Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

Labas visoms,kas dar čia beužsukat 4u.gif



Mano Simonas savam stiliuj...(Vytautė jau beveik lenkia jį su kalba...)
Apie spalvas,raides,skaičius,jų mokėjimą,pažinimą nė kalbos nėra-jis vis "moku ne" ir viskas...
Užsispyręs iki negalėjimo-jei kas nepatinka,niekaip nepriversi...(pvz. eit pas logopedę)

Kaip elgiasi darželyje...beviltiškas jis man...(potencialus banditas...)
Net nesinori kalbėt...
Jūs čia giriatės vaikų pasiekimais,o aš pašiurpus,kad turiu laukinį žvėriuką...

Būna,tiesa,jam meilės priepuoliai,bet pykčio ir įniršio-dažnesni...

O nemuštas,neluptas,nepurtytas...lauktas,planuotas...



Visai kitokia Vytautė
Ją smagu auginti
Ji linksma,žingeidi,imli,tvarkinga,prieraiši...ir t.t.



Sakysite,Simonui dėmesio stoka...Nieko panašaus...Jis ir apkabintas,ir paglostytas,ir išbučiuotas(jei tik pats prisileidžia)...



Smagumai ir su Auguste-paauglystė su visais ragais nagais...




O Dovydui bausmė-skaityti...kariauju kasdien...




Nuo ryto valdausi,tvarkausi,susistyguoju...o vakare lovoje apima panika...kas bus ryt??


Tai ėmiau lengvo turinio knygas skaityt smile.gif




Dirbu,darbo daug,noriu keist darbovietę...




Smagu nors,kad paatostogavom Maljorkoj thumbup.gif




Visų Jūsų ilgiuos,noriu susitikt,pasiplepsėt smile.gif



Bučkiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2014 10 22, 09:20)
Sveikutes  biggrin.gif
Kaip jus Mamytes gyvenat?


man, auginančiai berniukus, atrodo - būtų mergaitės, tai gyvenčiau ramiau. bet panašu, kad vaikai yra vaikai biggrin.gif

QUOTE(Šyta @ 2014 11 07, 11:55)
Labas visoms,kas dar čia beužsukat 4u.gif



mano Augustinas iki 2,5 metų buvo laukinukas - užsispyręs, piktas, nepaguodžiamas. svetimų iš vis neprisileisdavo, niekur nelikdavo. dabar pats švelniausias, meiliausias, draugiškiausias. visi neatsistebi. man tai išvis kasdien meilėje prisipažįsta. dažnai 4-5 ryto. smile.gif vyrui sakau, gali negrįžti, aš meilužį turiu.
Simonas, aišku, jau vyresnis. bet gal dar persilauš. g.gif

aš irgi noriu keisti darbą. keičiamės? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šyta console.gif

Kazkaip juodom spalvom cia aprasei gruodinuka ax.gif Gal nera taip blogai 4u.gif Mano irgi labai pasiutes, nesukalbamas, neklauzada, bet as vis neprarandu vilties, kad isaugs, nors kol kas tai labiau i blogaja puse linksta sad.gif

Smagu del atostogu thumbup.gif

Idomu kaip Katakombose vyrukas? Kiek prisimenu irgi skusdavosi, kad sunku susikalbet ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lepukas @ 2014 11 07, 12:19)
man, auginančiai berniukus, atrodo - būtų mergaitės, tai gyvenčiau ramiau. bet panašu, kad vaikai yra vaikai  biggrin.gif

Augindama berniuka ir mergaite galiu pasakyt, kad pasiutimas lyties neturi biggrin.gif
Atsakyti
wow, net trys nauji postai biggrin.gif thumbup.gif

Šyta, na ko dabar taip pesimistiškai apie Simoną? Nereik kabinti jokių etikečių anksčiau laiko 4u.gif Tikiu, kad viskas pasikeis į gerą 4u.gif

Ar mes dar turim švepliukų? Niekaip nepasiduoda maniškio liežuvis Š Ž Č R doh.gif

