Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

Sidrulka, gražuolės wub.gif
Dovilė tai tėtis su plaukais biggrin.gif
Nu bet tu išradinga, su tomis skatinimo sistemomis smile.gif

Viltenis tvarkosi tai sunkiai. bet jis valgyt gamina. kai tik aš į virtuvę, tuoj prisistato. tai leidžiu ir malti, ir tarkuoti, ir minkyti, kiaušinius mušti ir t.t. Jau toks laimingas būna. Indus plauna. praeitą sekmadienį visi trys mažieji pusryčiams vaisių salotas gamino. tai aš nors galėjau lovoj ramiai pasivartyti. Augustas, kaip mažiausias, bananus pjaustė. Viltenis su Vyčiu obuolius, kriaušes lupo. kaip atrodė virtuvė po 3 vyrų darbo, pačios įsivaizduokit, bet buvo verta irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 11 08, 08:46)
Sidrulka, gražuolės  wub.gif
Dovilė tai tėtis su plaukais  biggrin.gif
Nu bet tu išradinga, su tomis skatinimo sistemomis  smile.gif

Viltenis tvarkosi tai sunkiai. bet jis valgyt gamina. kai tik aš į virtuvę, tuoj prisistato. tai leidžiu ir malti, ir tarkuoti, ir minkyti, kiaušinius mušti ir t.t. Jau toks laimingas būna. Indus plauna. praeitą sekmadienį visi trys mažieji pusryčiams vaisių salotas gamino. tai aš nors galėjau lovoj ramiai pasivartyti. Augustas, kaip mažiausias, bananus pjaustė. Viltenis su Vyčiu obuolius, kriaušes lupo. kaip atrodė virtuvė po 3 vyrų darbo, pačios įsivaizduokit, bet buvo verta  irnesakyk.gif



aciukas 4u.gif
skatinimo priemonių sistemą pasiūlė maišelių gamintoja ax.gif - jai gi iš to biznis biggrin.gif bet menkos išlaidos prieš tokį sakyčiau ne menką rezultatą smile.gif svarbiausia, kad jau kelios savaitės kai veikia ši sistema thumbup.gif dabar turim kuom ,,gąsdinti" mergaites - išimsim pupelę smile.gif o ir pačios stengiasi daryti mažiausius darbelius, kad tik gautų pupelę _ Kalėdoms virsim didelį puodą pupelių sriubos, oi, atsiprašau, gerų darbelių sriubos smile.gif thumbup.gif

o ta vaikų pagalba namų ruošoje, kad ir kaip ten pridrabstytų, pribarstytų , bet iš tiesų taip pat labai verta duoti bandyti, mėginti, mokintis..... juk mažai kas išmoksta iš karto gražiai, švariai, taip kaip reikiant..... mes tai visa šeimyna kepam kibinus.... nespėju dėti į skardą smile.gif smile.gif

va, giminaitis antro kurso studentas, kadangi visuomet buvo apšokinėtas mamos, tai ir veža mamai net kojines ir trusikus skalbti, o dujinės net įsijungti nemoka.... manau sunku bus šiais laikais rasti tokią žmoną smile.gif

gero savaitgalio.....

einu baigt nerti angelą, paskui ruošimės koncertan, o paskui ,,smagus" savaitgalio leidimas prie studijų reikalų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 08 lapkričio 2014 - 09:37
man tai anksciau tikrai beda su Pijum virtuvej buvo, o dabar jau jau paaugo tikras saunuolis. jei leisciau tai pyragu, blynu, kepsniu prikeptu. pries kelias dienas su teciu tiek zagareliu pridare... blink.gif kai atsibodo narstyt juod, pradejo spurgytes sukt biggrin.gif o Pijus ta tesla kaip plastelinas kuri valgyt galima smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi tingi rengtis, viska puikiai moka, bet tingi. Geriau atsisedes puse valandos atsikalbines, reks, kad nemoka apsimauti kojiniu, kol apmausiu doh.gif

Reikes pabandyti skatinikmo sistema - dziaugciausia jei veiktu bent viena diena biggrin.gif

