Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

Sveikos gruodinukų mamos 4u.gif sugrįžtu iš po ilgų atostogų ir aš į šią grupę, blush2.gif
Mes gyvename galima sakyti gerai, pasimuša brolis su sese, nei vienas nenusileidžia. Mažoji smarki, lenkia brolį viskuo. Ant kiek lengva buvo augintį sūnų doh.gif Su Enrika tik ir žiūrėk ką pridirbs, Aretas į knygas niekad nerašydavo, o pas ją viskas atrodo rankose tirpsta doh.gif Pusę spalio prasirgom nuo rytdienos pradėsim vėl eit į darželį ax.gif
Atsakyti
Laba ,laba

tyli tyli ,tik pasipila biggrin.gif

zyzna sakai yra ,kai miega dantim i siena ,nao net i siena miegodamas neramus lotuliukas.gif

Maniskiu nepagazdinsi isejimais ,naujom mamom<vistiek sako grysi kur tu be musu biggrin.gif

Maniskis nebijo dantistu ,daktaru siaip,kazkaip ramus ,matyt Dievulis manes pagailejo ,nes su dickiu oj kaip vargau ,ten tai <zuikis> buvo ...vis vargstam su savo AD..jau taip kankinas ,vel paumejo viskas ,zaizdom ,tai darem tyrima .ziuresim kas kaip sikart,tai eme is venos krauja ,ka tu seselem sypsena ismetes,kai bakstelejo tik sureagavo .

Nezinau ,auga jie ,ziuriu i dicki ir nuolat asara paleidziu ,jau toks bernas,kad katu,jau savo gyvenimas prasideda ,savo pasaulelis wub.gif

Ka arteja ,arteja gruodis nenumaldomai ....
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2014 11 10, 12:28)

Ka arteja ,arteja gruodis nenumaldomai ....

Aha thumbup.gif Artėja balių sezonas.Tai maniškė gruodinukė jau girdžiu brolius šantažuoja,jei bus ne taip kaip man reikia,nekviesiu į savo gimtadienį lotuliukas.gif
Atsakyti
kazkaip puslapius praleidziu beskaitydama..

zyzna mano Arma netaria daznai ,laukiam logopedo ,as noriu nezinau anskciau nebuvo taip ,ar nuo dvikalbystes ,lietuviskai kazkaip neteisingai ,nelinksniuoja daznai ir gaunas toks zodis nei toks ,nei anoks ,bet susitvarkysim .

Kokios panikes sidrulkos ,jergus bigsmile.gif fainuoles.

Isaugs tie gruodinukai ,man tarkim jau normalu kai toks mazas pasiutes ,man kiti ramesni jau blush2.gif ,nes neisivaizduoju kitaip net.pykcio visko buna ir pas mus ,ryksmu spardimu ,dauzymu ,svetimu nesigedija,koncertus sukels prie betko ,jai jam tik kas nepatinka..Stengiames ,bandome tvarkytis su tuo ,tik kartais skaudu kai viska jiems atiduodi ,o jie sitaip...Daktare buvom nueje ,sakau noreciau siuntimo pas neurologe, sako oj cia ne neurologines bedos mamyte ,cia saulys auga doh.gif !!! Tad auksciau nosiuka smile.gif

Kristule as tai tyliu ,nesakau nieko jam ,sakau bus staigmena ,bet jis zyzia noriu sniego ,koks gimtadienis be sniego ,zino gi ,kai buna sniego ziema ,reiskia tuj gimsius ,sakau nebus sniego nebus gimtadienio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 10 lapkričio 2014 - 12:55
QUOTE(cud@bury @ 2014 11 10, 13:53)