Pijus padykęs, labai mėgsta parėjaut ( blush2.gif ), paburbėt. Ištisai kaip prisuktas, bet visumoj labai gudrus rolleyes.gif Kokių minčių tik nėra jo mažoj galvelėj wub.gif
Labai pamėgi pirtintis, kiekvieną šeštadienį su tečiu važiuoja į pirtį, praėjusį savaitgali į patį viršų sakė užsilipęs buvo blink.gif skundėsi kad ausys kaip blynai kepė biggrin.gif
Vakar sulaukėm pirmo sniego, o šiandien ryte vaiko ašarų, kad sniego nebėr verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 11 07, 13:47)
Šyta, na ko dabar taip pesimistiškai apie Simoną? Nereik kabinti  jokių etikečių anksčiau laiko  4u.gif Tikiu, kad viskas pasikeis į gerą 4u.gif

Ar mes dar turim švepliukų? Niekaip nepasiduoda maniškio liežuvis Š Ž Č R  doh.gif

Pijus padykęs, labai mėgsta parėjaut ( blush2.gif ), paburbėt.

Tikrai neaisku dar kaip cia bus, gal kaip tik isaugs i geriausia gruodinuka 4u.gif

Maniskis nelabai aiskiai kalba, va irgi s,š, ž ir panasiu nelabai istaria. Senajame darzelyje lanke logopede, naujajame dar niekas net netikrino doh.gif amzinos problemos cia doh.gif

Mano irgi vis burba prieky, o paskutiniu laiku tai vis pamegdžioja ka mes sakom, baru ji, o jis man ta pati su savo intonacija bash.gif
Atsakyti
Šyta man irgi taip juodai pasirodė nupieštas Simonas 4u.gif 4u.gif O ir negali gi visi būti meilūs ir geri 4u.gif
Mano MIlda tai gera,tik labai tingi doh.gif Ypač savo daiktus rūbus susidėti doh.gif Ir dabar krūva jos rūbelių kambary,o renkasi jau visą savaitę juos,kad į skalbinių dėžę sudėt doh.gif Kur dirbo,ką darė ten paliko doh.gif Nors gi mato,kad aš po darbų susitvarkau tą vietą kur dirbau.Nu bet ji niekaip nesugeba to padaryti doh.gif Nors darželyje labai gera ir tvarkinga smile.gif
o KAIP JŪS PRATINATE PRIE TVARKOS GRUODINUKUS?Sakau gal aš nemoku to padaryti g.gif
Su kalbėjimu irgi r š ž č.Buvo dar netardavo n raidės pvz diena-diela.Bet vakar žiūriu jau puikiai ištaria kaip priklauso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 11 07, 14:36)
Nors darželyje labai gera ir tvarkinga smile.gif
o KAIP JŪS PRATINATE PRIE TVARKOS GRUODINUKUS?Sakau gal aš nemoku to padaryti g.gif
Su kalbėjimu irgi  r š ž č.Buvo dar netardavo n raidės pvz diena-diela.Bet vakar žiūriu jau puikiai ištaria kaip priklauso  thumbup.gif

Maniskis cia viena diena grizes is darzelio sake, kad pries einant i prailginta grupe jis vienas sutvarke visus zaisliukus thumbup.gif O darzelyje tai ivairiai - viena diena giria, kita papeikia. Viena diena grizau issisiepusi, kad pagyre, tai kita sake vienai mergaitei nosi su grebliuku lauke uzgavo (maciau likusi zyme blush2.gif ) kitam vaikui pirsta numuse doh.gif Nu zodziu ...

Maniskis irgi jau aiskiau taria raides kuriu seniau visai neistardavo. Sakydavo ne saule, o taule. Dabar jau kazkas panasaus i saule biggrin.gif

