Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus, jautrus kūdikis/vaikas

Kol neperskaičiau temos, galvojau gal mes tokie vieni.. mums metukai, o mes vidury nakties pabundam ir klykiam.. stumia mane, stumia vyrą, vartosi, stumdosi, griūna.. soskę meta lauk.. ir šiąnakt taip beveik dvi val kankinomės.. supom abu su vyru, bet be tolko kaip sakoma... po to matyt pats išseko vaikas ir kažkaip užniūniavau.. nu bet jei šiandien vėl laukai tokia pat naktis... blink.gif doh.gif
pas neurologę tik po dviejų savaičių.. įdomu ką ji sakys, ką pasiūlys...
Atsakyti
Maniskis iki 6 men. buvo vaikas kaip vaikas, parekdavo, pamiegodavo, budavo nakti prabudes ir 2-3 val. nemiega, bet nemaciau reikalo nervintis ar nerimauti, nes siaip buvo ramus vaikas. Vos pradejus dygti dantims, viskas aukstyn kojom apsiverte, pamirsau kas yra miegas, tiek diena, tiek nakti doh.gif Vieni sake, isdigs dantukai apsiramins - jie jau visi isdyge, ramybes nera, kiti kartojo, kad nuo 18 men. vaikai keiciasi, treti, kad iki 24 men. buna sunku ir t.t... visokiu prietaru ir pasiulymu prisiklausio, viska isbandem: chamomila, notta, valerijonu voneles, masazus, miegojom su sviesa ir t.t... Rezultatas absoliuciai toks pats - naktimis spiegia, rekia, nori eiti zaisti, lakstyti, savoj lovoj nemiega, pas mus spardosi, dauzosi. "Miegoti" eina apie 22 val., bet jau 6 vyturiukas sad.gif Vienintelis dalykas, kad dienos metu ramiausiai ismiega 3 val. blink.gif Tik del to as visai nesidziaugiu, nujauciu, kad jis persimiega, bet jeigu as ji pakeliu po 1,5-2 val. buna didele isterija, rekia vos ne valanda sad.gif
Varo is proto mane tokia situacija, vaikstau kai seselis, darbe labai sunku, pastovus nuovargis, paslije santykiai su draugais ir seimos nariais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 05 11, 15:46)
Kol neperskaičiau temos, galvojau gal mes tokie vieni.. mums metukai, o mes vidury nakties pabundam ir klykiam.. stumia mane, stumia vyrą, vartosi, stumdosi, griūna.. soskę meta lauk.. ir šiąnakt taip beveik dvi val kankinomės.. supom abu su vyru, bet be tolko kaip sakoma... po to matyt pats išseko vaikas ir kažkaip užniūniavau.. nu bet jei šiandien vėl laukai tokia pat naktis... blink.gif  doh.gif
pas neurologę tik po dviejų savaičių.. įdomu ką ji sakys, ką pasiūlys...


Na ir kaip vizits pas gydytoja? Ka sake?
Atsakyti
Paskaitau apie jus ir matau dar blogiau... na mes naktineklykiam, tik daznai pabunda pametusi soske, paduodu, miega toliau, vel pameta ir del jos prabusdineja. Bet yra buve keli kartai, kai diena prabudo verkdama ir rankytes net drebejo... neurologe sako vit D truksta, del to irzli, dirgli verysad.gif manau dar ir as pagadinau jai nervus mama budama.. irgi jautri, daznai issigasta, manau cia ne tik vit D truksta, bet ir nervu sistema nlb... gimem po hipoksijos, cezaris, viskas susiplake kruvon, gerai, jei isaugs, bijau, kad uzaugus nebutu tokia jautri. nzn, daug cia tokiu lialiuku, bet as save labiausiai kaltinu, vis manau, kad as ja isgasdinau ir ji tokia pasidare, ir negaliu sau atleist..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikaram: 04 birželio 2010 - 21:07
Dabar neturiu knygos po ranka, bet skaičiau apie tą naktinį užsiklykimą, ten berods kaltino alergiją maistui... Kad čia vienas iš alergijos pasireiškimo būdų. Gal kažkiek tiesa, nes mano mažių 3 mėn sualergizavo, (dabar 6 mėn) nuo to laiko laikausi hipoalerginės dietos, bėrimai praėjo, bet naktiniai klyksmai tęsiasi unsure.gif
Atsakyti
ir mes bandem, nepadejo tos voneles
Atsakyti
Mes kuri laika ememes senovishko budo, del to, kad vaikas ramiai imigtu ir pats sau rankomis besimataruodamas neissibudintu, tiesiog ji siek tiek susupdavom i anklodele..Kai imigdavo pats issilukshtendavo...manychiau tai geriau, negu iskart ieskoti kuo ji prigirdyti..