...Daktare buvom nueje ,sakau noreciau siuntimo pas neurologe,  sako oj cia ne neurologines bedos mamyte  ,cia saulys auga doh.gif !!! Tad auksciau nosiuka  smile.gif   



sveikos,
oj neeee, mano vyresnėlis šaulys, totali priešingybė ožiaragiui mažiui.. dičkis išvis buvo savam pasaulį, mes galėdavom parduotuvėse ramiausiai apsipirkinėt, nei jam saldumynų, nei žaislų reikėdavo..gal tik vienos rankos pirštų užtektų suskaičiuot kiek buvo jo isterijų, bet ir tai buvo tokios situacijos, kad ir aš neadekvačiai reaguodavau į situaciją, ypač tuo laiku, kai buvo gimęs jau mažasis..turiu omenyje hormonai ir pan..kai neturėjau pati kantrybės vaikui išaiškinti gražiai blush2.gif tai vaikas protestus ir surengdavo smile.gif
Jis paklusnesnis, bet toks truputėlį nuo realybės atitrūkęs smile.gif Nors pastebėjau pastaruoju metu, kad mano paklusnusis sūnelis gali ir labai jau kietu užsispyrėliu būti. Oi nelaukiu aš tų paauglysčių laikotarpio doh.gif nes dabar jis pvz. netrykšta noru eiti į mokyklą ir sako, kad nenori eiti, nes ten reikia mokytis doh.gif bandau aš jį motyvuoti, supratimą parodyt.
Šiaip pusė giminės mūsų šauliai smile.gif gruodį turim šešis gimtadienius su mano gruodinuku. Bet nepasakyčiau, kad šauliai yra nagli žmonės biggrin.gif vat ką pasakyčiau apie savo gruodinuką, jei ko nors jam užsireikia, tai sieks bet kokia kaina doh.gif
Atsakyti
Nieks nerase nagli biggrin.gif , bet per aplink neeis irgi ,jai reik per <galva perzengs<,bet tikslo savo pasieks ,megsta vadovaut ir neduok D papriestarausi ..Uzsispyre ,bet tai manau gerai .Mano tarpe nemazai sauliu ,artimiausi brolis ir mazelis ,tai ne veltui krikstatevis mano vaiko ,jergau ,jau kaip klonai abudu charakteriais ,na dar maziui truksta iki jo ,gyvenimas nesibaigia.Bet uztat labai draugiski geros dusios ,rupestingi tokie patikimi,na apie mazus negaliu dar sakyti tiek.Gyvenime neprapuola jie tikrai ax.gif .Bet velgi kiekvienas individualus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 10 lapkričio 2014 - 15:44
oj as ne kiek vaiko gimtadienio laukiu, kiek grizimo namo biggrin.gif vakar bilietus nusipirkom tai id galvos neiseina, jau planuoju :)as Pijui irgi sakau nebus sniego- nebus gimtadienio:D tai jam nebaisu biggrin.gif

as manau musu gruodinukai at sauliai ar oziaragiai- visi geri, paturbinti lengvai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2014 11 10, 16:28)
Nieks nerase nagli  biggrin.gif  , bet per aplink neeis irgi ,jai reik per <galva perzengs<,bet tikslo savo  pasieks ,megsta vadovaut ir neduok D papriestarausi ..Uzsispyre ,bet tai manau gerai .Mano tarpe nemazai sauliu ,artimiausi brolis ir mazelis ,tai ne veltui krikstatevis mano vaiko ,jergau ,jau kaip klonai abudu charakteriais ,na dar maziui truksta iki jo ,gyvenimas nesibaigia.Bet uztat labai draugiski geros dusios ,rupestingi tokie patikimi,na apie mazus negaliu dar sakyti tiek.Gyvenime neprapuola jie tikrai  ax.gif .Bet velgi kiekvienas individualus .

