Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(Vilma4 @ 2014 07 22, 16:27)

Kristule05 Buvai Joniskelio sventeje? Galvojau sutiksiu tave - nesitikejau, kad tiek daug zmoniu bus  ax.gif


Buvau buvau 4u.gif
Atsakyti
du mėnesiai tylos. antirekordas tiesiog swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 23, 19:29)
du mėnesiai tylos. antirekordas tiesiog  swoon.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Anuha Greitai visos bent po sakinuka kaip sekasi, kas naujo jusu gyvenime, kas dziugina, kas liudina. Ypac tos kurios nei FB nepasirodot - greit prisiduodat 4u.gif

Trumpai apie mus. Kol kas sedziu namie. Jei viskas pagal plana gruodi tureciau grist i darba. Sunus gavo vieta kitame darzelyje. Apsiprato gana gerai thumbup.gif Nuo kitos savaites ir mazaja pradesiu pratint darzelyje - jetaus kaip tas laikas taip greitai praejo doh.gif verysad.gif

Rutuk Vis paziuriu foto FB, kad su mocu vazineji thumbup.gif Nebaisu? Manes vyras niekaip neikalba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 25, 12:44)
drinks_cheers.gif  doh.gif
Anuha Greitai visos bent po sakinuka kaip sekasi

mastau.gif

gerai gyvenam, sveiki 3xTPIU, truputi mokslu, truputi darbo, truputi namu ukio biggrin.gif Pijus darzas-namai. Nieko naujo unsure.gif pas mus viskas nuobodziai smile.gif

va dienos trumpeja, oras sala, suguzesim visos cia bigsmile.gif

Atsakyti
sveikutės,

pas mus viskas ok. panos einam sėkmingai darželin... man darbe padaugėjo darbo, tad kasdien turiu važiuoti.... bet atsirado laiko ir sporto klubui smile.gif smile.gif artėja sesija.... brrrrr
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2014 09 25, 16:57)
sveikutės,

pas mus viskas ok. panos einam sėkmingai darželin... man darbe padaugėjo darbo, tad kasdien turiu važiuoti.... bet atsirado laiko ir sporto klubui smile.gif smile.gif artėja sesija.... brrrrr


kokia šaunuolė bigsmile.gif
aš per vasarą svaigau, kaip nuo rudenio į baseiną važinėsiu. bet nuo rugsėjo vidurio likau be mašinos iki spalio pabaigos, tai sėdžiu rami doh.gif
sausį vyras į Norgę išvažiavo ''3 mėnesiams'', tai tikrai nenuobodžiauju karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 25, 19:22)
kokia šaunuolė  bigsmile.gif
aš per vasarą svaigau, kaip nuo rudenio į baseiną važinėsiu. bet nuo rugsėjo vidurio likau be mašinos iki spalio pabaigos, tai sėdžiu rami  doh.gif
sausį vyras į Norgę išvažiavo ''3 mėnesiams'', tai tikrai nenuobodžiauju  karsta.gif



Aš visur su mikrium... gyvenam miesto pakrašty.... šiemet aš rytasi vežioju merginas į daržiuką- į trečius metus pagailo mamai vaikų, kelti 6 h ryto smile.gif smile.gif tai dabar parpia iki 8h, paskui padjomas, leiam į mikrių, į daržiuką... aš dar atrandu laiko kavai ir salotoms kavinukėj, paskui sporto klubas ir į darbuką....


Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 09 25, 16:35)
va dienos trumpeja, oras sala, suguzesim visos cia  bigsmile.gif

g.gif kazkaip abejoju ax.gif Man atrodo cia prastejantis oras nebepades lotuliukas.gif

QUOTE(sidrulka @ 2014 09 25, 16:57)
bet atsirado laiko ir sporto klubui smile.gif smile.gif

thumbup.gif Super 4u.gif As tai namuose "sporto kluba" pasidarau - nesenai pradejau po vasaros atostogu tai visi raumenys skauda doh.gif
O tu? Ka sportuoji? g.gif

QUOTE(Lepukas @ 2014 09 25, 19:22)
sausį vyras į Norgę išvažiavo ''3 mėnesiams'', tai tikrai nenuobodžiauju  karsta.gif

Kaip kaip? Nuo sausio tu viena su 4 vaikais? blink.gif As savaitgaliu bijau - beprotnamis tikras namie doh.gif Neisivaizduoju kaip reikes istvert kai sirgs abu ir reikes 2-3 sav. visiems sedet namie unsure.gif Cia 2 i nevilti varo, o jei butu 4 blink.gif Sakyk kuo uzimi vaikus, kad susitvarkai g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 26, 10:05)
Kaip kaip? Nuo sausio tu viena su 4 vaikais?  blink.gif As savaitgaliu bijau - beprotnamis tikras namie  doh.gif Neisivaizduoju kaip reikes istvert kai sirgs abu ir reikes 2-3 sav. visiems sedet namie  unsure.gif Cia 2 i nevilti varo, o jei butu 4  blink.gif Sakyk kuo uzimi vaikus, kad susitvarkai  g.gif  4u.gif


