Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus, jautrus kūdikis/vaikas

Mano vaikis irgi labai jautrus pasikeitusiai aplinkai, ypac naujam sociumui, tike atsiranda vidines baimes, kad ginasi nuo visko ar ji puola ar ne..atsiranda tam tikra agresija, kas mane labai neramina...kol kas tik galiu pasakyti, kad sitos problemos visiskai negalime ispresti, tikiuosi, akd su amziumi ji mazes, bet vienas is jautrumo mazinimo butu yra vanduo, maudymasis, buvimas gamtoje, taip pat vaiko glostymas (kuniskas kontaktas) ar apkabinus laikymas, kai zinai, kad bus nauja aplinka ar aplinkybes, i kurias vaikas jautriai reaguos. Taip pat pries einant i naujas vietas, kur vaikui gali buti nejauku, nesaugu (jo poziuriu) reiktu is vakaro papasakoti, pasikalbeti, nuraminti..pvz. as is vakaro pasakydavau, akd eisime pas gydytoja ir ka ten darys, kodel to reikia, ir kad as busiu salia ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 06 13, 08:46)
Mano vaikis irgi labai jautrus pasikeitusiai aplinkai, ypac naujam sociumui, tike atsiranda vidines baimes, kad ginasi nuo visko ar ji puola ar ne..atsiranda tam tikra agresija, kas mane labai neramina...kol kas tik galiu pasakyti, kad sitos problemos visiskai negalime ispresti, tikiuosi, akd su amziumi ji mazes, bet vienas is jautrumo mazinimo butu yra vanduo, maudymasis, buvimas gamtoje, taip pat vaiko glostymas (kuniskas kontaktas) ar apkabinus laikymas, kai zinai, kad bus nauja aplinka ar aplinkybes, i kurias vaikas jautriai reaguos. Taip pat pries einant i naujas vietas, kur vaikui gali buti nejauku, nesaugu (jo poziuriu) reiktu is vakaro papasakoti, pasikalbeti, nuraminti..pvz. as is vakaro pasakydavau, akd eisime pas gydytoja ir ka ten darys, kodel to reikia, ir kad as busiu salia ir pan.

drinks_cheers.gif Sutinku su tom mintim. Būtent taip ir bandau padėt savo jautruolei. Labai tikiuosi, kad su amžiumi tas jautrumas mažės.
Atsakyti
As taip pat auginu super jautruole, gaila vaiko kai matai kaip jam sunku pakelti tai kas tau atrodo savaime suprantama. Del jos jautrumo,daugiausiai problebu buvo, kai buvo mazesne, atsirasdavo ivarus negalavimai, skausmai, ju prezasties niekas negalejo ivardinti, tad viska nurasydavo jautrumui, laukiau kad kuo greiciau uzaugtu ir baigtusi tas kosmaras, ji net negaledavo iseiti i kiema, pabuvus truputi su vaikais, prasidedavo ivairus priepoliai, vazinejomes pas ivairiausius gydytojus, jie tik pasakydavo, kad mergaite visiskai sveika. Dabar padetis siek tiek pasitaise, zinoma buna is pamoku isleidzia, nes jai pasidaro bloga, dar prie jautrumo prisidejo nervingumas, kol buvo maziuke, maniau kad visiskai nemoka pykti, visada buvo gerute. Daug kas prognozavo, kad paauglysteje islis tikroji liga, tikiuosi kad neislis, tik zinau, kad jautrumas niekur nedings, jai tereikia ismokti su juo gyventi. As namuose stengiuosi sudaryti, gera mikroklimata, kad juose ji jaustusi saugiai, stengiuosi nekelti balso, kalbeti ramiai, nes jai ir ramiai kalbant kartais atrodo kad saukiu, ji labai jaucia kitu nuotaikas, jei darbe kas nepasiseka, nors gizusi ir sypsausi, vis klausia kas yra.
Atsakyti
Rela, vat as galvoju, akd visi sitie vaikai vis tiek jau visai kita karta, na taip akseleracija ir kruva visokiu dalyku, kuriu mes ir taip nesuprantam. tiesiog kadangi jie naujo amziaus vaikais ir mes to kol kas neisgyvenom, nesugebam ir suprasti, kodle tie vaikai taip jaucia ir reaguoja. Cia kaip su celiulitu, anksciau jo nebuvo, arba tiesiog neivardindavo, dabar yra ir celiulitas ir priemones nuojo..taip ir su vaiku jautrumu..manau, akd tokiu vaiku tik dauges, bet mes patys irgi turime keistis, akd keistusi aplinka ir neliktu tu dirgiklu, i kuriuos tie vaikai reaguoja..jie gal tiesiog harmoningesni, nei mes, neturi tokios storos odos ir viska perleidzia per savo jausmu prizme..tai pakanakamai sunku, nes vaikysteje as irgi labai reaguodavau i emocine aplinka ir stengdavausi ja sutvarkyti. Gerai, kad mano mama buvo labai protinga ir man padejo. taigi dabar mes turime dideli darba nudirbti, kad bent kiek palengvintume savo vaikams gyvenima
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2007 06 13, 12:27)
Rela, vat as galvoju, akd visi sitie vaikai vis tiek jau visai kita karta, na taip akseleracija ir kruva visokiu dalyku, kuriu mes ir taip nesuprantam. tiesiog kadangi jie naujo amziaus vaikais ir mes to kol kas neisgyvenom, nesugebam ir suprasti, kodle tie vaikai taip jaucia ir reaguoja. Cia kaip su celiulitu, anksciau jo nebuvo, arba tiesiog neivardindavo, dabar yra ir celiulitas ir priemones nuojo..taip ir su vaiku jautrumu..manau, akd tokiu vaiku tik dauges, bet mes patys irgi turime keistis, akd keistusi aplinka ir neliktu tu dirgiklu, i kuriuos tie vaikai reaguoja..jie gal tiesiog harmoningesni, nei mes, neturi tokios storos odos ir viska perleidzia per savo jausmu prizme..tai pakanakamai sunku, nes vaikysteje as irgi labai reaguodavau i emocine aplinka ir stengdavausi ja sutvarkyti. Gerai, kad mano mama buvo labai protinga ir man padejo. taigi dabar mes turime dideli darba nudirbti, kad bent kiek palengvintume savo vaikams gyvenima

