Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(Kristule05 @ 2014 09 26, 14:16)
Laba 4u.gif
Aha atšals ir vėl prasidės po biški pokalbiai,gal g.gif
Pas mus viskas ok.Mažių išleidau į darželį.Kaip ir gruodinukė,nuo pirmos dienos daržely be jokių ašarų,ir adaptacijų thumbup.gif

Net pavydu skaityt ax.gif Cia tavo vaikai tokie stebuklingi ar darzelis superinis? Nebuvo ir maniskiui labai sunku, bet rytais tai visada su rekimais, kaukimais pasilikdavo verysad.gif Ziuresim kaip mazajai chuligankai (cia aukletojos padejeja taip pavadino kai buvau i susirinkima nusivedus blush2.gif ) seksis g.gif

Sveikatytes paciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 09 26, 14:16)

O pati va trečia diena lovoj guliu,srgu.Nors tempa tik 5 dalys,ale taip negeraio jaučiuosi,tai gulinėju tik doh.gif


pati bjauriausia temperatūra. sveik greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 26, 15:13)
Net pavydu skaityt  ax.gif Cia tavo vaikai tokie stebuklingi ar darzelis superinis?



Kad aš žinočiau kur čia stebuklas g.gif Mažius daug kartų jame buvo sesės pasiimt.Be to gal,kad sesė eina ten pat,jam nėr taip baisu.Susitink lauke salėje darželio. 4u.gif
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 26, 16:33)
pati bjauriausia temperatūra. sveik greičiau  4u.gif

Jau gal kiek geriau.Dieną viskas lyg normaliai,vakarop kažkaip silpnumas užeina,ir tempa kyla doh.gif
Atsakyti
Mes ir gyvi, man kaip po vaiku is XL i xs svoris nukrito, taip ir nepasikelia, bwt cia jau itariu ne is gero gyvenimo. Seip daug permainu, rinkomes naujus namus, ruosiam pardavimui savus, zodziu veiksmas vyksta, darbe isitvirtinau, jau ir paaukstinimui ruosiuosi, zodziu nebelieka laiko nei fotkinimui, nei laisvalaikiui, niekam sad.gif vaikai darzelyje, gavom valstybini, bet atsisakem, nes labai daug vargo butu su persideliojimu gyvenimo... zodziu gyvenam po truputi, na bet pastoviais su nuotykiais, pvz siandien wc uzsikimso avarine tvarke ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(laurrutte @ 2014 09 27, 17:30)
Mes ir gyvi, man kaip po vaiku is XL i xs svoris nukrito, taip ir nepasikelia, bwt cia jau itariu ne is gero gyvenimo. Seip daug permainu, rinkomes naujus namus, ruosiam pardavimui savus, zodziu veiksmas vyksta, darbe isitvirtinau, jau ir paaukstinimui ruosiuosi, zodziu nebelieka laiko nei fotkinimui, nei laisvalaikiui, niekam sad.gif vaikai darzelyje, gavom valstybini, bet atsisakem, nes labai daug vargo butu su persideliojimu gyvenimo... zodziu gyvenam po truputi, na bet pastoviais su nuotykiais, pvz siandien wc uzsikimso avarine tvarke  ir t.t.

taip visai smagiai tas "nuotykis" įsipaišė biggrin.gif
vienu momentu tu lyg dirbai su fotkinimu? ar ten tik darbas dėl pramogos buvo?


Kristule, kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 29, 15:11)
Kristule, kaip tu?

Lyg ir nieko dabar.Tik kad sloga dar truputuką kamuoja ir osulys.Bet jau lovos režimas nuimtas.Nebėr kada gulinėt jau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 25, 16:22)
kokia šaunuolė  bigsmile.gif
aš per vasarą svaigau, kaip nuo rudenio į baseiną važinėsiu. bet nuo rugsėjo vidurio likau be mašinos iki spalio pabaigos, tai sėdžiu rami  doh.gif
sausį vyras į Norgę išvažiavo ''3 mėnesiams'', tai tikrai nenuobodžiauju  karsta.gif

pazystama dalele 4u.gif

Mes gyvenam gerai ,sukuosi su vaikais viena kai visad,darzelis ,mokykla ,namai ,buitis .bureliai . Bernai isproteje iki negaliu biggrin.gif ,dickis su savo paauglystes gaidom .Kazkaip jau laukiau rugsejo, kad kazkoks ritmas vel atsirastu .Pakeitimu daug ,bet kolkas nesiplesiu.
Gyvenimas yra nuostabus su savo isukiais ,sunkumais ir isbandymais !!!