Jei kas nepatinka maniskiui tai tuoj rekia, kad nebemyli verysad.gif Vakar vakare ejau i parduotuve, sako kur eini sakau atsibodo jusu rekimas einu is namu, tai atsistojes prase, kad grizciau wub.gif

Del paruosiamuku tai maniskis jau siemet paruosiamukas biggrin.gif Jei rimtai tai taip gavosi, kad eina i misria grupe - puse darzelinuku, puse paruosiamuku. Gal ne viska jie ten mokosi kartu, bet vistiek nemazai girdi. Tai taip gaunasi, kad du metus bus paruosiamukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 11 08, 12:23)

Del paruosiamuku tai maniskis jau siemet paruosiamukas  biggrin.gif Jei rimtai tai taip gavosi, kad eina i misria grupe - puse darzelinuku, puse paruosiamuku. Gal ne viska jie ten mokosi kartu, bet vistiek nemazai girdi. Tai taip gaunasi, kad du metus bus paruosiamukas  ax.gif

sveikos,

nežinau ar pamenat mus ar ne, aš prie jūsų prisijungiau vėlokai, bet FCB grupėje esu ax.gif

maniškis ir eina į mišrią grupę, tai ir pastebėjau, kad labai jau imlus vaikis. Šiaip labai skuba užaugti ir tas matosi..tuoj brolį pasivys ūgiu doh.gif kartais gaunu klausimų ar jie ne dvynukai doh.gif
Šiaip ir pasiutęs kaip velniūkštis, bet jau lyg aprimsta pamažu..bet kas įdomiausia, kai būname kur nors kitur ir būna koks vaikas nepaklusnus tą drausmina, aš netikiu, kad tai mano vaikas biggrin.gif ir darželį auklėtoja jį pagyrė, kad jis nesivelia į peštynes. Namuose viskas atvirkščiai..gauna vyresnis brolis nuo jo,vargšas ir ramybės neturi kai gruodinukui ne nuotaika doh.gif tai jau ir liepiam vyresniam nepasiduot ir atgal per užpakalį bent atgal užplot blush2.gif nes jau ir kantrybės nėra kartais turi tiesiog stovėt ir gint dičkį nuo mažiaus..
Bet labai jau žingeidus tas gruodinukas, mėgsta man padėti namų ruošoje, nenori būti leliukas, tai ir skuba viską išmokti, sakau, tas vaikas bus prezidentas arba mafijozas doh.gif lotuliukas.gif nu žodžiu, gyvenimas kokiais keliais nuves neaišku, ar gerais ar blogais.
Kalba dar nevisiškai aiški, pvz. sako nori sausų pusryčių su pienu, jis kažkodėl tą "su" taria "a pienu" , tai pataisau vis, lyg jau prisimena kaip sakyti.
Šiaip labai drąsus vyrukas, kantrus, ėmė kraują iš venos tyrimams, vaikas vos sucypė, bet nesipriešino, nereikėjo laikyt..man tai stebuklas..taisėmės dantis pas dantistą ir netgi leido nuskausminamus vaistus, grežė..visgi keturi dantys buvo sugedę..nė karto ašarų nebuvo..man tai išvis nerealu. Ir dabar einam kontroliniam terminui, eina pasišokinėdamas, sėda į dantisto kėdę su šypsena. Aišku, buvo paskatos ir iš mūsų pusės, pirkdavom po žaisliuką, na tipo "užsidirbdavo", buvo laikas, kai prašėsi eiti pas gydytojus, kad "užsidirbtų" žaisliuką.

Vat toks mūsų gruodinukas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaimo dama @ 2014 11 08, 12:47)
nežinau ar pamenat mus ar ne, aš prie jūsų prisijungiau vėlokai, bet FCB grupėje esu  ax.gif

Pamenam pamenam 4u.gif Visas pamenam: ir anksciau prisijungusias, ir veliau, ir nikus pasikeitusias - svarbu parasytu biggrin.gif

Toks vaizdas, kad visi gruodinukai pasiute, bent jau is mamu pasisakymu taip atrodo, nors kazkada kai buvau aikstuteje su abiem tai vienas vyras pasake: mano labai smarkus, bet jusu dvigubai smarkesni lotuliukas.gif