neradau kaip išsireikšt kitaip biggrin.gif bet aš tą vadovavimą, žengimą per galvas, taip ir vadinu. Ožiaragis gruodinukas mūsų lyyygiai toks pats, ir aš vis sakau, kad į vyro giminę toks naglas tas vaikas lotuliukas.gif ir norėjau pirmai parašyti, kad šita savybė gyvenime labai jiems pravers, ypač šiais laikais..blogiau, kurie lėtuoliai, vat tiems tai vargas šitame pasauly doh.gif
Bet tai aš tokių aršių šaulių tikrai nepažystu biggrin.gif nes pvz. man ir artimi žmonės ir netgi labai -mama, brolis, močiutė (mamos mama), tėvas, tėvo sesuo..
Atsakyti
Laba, gruodinukų mamos,
Kadangi mūsų šeimoje karaliauja ožiaragiai ir avinukas -tai ragiukais dažnai pasibadom smile.gif Mano panele tobulina diplomatinius bendravimo igūdžius su broliais, manipuliuoja ir žviegimo sireną įjungia, kai naudos siekia. Smalsi mergina, noriai mokosi raideles, dainas, domisi kaip bus mokykloje, bet cia del brolio. Aktyvumo ir pasiutimo tikrai netruksta, bet ji tokia mergaitiska ir gudresne lape, negu broliai.
O siaip gyvenam dideliu greiciu. Visi uzsieme . Namai,darzelis, darbas. Svarbiausiai, kad sveiki. Dideli tie musu gruodinukai 👫Visiems geros nuotaikos!
Atsakyti
Ak, tie sentimentai wub.gif
po daugiau nei pusės metų prisijungimus vos prisiminiau doh.gif

Artėjant vaikų gimtadieniams, netyčiom vis grįžtama į prisiminimus. Man kažkaip sunku patikėti, jog jau penki smile.gif

Noriu visems palinkėti gražių, linksmų gimtadienių!!! Sėkmingų metų wink.gif

Ir šilčiausias labas visoms smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurack'a: 16 lapkričio 2014 - 22:29
Visai netycia uzsukau, o cia, ziuriu atgijo pokalbiai biggrin.gif

QUOTE(Šyta @ 2014 11 07, 10:55)
Kaip elgiasi darželyje...beviltiškas jis man...(potencialus banditas...)
Visų Jūsų ilgiuos,noriu susitikt,pasiplepsėt smile.gif
Bučkiai 4u.gif

Baik, mama, negalima taip. Isivaizduoju, kad sunku, bet musu vaikai patys geriausi, patys ypatingiausi, kad ir kiek komplikuoti wub.gif

QUOTE(Lepukas @ 2014 11 07, 11:19)
man, auginančiai berniukus, atrodo - būtų mergaitės, tai gyvenčiau ramiau. bet panašu, kad vaikai yra vaikai  biggrin.gif

aš irgi noriu keisti darbą. keičiamės?  lotuliukas.gif

Patikek, mano mergina 5-kart lenkia broli. Nu kartais norisi imuryt i siena. Su Domu dauuug lengviau.
Ir as noriu keist darba ;D Tik eit neturiu kur, bet kartais galvoju, kad net ir neturint kur iseisiu. Ziuresim.

QUOTE(Vilma4 @ 2014 11 07, 11:35)
Idomu kaip Katakombose vyrukas? Kiek prisimenu irgi skusdavosi, kad sunku susikalbet  ax.gif

Man irgi idomu.

QUOTE(sidrulka @ 2014 11 08, 18:54)
sveikutės,

štai kiek čia mūsų vėl susirinks į būrelį.... o kur buvę nuolatinės: Rųtukas, katakambose, popuri .... 

Cia 4u.gif Bet per darbus baltos dienos nematau.

QUOTE(jurack'a @ 2014 11 16, 22:28)
Artėjant vaikų gimtadieniams, netyčiom vis grįžtama į prisiminimus. Man kažkaip sunku patikėti, jog jau penki smile.gif


Kazkada masciau apie tai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popuri: 22 lapkričio 2014 - 19:02
VISUS JAU ATŠVENTUSIUS 5 GIMTADIENĮ SVEIKINAME happybday.gif happybday.gif
user posted image
Atsakyti