Nesirkit kas sergat!Mes irgi jau pasigave trupucio buvom to gerio....Tikiuos taip ir liks.

Jo ,jo kai labai nori tai ir tukstanciai km.ne kliutis susitikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2014 09 29, 15:55)

Jo ,jo kai labai nori tai ir tukstanciai km.ne kliutis susitikt mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
atstumo sąvoka labai pasikeitė. šovė mintis darbe besėdint, kad būtų smagu vestuvių metines kartu atšvęsti. ir nuo praeito penktadienio aš jau Norgėj. tikros atostogos. šeštadienį ryte vyrui sakiau, kad nežinau kaip elgtis - nieks nežadina, pusryčių neprašo. bet ilgai neištempčiau, savaitė pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 10 21, 16:06)
drinks_cheers.gif
atstumo sąvoka labai pasikeitė. šovė mintis darbe besėdint, kad būtų smagu vestuvių metines kartu atšvęsti. ir nuo praeito penktadienio aš jau Norgėj. tikros atostogos. šeštadienį ryte vyrui sakiau, kad nežinau kaip elgtis - nieks nežadina, pusryčių neprašo. bet ilgai neištempčiau, savaitė pats tas  smile.gif

wow bigsmile.gif sveikinimai 4u.gif megaukis, kol gali biggrin.gif

mes si savaitgali sventem metines, vyras staigmena padare, kruiza nupirko, be vaiko keista buvo, grizau, atrode kad savaite nemacius jo buvau biggrin.gif

As jau Kaledu laukiu biggrin.gif labai i LT noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 10 21, 19:00)
wow bigsmile.gif sveikinimai  4u.gif megaukis, kol gali  biggrin.gif

mes si savaitgali sventem metines, vyras staigmena padare, kruiza nupirko, be vaiko keista buvo, grizau, atrode kad savaite nemacius jo buvau biggrin.gif

As jau Kaledu laukiu  biggrin.gif  labai i LT noriu  ax.gif


ačiū. ir jums sveikinimai 4u.gif

man irgi taip keista be vaikų. dabar įsivaizduoju ką MB išgyvena čia vienas verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif


Kaip jus Mamytes gyvenat? kaip vaikuciai gyvena? Gal dar atsiminsit mane blush2.gif
Dar vis gyvenam USA. Gyvenimas verda pilnu tempu biggrin.gif Vyriiausia eina i 1 klase. Daniele eina i mokyklele. Visko mokinasi, Labai graziai skaito, spalvas pazysta, raso. Na tam darzeli visko mokina kaip mokykloje. Labai megsta viska , kur reikia galvot nu ir aisku gyvas sidabaras nespeju gaudyti as jos. Labai megsta andrenalina blink.gif ku kuo auksciau uzlipt, supynes kur daugiau supasi. Laipioja po medzius ir visus terorizuoja. Maziausia mano irgi isdykus " drama queen" pasidarius su savo oziais.Pati niekur nedirbu, bunu su vaikais nes ir taip uztenka veiklos. biggrin.gif Laukiu kita vasara atvaziuoti i svecius i Lietuva. Jau nebuve 5 metai doh.gif Na dar kas pas mus juokinga, maniskes dabar pradejo angliskai tarpusavy sneketi biggrin.gif Oi kaip juokinga buna, zinoma draudziam kad su mumis kalbet lietuviskai, nes tuoj pamirs verysad.gif Dar pamokina tarima kaip tarti gerai mumis biggrin.gif Taiva, taip ir laika leidziam smagiai. wub.gif Atsiusiu kada nuotrauku wub.gif O gal turit facebooka grupes, tada galeciau prisijungt ir pasirodytume wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaZ @ 2014 10 22, 08:20)
Sveikutes  biggrin.gif
Kaip jus Mamytes gyvenat? kaip vaikuciai gyvena? Gal dar atsiminsit mane blush2.gif

na pas Jus kaip visada-linksmai smile.gif smagu skaityt smile.gif
cia viena kitą gal ir prisimena, bet pati tema pamiršta smile.gif turim grupe FB, bet ten dar blogesnė situacija nei čia biggrin.gif jei yra noro ten papult (gal pavyks atgaivint) parasyk i az smile.gif
Atsakyti