Susitvarkyt priverst nemoku, kai nervu nebera stoviu su dirzu, o jis tvarkosi rekdamas, kad jam sunku, niekas nepadeda, o kai padedu tai jis netvarko tada. Sudetinga sitoj vietoj doh.gif
Atsakyti
Pijus tai zino, nesusirinks pats tai surinks mama, bet kai mama surenka visi zaisliukai keliauja i siukslyna ( paslepiu as juos). siaip veikia gerai, viena karta lego nesusirinko, taip supykau, imeciau i zidini pilna pelenu biggrin.gif vaikas verke, visas juodas buvo kai trauke kaladeles, man juoko, bet uz tad jau antri metai reikia tik paklaust "gal i zidini man sudet?" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 11 07, 16:02)
Pijus tai zino, nesusirinks pats tai surinks mama, bet kai mama surenka visi zaisliukai keliauja i siukslyna ( paslepiu as juos). siaip veikia gerai, viena karta lego nesusirinko, taip supykau, imeciau i zidini pilna pelenu biggrin.gif vaikas verke, visas juodas buvo kai trauke kaladeles, man juoko, bet uz tad jau antri metai reikia tik paklaust "gal i zidini man sudet?" smile.gif

As gasdindavau, kad sudesiu i maisa ir isnesiu kitiems vaikuciams, kuriems labiau reikia. Tai jis pasieme maisa ir pradejo kraut kuriuos galesiu nest - tokius visai dar gerus zaislus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 11 07, 15:42)
As gasdindavau, kad sudesiu i maisa ir isnesiu kitiems vaikuciams, kuriems labiau reikia. Tai jis pasieme maisa ir pradejo kraut kuriuos galesiu nest - tokius visai dar gerus zaislus  doh.gif  lotuliukas.gif

tai reikejo ir isnest tuos zaislus smile.gif juos vien zodziais neisgasdinsi, zino, kad mama tik sneka. bet kai mama ne tik sneka bet ir daro, greit isvadas padaro ir susirenka smutkes patys biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,

valiooo, atkuto gruodinukų mamytės su savo skundais smile.gif smile.gif matomai tais metais gruodį kaip tik ir gimė nemažai užsispyrusių berniukų ir mergyčių..... paguodėt..... mano Rugilė ir savotiško charakterio... Laimei sesė atlaidi ir pasiduoda Rugilės komandoms... kita vertus nenorėčiau, kad taip būtų, nes štai mano vyras buvo nuo mažumės išnaudojamas brolio ir galima sakyti, kad ir po šiai dienai tam tikra prasme yra brolio nuskriaustas... aišku čia ir nuo tėvų auklėjimo priklauso, bet ir nuo vaikų charakterio.... nors Rugilė aš matau 95 proc saves...
su tvarkymusi tai pas mus būna taip, kad vis labiau pakeldama toną liepiu tvarkytis, kol jau užrėkiu griežtai, tai Rugilė atsisėdusi bliauna ir aiškina gyvenimą, kas čia turėtų tvarkyti, kas žaidė ir t.t..... dažniausiai lieka kalčiausias tas, kas iš viso mažiausiai prisidėjo prie jos žaidimų- tai būnu aš, ar tėtė, ar Dovilė, tik jau ne ji pati smile.gif o Dovilė, kol Rugilė aiškinasi kas ir kaip, sukasi kaip vijurkutis ir tvarkosi.....

kas liečia kalbą, tai Rugilė iš karto jau pradėjo aiškiai kalbėti ir dabar labai gražiai ir raiškiai kalba, kas nepasakytina apie Dovilės greitakalbes tiradas..... bet jau gudrutė Dovilė, tai per visa pilvąsmile.gif šiaip lanko logopedės užisėmimus darželyje.... šiaip Dovilė, tai meilumo įsikūniimas, kai tik Rugilė parpdp savo piktumą pvz man už ką nors, kai apbaru, ai Dovilė greibiasi mane guosti, aiškinti, kaip ji mane myli, bučiuoti ir t.t.

beje, mano panos au ,,pasirengę" gyventi Anglijoj arba Rusijojs smile.gif :0 kai Rugilė supyksta ant manes, tai ji man ,,grąsina", kad ji gyvens Anlijoj ir manes neaplankys, o Dovil puola taisyti stuaciją, kad ji mane aplankys smile.gif