Taip jautriu vaiku daugeja ir dabartiniams vaikams nebetinka tai as tiko mums, visada maniau, kad jau savo vaika tai mokesiu aukleti, nedarysiu tu klaidu kurias dare mano tevai, taciau yra kazkas daugiau, ko visiskai neismanau, su kuo nebuvau susidurusi ir daugelyje situaciju, net neismanau kaip elgtis. Zmonija tobuleja ir kiekviena karta gimsta tobulesne, tad ko gero visu kartu tevams bei ju vaikams nebuvo lengva.
Atsakyti
Jungiuosi ir as. Maniskis naktim isterikuoja gal tik kokias 2 sav. Kol kas dantis kaltinu. Tieiog per miegu pradeda klykti, asaros kaip pupos byra. Nuramint neimanoma. Kai pats nurimsta ir uzmiega tai po to visa nakti kriuksi. Siaubas kazkoks...
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi ir as prie jusu.Pas mus irgi problema nakti niurzgeti,kartais net nubudusi nemiega po pora val.,pradeda vaidentis kad kambaryje kazkas yra.Jai 2,8m.,i darzeli neina.Siaip nakti daug geria,ir niurzga,kad duociau atsigerti,atsigeria ir toliau miega,bet keliasi gerti po 3-4 kartus.Nezinau ar cia normalu,bet 1m.ji sirgo,buvo acetonas sukiles ir daktarai sake reikia kad daug gertu,kad nepasikartotu.Tai gal jai organizmas reikalauja skysciu todel ir nakti daug geria.O gal daktarei reiketu paisakyti?
Atsakyti
pas mus situacija panashi - vaikas siaip ramus ir neisterikas, bet jei bandau DIENA ji uzmigdyti ANT RANKU, tai jis visas isitempia, bando ishsiriesti tiltuku, galvyte uzvercia, ir i asharas. Mane tai irgi labai neramina, tas jo isitempimas ir ishsirietimas, nu bet daugiau tokiu atveju nepasitaiko, tik tada, jei as nusprendziu, kad diena jam laikas miegoti..
Kai migdau nakti - paguldau i lovyte, isjungiu sviesa, ir be problemu.. Tai vat nzn, ar cia kas rimta, ar tik tiek,kad jam kazko nepatinka. Neuzilgo turime talona pas neurologa, tai paklausim..
[/quote]

Pas maus irgi panasiai. Nakti miega gan neblogai, nors visko pasitaiko, bet diena - panasi situacija. Pradeda klykti, rieciasi tiltuku, isitempia.Sunku nuraminti, nepadeda nei nesiojimas, nei supimas. Ir taip kasdien. Gal kas su tuom buvo susidures? Ka gydytojai sako? Mums tai kazkokiu raminanciu parase, bet nelabai noriu ju vaikui duot.

Atsakyti
tas isitempimas ir issirietimas tai, mano galva, pilvo problemos...manoji ir buna kai uzeina dieglys isitempia kaip styga ir net kojyciu neleidzia prie pilvo spausti verysad.gif matyt jai skauda...tai ja supuojam ant ranku zemyn pilvuku...ji atprimsta tada vel bandom reisti kojytes ir "isbezdinti"...kai isiperdzia atsipalaiduoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 07 22, 12:27)
tas isitempimas ir issirietimas tai, mano galva, pilvo problemos...manoji ir buna kai uzeina dieglys isitempia kaip styga ir net kojyciu neleidzia prie pilvo spausti  verysad.gif matyt jai skauda...tai ja supuojam ant ranku zemyn pilvuku...ji atprimsta tada vel bandom reisti kojytes ir "isbezdinti"...kai isiperdzia atsipalaiduoja  mirksiukas.gif


Gal ir pilvuko problemos. Kankina viduriu uzkietejimas. O panesiojus pilvuku zemyn tikrai aprimsta.
Atsakyti
Mums keturi mėn. ir karts nuo karto klykiam lyg kas pjautų... Nesuprantu priežasties, bet vakarop kartais kyla tokia isterija, kad niekaip nuraminti neįmanoma. Pilvuko diegliams tarsi ir per vėlu... Visaip tampau tą vaiką kol galop iš nevilties pati pradedu verkti, nežinodama ką daryti. Pas neurologą buvom, sako, kad viskas gerai, galvos echoskopiją darėm - nieko nerado. Taigi ir suprask žmogau, ko jis klykia... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 25 liepos 2007 - 22:26
Sveikos mamytes, turim beda - pradejus valgyti patraukia kelis kartus ir pradeda verkt. Ne verkt o zviegt tikraja sio zodzio prasme. Matau , kad dukryte valgyti nori, bet vos tik zindukas atsiduria burnoje patraukia kelis kartus ir vel zviegia. galvojau - gal mano pienukas neskanus- nusitraukineju ir is buteliuko duodu, nes kruties neeme. Pakeiciau misinuku -tas pats. Ir taip gan daznai.Gal kam taip buvo? Ka darete? Prasau patarimo mamytes, kas tai gali buti.
Atsakyti