gal mano pienukas neskanus- nusitraukineju ir is buteliuko duodu, nes kruties neeme. Pakeiciau misinuku -tas pats. Ir taip gan daznai.Gal kam taip buvo? Ka darete? Prasau patarimo mamytes, kas tai gali buti.


mum taip buvo valgant MP is papo, tai as ja nesiodavau maitindama arba guldydavaus sau ant pilvo ir taip duodavau papa, tokioj pozoj jinai greitai pavargdavo ir paskui normaliai pavalgydavo. o zviegdavo greiciausiai nuo to jog sunkiai begdavo pienukas g.gif nu as taip itariu, o isiaiskinti jauciu niekada ir nepavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romi @ 2007 07 27, 18:10)
mum taip buvo valgant MP is papo, tai as ja nesiodavau maitindama arba guldydavaus sau ant pilvo ir taip duodavau papa, tokioj pozoj jinai greitai pavargdavo ir paskui normaliai pavalgydavo. o zviegdavo greiciausiai nuo to jog sunkiai begdavo pienukas  g.gif  nu as taip itariu, o isiaiskinti jauciu niekada ir nepavyks  ax.gif

Su buteliukais paprasciau. Galima pakeisti zinduka ir paaiskes mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pamastymai gal ir ne i tema, bet

gal gerklyte paraudusi, gal skauda ryjant?

gal ausyciu uzdegimas, nes kai zandikaulis juda irgi vaikuciams skauda...

Man irgi taip yra buve, tik va neatsimenu priezasties blush2.gif blush2.gif

Tik nesumastyk nutraukti maitinima krutimi - MP yra geriausia ka gali duoti vaikuciui, o visko gi pasitaikys, net gali atrodyti, kad pienukas neskanus, arba kad jo maziukui neuztenka arba kad per sunkiai teka...svarbu nepasiduoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lantajo: 29 liepos 2007 - 20:04
apziurejau ir gerkle , ir ausytes paspaudziau - viskas gerai atrodo.O mes valgom MP is buteliuko - nenori kruti zisti nors tu ka. ir zindukus ant buteliuku keiciau i mazesnius ir i didesnius - jokio teigiamo efekto. Nesuprantu kas darosi jai - matau valgyti nori, bet kai pradeda valgyt - tuoj verkt, net sirdis skauda, kai nezinai ka daryt...ryt pas daktarus einu, gal jie ka pasakys...
Atsakyti
Mums irgi buvo ta pati situacija doh.gif Maitinau savo nutrauktu pienu iš buteliuko smile.gif Viskas buvo normaliai kol vieną dieną irgi nepradėjo žviegti,visas įsitempdavo,toks jausmas,kad labai smarkiai kažką skaudėtų g.gif Išbandžiau žindukus su pačia didžiausia skyle,kur košes gerti reikia ir vistiek nepadėjo schmoll.gif Pasikviečiau gydytoją į namus.Kadangi pažįstama,tai pasisvečiavo gan ilgokai ir stebėjo kelis maitinimus.Nei ji nesuprato nuo ko čia g.gif Žodžiu kaip atėjo pas mus ta problemytė,taip vieną gražią dieną ir dingo.Gyd patarė visai neduoti valgyti kai pradeda klykti.Taip ir padariau.Kitą maitinimą būdavo labai išalkęs,tai nebūdavo laiko kada verkti,tik traukdavo pieną iš visų jėgų rolleyes.gif
Atsakyti
Manau daugumai leliukų užeina tokie verkimo priepuoliukai doh.gif Mums irgi taip buvo doh.gif Ypač vakarais turėdavo išsiverkti ir paskui kaip niekur nieko užmigdavo rolleyes.gif
Atsakyti
gydytojos vis tik paprasyk kad ausytes paziuretu.

mano vyresneliui irgi buvo ausu uzdegimas, tai daktr sake, kad spaudant ausytes daznai vaikuciai nesureaguoja. reikia gydytojo su lempa ant galvos biggrin.gif
Atsakyti
tai va mamytes, siandien buvau pas gastroenterologa , paziurejo echoskopu ir pasake kad labai daug senu uzsistovejusiu ismatu yra pilvuke. todel mergyte ir nevalgo, tai yra nori valgyti, bet pradejus valgyti spazmuoja pilvuka ir del to ji verkia. Liepe lelyte gerai isklizmuot ir pasiule semper bifidus misinuka pabandyt 1 - 2 kartus vietoj MP. Jis skystina vidurius, sako veikia panasiai kaip dufalaksas. bet jokiu budu nenutraukt MP maitint. tai bandysim
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2007 08 01, 21:36)
tai va mamytes, siandien buvau pas gastroenterologa , paziurejo echoskopu ir pasake kad labai daug senu uzsistovejusiu ismatu yra pilvuke. todel mergyte ir nevalgo, tai yra nori valgyti, bet pradejus valgyti spazmuoja pilvuka ir del to ji verkia. Liepe lelyte gerai isklizmuot ir pasiule semper bifidus misinuka pabandyt 1 - 2 kartus vietoj MP. Jis skystina vidurius, sako veikia panasiai kaip dufalaksas. bet jokiu budu nenutraukt MP maitint. tai bandysim



Bandykit..
liunkiu kad greiciau viskas susitvarkytu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2007 08 01, 21:36)
tai va mamytes, siandien buvau pas gastroenterologa , paziurejo echoskopu ir pasake kad labai daug senu uzsistovejusiu ismatu yra pilvuke. todel mergyte ir nevalgo, tai yra nori valgyti, bet pradejus valgyti spazmuoja pilvuka ir del to ji verkia. Liepe lelyte gerai isklizmuot ir pasiule semper bifidus misinuka pabandyt 1 - 2 kartus vietoj MP. Jis skystina vidurius, sako veikia panasiai kaip dufalaksas. bet jokiu budu nenutraukt MP maitint. tai bandysim


labai idomu, kokie rezultatai?
mat maniskis elgiasi panasiai, tik gal nezviegia, bet siaip tai ima tai meta kruti verkia, nors valgyt matosi nori...
gal ir mums ta pati problema, prasyciau siuntimo pats gastroenterologa...

kaip klizma, ar padejo?
tik va misinuko tai nenoreciau duot sad.gif
Atsakyti
Rezultatu tai jokiu. Nors dabar ir pakakoja, bet situacija ta pati - valgom ir verkiam kiekviena karta. dar rugsejo 3 vaziuojam pas gastroenterologus i kauna, tai parasysiu ka ten pasakys. O siauliuose tai tik vienas gydytojas ir tas pats su leliukais tiek tedirba...
O misinuka ir as nebeduodu.
Atsakyti
mano mazylei irgi buna tokiu atveju, bet as kazkaip sumasciau kad ji ne ten itraukia pienuka ir tada pradeda rekti, nes kazkoks ne toks nurijimas buna, niu nemoku paaiskinti, kartais labai skubedama taip padaro ir tada paleidiza gerklyte, tai tada palaukiu kokia 10min nuraminu ir buna kad toliau valgo graziai.
Atsakyti