QUOTE(Norna @ 2010 03 08, 13:27)
O kodėl blogai kažko ieškoti, domėtis, norėti, kad vaikas ramiai miegotų, pailsėtų? Geriau vaikščioti pajuodusiais paakiais po bemiegės nakties ir vaidinti auką? unsure.gif
Vonelę bandėm- nepadėjo.

Atsakyti
na tikiuosi neisgasdinsiu visu jaunu mamyciu,kuriu pusmetinukai dar keliasi naktim,bet mum jau 2 metai ir menuo ,o vis dar keliames.... unsure.gif maza to,turim metais vyresne drauge ir ji vis dar keliasi naktim.... blink.gif zodziu ,paguodos nedaug.... doh.gif biggrin.gif mama sake ,kad mes su broliu irgi iki 2 metu neramiai miegodavom,taciau isaugome,tikiuosi,kad ir mum nedaug liko,nes jauciu dideli nuovargi.... unsure.gif mes keliames maziausiai 2kart per nakti,antraji apie 5:00 ir buna,kad blaskosi labai ir zirzineja net iki kokiu 7:00 .... doh.gif o buna visa nakti kas valanda riksmas nezmoniskas... doh.gif ji net pietus kai miega (apie 3 val)turi pora kartu prabusti klykdama.... unsure.gif
Atsakyti
Aš niekada nepamiršiu tų baisių klykimų ir kol "daeidavo" traukuliai. Niekada nebuvau nei mačius,nei girdėjus taip klykiančio vaiko.Tačiau aš visa tai sieju su skiepais. Po skiepo būdavo trys savaitės žiaurios. Dieną naktį "maišydavos žemė su dangum".Laksčiau pas neurologus,tik pečiais gūžčiojo,sveikas vaikas ir tiek. Antrosios dukrytės neskiepiju (na tikrai man paranoja dėl tų skiepų,bijau ir tiek),na ir vaikas,kaip vaikas.Būna paverkia naktį,nes dantukai lenda,bet ne tiek ir ne taip kas darydavosi su pirmąja.

Tai tik mano asmeninė patirtis ir gink dieve nesakau,kad kitiems tai susiję 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 06 04, 22:41)
Paskaitau apie jus ir matau dar blogiau... na mes naktineklykiam,  tik daznai pabunda pametusi soske, paduodu, miega toliau, vel pameta ir del jos prabusdineja. Bet yra buve keli kartai, kai diena prabudo verkdama ir rankytes net drebejo... neurologe sako vit D truksta, del to irzli, dirgli verysad.gif  manau dar ir as pagadinau jai nervus mama budama.. irgi jautri, daznai issigasta, manau cia ne tik vit D truksta, bet ir nervu sistema nlb... gimem po hipoksijos, cezaris, viskas susiplake kruvon, gerai, jei isaugs, bijau, kad uzaugus nebutu tokia jautri. nzn, daug cia tokiu lialiuku, bet as save labiausiai kaltinu, vis manau, kad as ja isgasdinau ir ji tokia pasidare, ir negaliu sau atleist..

mano antroji dukryte irgi po Cezario ir su hipoksija,dar kokia,vietoj vandenu buvo "zalia kose".diena nakti niurzga ir nerimsta,ilgiau kaip valanda neismiega,pastoviai ant ranku nori buti verysad.gif doh.gif . cia gal del hipoksijos ir sunkaus gimdymo,bent as taip manau ir neskubek saves kaltinti mirksiukas.gif
Atsakyti
visas mamytes suprantu turint jautru vaikiuka, mano sunus ir gi ne isimtis sioje kompanijoje. Noriu patarti, vystyti vaika, t.y susukti kudyki i kaldryte kokia kad nesitabaluotu...Nu tikrai greiciau nurimsta..pasimuisto pasimuisto..ir pradeda snaust:)
Atsakyti
Mes irgi vystydavom savo zirzaliuka, puikiai veike si nuraminimo priemone iki kokiu 6,5men. Paskui jis pasidare per stiprus biggrin.gif Taip pat pradejau nerimauti, kad vaikas nemokes miegoti nevystytas, bet palaipsniui ismokom, pradejom nuo dienos miegelio be vystyklo, paskui ir nakti be jo pradejom miegoti. O kai kurios pazistamos mane laike ziauria motina, kad taip su savo vaiku galiu elgtis, sake, kad as ji traumuoju doh.gif na, tuomet mes visi traumuoti uzaugome, nes seniau kitaip vaiku ir neugindavo, tik susuktus i kokona ir laikydavo istisomis dienomis smile.gif matyt tos mano "teisejos" neturejo neramiu vaikuciu...
va cia dar yra tema apie neramius vaikiukus http://www.supermama...?...449882&st=0
Atsakyti