Ir dar toks klausimėlis, ar visi gruodinukai jau nusirengia / apsirengia patys viską ???? Rugilė nelabai... labiau tingi, nei kad nemoka..... pvz nusimauna kelnes iki pusės ir voliojais ant lovos, arba nusirengdama palaidinę vos pakelia rankas nesistengdama, jas pakelti kaip reikiant, ir jau rėkia, kad jai kas padėtų.... tai dažniausia ta pagalbininkė būna Dovilė smile.gif smile.gif gražu žiūrėti, kaip mažoji padeda vyresnei sesei nsirengti ir pačios abi kvatoja smile.gif smile.gif

Doviėl tai turi gal kokius 3 rūbų nusirengimo būdus.... reikėtų nufilmuoti kokiais grečiais ir kokiais būdais ji nusirenginėja... mirštam iš juoko su vyru, tai gaunam tada nuo jos bart, kad nesijuoktume smile.gif mes ją vadinam ,,Kiros"- rode čia kažkada afrikiečio akrobatinius triukus per TV... tai Dovilei jau nedaug iki jo trūksta, ypač nusirenginėjimo mene smile.gif ji nusirengia pvz palaidinę per galvą į nugaros pusę, paskui užriečia atbulai rankas ir jas ištraukia - nu reikia pamatyti.... sunku nupasakoti..... ji diežvaži bus kokia akrobatė, ar sportininkė, ar šokėja....


gerai, užteks apie vaikus..... smile.gif smile.gif šiaip visumoj esu labai patenkinta gražiu sesių bendravimu ir labai džiaugisuosi, kad jos visgi pametinės... jos tarpusavyje daugmaž draugiškai ir gražiai bendrauja, viena kitą gudo\ia, užtaria, dalinasi, nors Ruigilė mėgėja nusgriebti didesnį, gerenėį kąsnį nuo sesės.... ir man nelabai patinka tas Rugilės noras, pranokti sesę, pirmauti....

va ,rytoj į ,,rasos lašelių" koncertą aprengsiu abi vienodai, tai beveik niekuo ir nesiskirs smile.gif jau ir taip daug kas klausinėja , ar ne dvynukės:)
tuoj įkesliu foto smile.gif


na, o man trečio kurso sesijos vargeliai ir džiaugsmeliai.... darbe truputį geresnė situacija, bet tik laikinai... vyrui prastėja reikalai su esamu buvusiu puikiu darbu....

tiek

ikiukas... bėgu sekti pasakų, baigti nert užsakymui vieną grandiozinį angelą ir ruoštis paskaitoms, kursinio pristatymui ir t.t smile.gif

čia turbūt kokia amžiaus krizė visiems tiems mūsų gruodinukams smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image

beje, ar jau visos kitais metais ketinate leisti gruodinukus į paruošiamukus? nelabai aš ten domiuosi tais įsatymais, bet kiek suprantu, kad ir metų gale gimę būsimi 6-mečiai jau turi eiti į paruošiamukus.... ar čia glima ptiems savo noru kaip nors pasivėlinti tą paruošiamukų lankymą? nors šiaip Rugilė gan nori rašyti, daryti užduotėlės ir vis pasakoja: ,,kai aš būsiu paruošiamukė ...." siaubeli, tik ką gimdėm, o jau tuoj į mokyklas išleisim savo pabiručius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 07 lapkričio 2014 - 22:42
beje, mums gera drausminė nuobauda ir puikus paskatinimas - gerų darbų maišeliai (pagamino per mūsų mažylius viena mamytė su vardais) ; už gerus darbelius įdedam po pupelę, už bologus- išimam smile.gif tia kai jau pasakai, kad išimsi pupelę, taI OI KIEK BŪNA RIKSMO IR STENGIMOSI PADARYTI, TAI KAS REIKIA smile.gif o ir paskatinimų pačios prašosi už mažiausius darbelius... bet ir stengiasi....

beje, aš namuose dulkių jau nebevalau smile.gif valo mano merginas.... o jei dar puršaklo baldams blis\zginti gauna, tai iš viso rojus... šiaip pritingi... bet gražu žiūrėti, kai šveičia dureles, lipa ant kėdutės, kad pasiektų aukščiau nuvalyti.... smile.gif aišku, dar lieka tų dulkių ir man nuvalyti , bet ....
Atsakyti