O yra letu? Kaip sako, kaip pele po sluota g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 11 08, 13:12)
O yra letu? Kaip sako, kaip pele po sluota  g.gif  4u.gif

yra yra wink.gif kai miega dantim i siena....

mes nuo rugsejo leisim i paruosiamaja smile.gif jau kiek nedaug liko, labai laukiam smile.gif

Pas dantiste ir mes lankemes, uzmigo kedej, galvojau siaip uzsimerkes atsipalaidavo, juk dantis grezia, kaip galima miegot.bet kai grizom namo tetis klausia ka jam dare, o Pijus sako nzn, mane uzmigde... idomus tas mano vaikas... dabar cia svedijoj lankomes, gydytoja jam taruruociu duoda, tai su daina eina i kabineta smile.gif
kai pagalvoju kiek jis istveres visokiu baisiu dalyku, jis turetu begt nuo baltu chalatu, bet dar ir suaugusius padrasina kad nebijotu smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

štai kiek čia mūsų vėl susirinks į būrelį.... o kur buvę nuolatinės: Rųtukas, katakambose, popuri .... ax.gif

na mes jau ir pas dantistę lankėmės kelis kartu.... primą kartą nieko, neverkė, nes taisė neskausmingą dantuką, o tolimsni taisymai jau buvo su didelėmis ašaromis.... bet vis šiaip ne taip mes ją apėmėm... nes esu girdėjusi, kad vaikus išsiunčia net į Kauną, kad taisytų su narkoze.... arba pas mus Marijampolėj siunčia visus pas tokį dantistą vyrą, pas kurį ir aš pai rpadėjau lankytis..... bet man belaukiant ir jis vieno vaiko neapėmė, išsiuntė traukti to danties į ligoninę, bet tie tėvai ir vėl paskui atgalios sugrįžo su tuo vaiku..... smile.gif



mano Rugilė man jau kelis kartus ,,grąsino", kad ji išeis iš namų..... bet kai pasakai, na, tai eik, tai nieko nebedaro.... bet manau su tokiais pasakmais reikia atsargiai, nes neaišku kas bus vėliau....
Šiaip Rugilė jau visai įžiedi pasidariusi, tik subari ją ir ji jau dengiasi akis, slepiasi, verkia... na, iš manęs perėmusi matomai tą perdėtą jautrumą.... bet dar čia tik nesniai pradėjo taip reaguoti į mūsų subarimus, o jei subara svetimas žmogus iš šono, arba, kad ir gražiai ją pamoko, persėpja, tai ji įsižeidžia jau nuo seniai..... net nenoriu palikti mergaičių pas savo tėvus, nes Dovilė labia myli, o Rugilei mano tėtis tik ir ieško, kaip įgelt, ši pradeda verkti, tas dar labiau ant jos net ir mums girdint.... žodžiu... ką pdarysi, toks matomai ir bus tas jos charakteris , kurį tikria ji perimusi iš manęs... mes kažkaip stengiamės su ja tartis, apeiti, prieiti kitais kelais prie jos....

šiandien klausiu pas savo merginas : ,,Ar jos nenorėtų kitos mamos? " Dovilė, kaip visuomet rado ką pasakyti į tai: ,,Nenorėčiau, nes ta kita mama gali būti ragana:) " daugelis Dovilės pasakymų tokie gudrūs ir mieli....

Kaimo dama, jūs vis dar Vokeitijoje? kaip pačiai sekasi? Gal kur jau dirbi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 08 lapkričio 2014 - 18:59
QUOTE(sidrulka @ 2014 11 08, 18:54)

šiandien klausiu pas savo merginas : ,,Ar jos nenorėtų kitos mamos? " Dovilė, kaip visuomet rado ką pasakyti į tai: ,,Nenorėčiau, nes ta kita mama gali būti ragana:) "  daugelis Dovilės  pasakymų tokie gudrūs ir mieli....


