Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus, jautrus kūdikis/vaikas

Auginu trečią vaikelį na jau ne visai kūdikį tai neramios naktys iki 2 metų tikrai su kiekvienu.... Ir niekaip negaliu įsivaizduoti kaip vaikas išmiega visą naktį neprabudęs...
Kantrybės kiek paūgės ir miegos... smile.gif
Atsakyti
Sveika,

siaip cia kaip tikriausiai vaikas pernesa dienos ivykius.Pav.mano mergaite buvo 2,5 metuku, kai pasidare kazkas baisaus naktimis,tiesiog pradejo klykti kiekviena nakty,neprisileisdavo nuraminti nei manes,nei tetes.Pasirodo tai buvo darzelio pradzios problemyte,gyd.paskyre vaistuku,homeopatiniu ir po poros savaiciu kaip sviestu patepta thumbup.gif .tIKRAI PREINA,TIK GAL REIKIA KAZKOKIU RAMINAMU IR TIEK mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas pradejo naktimis nemiegoti kazkur nuo 5-6men, ir irgi ta tesia labai stabiliai toliau blink.gif
siaip dazniausiai mums uztekdavo ideti soske ir viskas-taciau prabudimai buna kas valanda kazkur doh.gif
siaip mums truputi pagelbejo nerologes israsyti vaistukai, t.y. mikstura, kuria pagamina vaistinej-pabandykit nueit pas vaiku neurologa ir paprasyt ko nors nuo neramaus miego!
Atsakyti
Jungiamės prie nemiegiukų drinks_cheers.gif
Maniškis miegojo iki 3 mėn., o paskui irgi miegojo, tik mane žadindavo. Apie 8-9 mėn būdavo, kad naktį po 15-20k. kartais net kas 5min doh.gif Nieko nerado. Kaltinau dantukus (nes labai vėlai lindo. 1-as tik 10mėn. pasirodė). Neurologė buvp sirupo Sedalia išrašius - niekas nepadėjo schmoll.gif Taigi dabar sūneliui 1,9m, dantys lyg ir visi išlindę, bet naktį mane dar pakelia 3-4k. Pats jis neprabunda, bet pradeda niurzgėti, kai neranda tiūtės arba atsigert nori (nors pagal visas rekomendacijas duodu tik vandens). Jei nereaguoju, niurzgėjimą keičia verkšlėnimas, paskui jau rėkimas blink.gif Iš pradžių tikėjaus, kad iki metų pradės miegoti, dabar tą terminą nukėliau iki 2m. Optimistė, ane smile.gif

Galite išbandyti raminamąsias voneles, masažiukus su kvapniais aliejukais, pasivaikščiojimus lauke prieš miegelį, melisos, ramunėlių arbatėles ir visas kitas nemediciniškas priemones. Mums nepadėjo, bet nereiškia, kad kitiems nepadės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chris: 28 vasario 2007 - 21:05
Na mums irgi būna nemigo naktų doh.gif .Gal galėtumėt patarti kokias arbatėles ir sirupukus duodat savo mažiams mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums nuo nemigos naktu (buvo pradejes keltis 10 menesiu po -niolika kartu per nakti doh.gif ) dave Chamomilla homeopatiniu zirniuku. Po savaiteles-dvieju jau tesikele kokius 5 kartus, dabar 2-3 reikia tik soske paduot, o kartais ir visa nakti ismiega thumbup.gif 2006 m kovinukiu skyreli kalbejom apie tai, pasirodo, kad ne vienai mamytei jie labai pagelbejo mirksiukas.gif

P.S. kainuoja tik 6-9 Lt, uztenka keliems menesiams. Kaina priklauso nuo vaistines, o buna tik ten, kur prekiauja Parapharm gamintais homeopatiniais zirniukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mamka_: 07 kovo 2007 - 17:20
Na negaliu sakyti,kad manoji nemiega,bet buvo momentas kai irgi pazirzaliuodavo,irgi maniau,kad dantukai,gal pilvelį pučia,gal per karšta,gal nepatogiai guli,gal gal gal...mum gydytoja išrašė homeopatinių žvakučių Viburcol,jos nuo nerimo ir infekcijų,kadangi mum pilvukas jautrus.Tai mum tos žvakutės thumbup.gif prieš miegą įdedu ir mano pana miega kiaurą naktį ax.gif
Atsakyti
sveikutes. ir mes prie jusu prisidedam.mums jau metukai ir 5 dienos, o jau kokius 3 menesius naktimis kankinames. nepadeda nei arbateles, nei viburkolio zvakutes. buvom pas neurologa, tai israse gaminamos miksturos. eisim vakare pasiimt. meldziu Dieva, kad ji mums padetu, nes vaikstau kaip zombis, per nakti keliasi 5-6 kartus ir klykia. seniau uzmigdavo ant ranku paimta, dabar jau ir tai nepadeda. klykia net kartu i lova su manim paguldyta. baigiu isprotet.
Atsakyti
Nezinau kiek tiesos, bet man aiskino taip, iki penkeriu metu vaikui intensyviai auga smegenys, ypac miegant ir jam labai skauda, todel nei is sio, nei is to prabunda klykdamas.
Atsakyti
QUOTE(com @ 2007 03 30, 11:25)
Nezinau kiek tiesos, bet man aiskino taip, iki penkeriu metu vaikui intensyviai auga smegenys, ypac miegant ir jam labai skauda, todel nei is sio, nei is to prabunda klykdamas.

blink.gif Anksčiau buvo teigiama, kad vaikams iki 5 m. NIEKADA NESKAUDA GALVOS g.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš. unsure.gif Vis skaitydavau skyrelius apie dantukus, nes nemiegam jau 3 mėnesius (dabar mums 11), dabar pradedu galvoti, kad reik apsilankyti pas neurologę. Pradėjau abejoti, kad tai dantukai neduoda miegoti, nes dieną mažius visai "gražiai" elgiasi, bet kai tik naktis tai ir pasakos pabaiga - jau net neskaičiuoju kiek kartų keliamės. Be to, dantukai pasirodo ne visi iš karto, o po 2 į mėnesį, taigi tikriausiai neturėtų taip kamuotis. Vibrukolis nepadeda, raminančių arbatų duot negaliu, nes nieko negeria (maitinu MP), buteliukų nepripažįsta, o iš puodelio nedaug atsigeria, tik žaidžia.
Matyt keliausim į polikliniką, kiek čia galima vaiką kankinti ir patiems kankintis...
Atsakyti
Dukra labai jautriai, emocingai reaguoja į aplinkos įvykius, jaudinasi, nerimauja dėl smulkmenų... Tokiems žmonėms sunkiau gyventi. Net nežinau, kaip galėčiau jai padėt. Jei guodžiu ir bandau nuslopint tą jos nerimą, būna dar blogiau - tada išvis įsijaučia, viskas tęsiasi dar ilgiau. Gal kas susidūtėt su vaikų jautrumo problemom ir kaip nors tai įveikėt? Pasidalinkit patirtimi.
Atsakyti