buvom mes nuvažiavę porai savaičių. jis irgi pora kartų buvo grįžęs. tai sakiau, važiuok greičiau atgal biggrin.gif vaikus tik išbalansuoja, išmuša iš ritmo doh.gif o kai nėra, mes visai neblogai tvarkomės - kaip aš juokauju, gi vienu vaiku mažiau namuose.
naujas mamos metodas - tik pajuntu, kad situacija nevaldoma, sakau: o matau, kad energijos pas jus per daug prisikaupė, eikit tvarkyti kambarių. Vytis anądien girdėjau brolius tramdė: neišdykaukit, o tai mama vėl lieps tvarkytis smile.gif

aš irgi buvau susiėmus, numečiau 10 kg. bet su kiekvienu vyro grįžimu po 2-3 atgal užsidedu. prasideda visokie vakarojimai, su kepsniais ir picom. ir po paskutinio turiu +3. nesusiėmiau tik išvažiavus, tai iki grįžimo nė nespėsiu atsikratyti. o dar man kaip užplaukia gaminimo banga - sekmadienį obuolių pyragas su ledais, pirmadienį naminiai mėsainiai su bulvytėmis fri, vakar vakarienei šokoladiniai sausainiai su pienu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 26, 09:05)
g.gif kazkaip abejoju  ax.gif Man atrodo cia prastejantis oras nebepades  lotuliukas.gif

tai vat, reikia santykius palaikyt, o tai nieks meetu nedaro, tai ir nutolom viena nuo kitos biggrin.gif lotuliukas.gif

Aciu D savaitgalis, net nenoriu pagalvot kad tuoj pirmadienis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2014 09 26, 11:48)
buvom mes nuvažiavę porai savaičių. jis irgi pora kartų buvo grįžęs. tai sakiau, važiuok greičiau atgal  biggrin.gif vaikus tik išbalansuoja, išmuša iš ritmo  doh.gif o kai nėra, mes visai neblogai tvarkomės - kaip aš juokauju, gi vienu vaiku mažiau namuose.
naujas mamos metodas - tik pajuntu, kad situacija nevaldoma, sakau: o matau, kad energijos pas jus per daug prisikaupė, eikit tvarkyti kambarių. Vytis anądien girdėjau brolius tramdė: neišdykaukit, o tai mama vėl lieps tvarkytis  smile.gif

aš irgi buvau susiėmus, numečiau 10 kg. bet su kiekvienu vyro grįžimu po 2-3 atgal užsidedu. prasideda visokie vakarojimai, su kepsniais ir picom. ir po paskutinio turiu +3. nesusiėmiau tik išvažiavus, tai iki grįžimo nė nespėsiu atsikratyti. o dar man kaip užplaukia gaminimo banga - sekmadienį obuolių pyragas su ledais, pirmadienį naminiai mėsainiai su bulvytėmis fri, vakar vakarienei šokoladiniai sausainiai su pienu.  doh.gif

Lepuk tu kaip visada ir prie bajerio, ir su gerom idejom kaip vaikus suvaldyt thumbup.gif Tokie pavyzdziai ikvepia thumbup.gif
Ir svorio rezultatai bigsmile.gif thumbup.gif Man -10 kg. iki pilnos laimes uztektu ax.gif

QUOTE(zyzna @ 2014 09 26, 13:38)
tai vat, reikia santykius palaikyt, o tai nieks meetu nedaro, tai ir nutolom viena nuo kitos biggrin.gif  lotuliukas.gif

Aciu D savaitgalis, net nenoriu pagalvot kad tuoj pirmadienis  doh.gif  biggrin.gif

Kad turbut sunkiai su meetais jau pas mus verysad.gif ax.gif Kuriame pasaulio kraste pati dabar randiesi?
Matai kaip kam, o as laukiu pirmad. kaip isganymo, nes sunus i darzeli iseina ir ramiau namie doh.gif O savaitgaliai man uzsiskaito tik tie kai pas tevus vaziuojam - visi kiti gun_bandana.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 26 rugsėjo 2014 - 12:49
Laba 4u.gif
Aha atšals ir vėl prasidės po biški pokalbiai,gal g.gif
Pas mus viskas ok.Mažių išleidau į darželį.Kaip ir gruodinukė,nuo pirmos dienos daržely be jokių ašarų,ir adaptacijų thumbup.gif Va aną savaitę sirgo,sakau nebeis.bet kur tau,eina ir mielai.Tik ate parodo ir į grupę pas vaikus thumbup.gif Gruodinukę į vyresnių grupę iškėlė (pas mus tik 2 jos iš vis yra ),tai labai patenkinta buvo,kad nebe mažylių draugė lotuliukas.gif
O pati va trečia diena lovoj guliu,srgu.Nors tempa tik 5 dalys,ale taip negeraio jaučiuosi,tai gulinėju tik doh.gif
Atsakyti