Aš kažkada sakiau,kad viskas,jei vaiakai neklauso išvažiuoju kurnors toli,ir lai gyvena kaip nori lotuliukas.gif Tai mano gruodinukės pirmas pasakymas buvo- o tai kas mums valgyti darys tada?Sakau tėtis yra te daro.Jin sako,tai kad jis tik bulvių iškept moka ir koldūnų išvirti gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 11 08, 21:20)
Aš kažkada sakiau,kad viskas,jei vaiakai neklauso išvažiuoju kurnors toli,ir lai gyvena kaip nori lotuliukas.gif Tai mano gruodinukės pirmas pasakymas buvo- o tai kas mums valgyti darys tada?Sakau tėtis yra te daro.Jin sako,tai kad jis tik bulvių iškept moka ir koldūnų išvirti gali  doh.gif



thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Iš Dovilės anekdotų serijos smile.gif

užsiverčiau gerti mineralinio buteliuką, o Dovilė klausia: ,,Mama, kieno šitas gėrimas? " Aš gerdama pabaksnoju pirštu sau krūtinę, o Dovilė ir klausia: ,,kad neaugtų dideli papai? " smile.gif smile.gif smile.gif paskui net pati mergaitė susigėdo savo klausimo.... blush2.gif ji labia supyksta, aki susijuokiam iš kokio nors jos pasakymo, tai sako piktai: ,,nesijuokit"

Papildyta:
QUOTE(Kristule05 @ 2014 11 08, 21:20)
Aš kažkada sakiau,kad viskas,jei vaiakai neklauso išvažiuoju kurnors toli,ir lai gyvena kaip nori lotuliukas.gif Tai mano gruodinukės pirmas pasakymas buvo- o tai kas mums valgyti darys tada?Sakau tėtis yra te daro.Jin sako,tai kad jis tik bulvių iškept moka ir koldūnų išvirti gali  doh.gif



maniškėm tai dzon... jos visai nepasigestų maisto smile.gif tėtė moka paduot traškučių , iškept blynų ir išvirt pieinišką sriubą.... joms to ir užtektų per akis.... šiaip valgo mano panos tai mažai... mėsos tai iš viso mažai... pripažįsta tik koteltus ir tai ne visada... o juk kasdien kotletus negaminsi.... Tiesa, bandžiau net du kartus namuose virti duonos sriubą, bet Rugilė sake, kad darželyje vis tiek skaniau smile.gif smile.gif O Dovilė ai įtariu ir darželyje labia mažai ką valgo... bet ten auklytė nespėja sužiūrėti, nes daug yra mažiukų mūsų grupėje...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2014 11 08, 19:54)
sveikutės,


Kaimo dama, jūs vis dar Vokeitijoje? kaip pačiai sekasi? Gal kur jau dirbi?

taip DE, nu dar neišvarė biggrin.gif

dar džiaugiuosi laisve smile.gif nedirbu, aktyviau pradėjau ieškot darbo pastaruosius tris mėn. , buvau pakviesta į kokius penkis gal darbo pokalbius. Ir bandomąją dieną vienoje vietoje atlaikiau, bet nenuėjau ten dirbti, nes slenkantis grafikas , man žiauriai netinka šiuo metu.
Pastaruoju metu turiu daug veiklos ir dalyvauju trijuose projektuose, vienas labai naudingas man, jame padeda man sugrįžti į darbo rinką. Kolkas tik pradėjau ten visokias paskaitas lankyti reikalingas darbo paieškoms, bet kas svarbiausia jie ten orientuojasi į profesinę pusę, o ne iškišimą bet kur. Nors jau buvau susitaikiusi su mintimi, kad tikrai pagal profesiją čia nedirbsiu, bet vat vis atsirandu tarp tokių žmonių, kurie neleidžia man to pamiršti smile.gif
Kiti projektai galima sakyti tik šiaip išėjimas iš namų, tarp žmonių pasibuvimas, galų gale vokiškai pabendrauti, nors ir ten vienam naudingos info gaunu vieno dalyko tema, kurį mokosi vyresnėlis, tai organizatorės paruošia užduotėles, aš su vaiku turiu jas atlikti, na padeda ir mamoms susipažinti labiau, gal labiau skirta užsieniečiams šitas projektas, mamoms ir išaiškina kas ir kaip, tai ir vaikui suprantamiau sava kalba jos tą temą gali pateikti.

Vienu žodžiu viskas vyksta pilnu tempu ir tikiuosi sėkmingo finišo smile.gif
Atsakyti