Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(pliuske1 @ 2015 05 05, 12:57)
lotuliukas.gif  laikas gal jau butu  lotuliukas.gif as be masinos ne dienos neisivaizduoju,pati viena ir i pajury nulekiu viska pati daraus vyro pagalbos nereik  lotuliukas.gif  pati sau nepriklausoma sefe  biggrin.gif


blush2.gif tiek ilgai nevairavus, as jau bijau...

QUOTE(Lepukas @ 2015 05 06, 12:24)
buvom čia vieną vakarą Birštone pasivaikščioti. sakau,gal sutiksim. kaip supratau iš fb, tuo metu buvai toli toli  biggrin.gif
man kelionės dabar skaudi tema. birželio viduryje skrendu į NO su didžiaisiais. Vytis siaubingai neperneša kelionių. pykina jį. įsivaiduoju, kaip sužavės jį tie kalnų keliai  doh.gif

Tikrai? Kaip gaila. Kita karta parasyk koki zodeli, susibegsim smile.gif

Uzjauciu vaika unsure.gif

Mergaites, kaip del meet'o? blush2.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popuri: 08 gegužės 2015 - 22:18
QUOTE(popuri @ 2015 05 08, 22:18)
blush2.gif  tiek ilgai nevairavus, as jau bijau...
Tikrai? Kaip gaila. Kita karta parasyk koki zodeli, susibegsim smile.gif

Uzjauciu vaika unsure.gif

Mergaites, kaip del meet'o?  blush2.gif  lotuliukas.gif  doh.gif


As uz tik jei nedirbsiu,pats laikas susibegt,o jau tuoj vaikai i mokykla iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 05 08, 22:18)

Mergaites, kaip del meet'o?  blush2.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

nuo liepos menesio as visada uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske1 @ 2015 05 09, 19:53)
As uz tik jei nedirbsiu,pats laikas susibegt,o jau tuoj vaikai i mokykla iseis  biggrin.gif



QUOTE(zyzna @ 2015 05 09, 20:58)
nuo liepos menesio as visada uz smile.gif

drinks_cheers.gif uz. vasara..Nes kitas būtų jaučiu išleistuvės vaikų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2015 05 09, 23:35)
drinks_cheers.gif  uz. vasara..Nes kitas būtų jaučiu išleistuvės vaikų  lotuliukas.gif

man tai atrodo kad isvis paskutinis sansas padaryt kazka grand biggrin.gif nes vaikai tuoj patys sakys "aj vaziuokit kur jus norit tik neimkit musu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske1 @ 2015 05 09, 21:53)
As uz tik jei nedirbsiu,pats laikas susibegt,o jau tuoj vaikai i mokykla iseis  biggrin.gif



QUOTE(zyzna @ 2015 05 09, 22:58)
nuo liepos menesio as visada uz smile.gif



QUOTE(cud@bury @ 2015 05 09, 23:35)
drinks_cheers.gif  uz. vasara..Nes kitas būtų jaučiu išleistuvės vaikų  lotuliukas.gif


Aš liepa nuo7 iki 24 atostogauju thumbup.gif Planuojam biggrin.gif Kur????
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 05 10, 17:07)
Aš liepa nuo7 iki 24 atostogauju thumbup.gif  Planuojam biggrin.gif  Kur????

man tai jokio skirtumo kur, kur dauguma nuspres, tokiam reikalui nepatingesiu pavaziuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 05 10, 15:07)
Aš liepa nuo7 iki 24 atostogauju thumbup.gif  Planuojam biggrin.gif  Kur????



QUOTE(zyzna @ 2015 05 10, 15:54)
man tai jokio skirtumo kur, kur dauguma nuspres, tokiam reikalui nepatingesiu pavaziuot smile.gif


Aš irgi netingesiu važiuot kur ir toliau smile.gif ... Kažkaip vaikai paaugę, galetume ka ir su nakvyne sugalvot, kokia kaimo turizmo sodybą kur,viduriuke,kur patogu daugmaž būtų visiems.Nezinau, aišku ir trumpam gerai,svarbu įvyktų.
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2015 05 10, 18:45)
Aš irgi netingesiu važiuot  kur ir toliau  smile.gif  ... Kažkaip vaikai paaugę, galetume ka ir su nakvyne sugalvot, kokia kaimo turizmo sodybą kur,viduriuke,kur patogu daugmaž būtų visiems.Nezinau, aišku ir trumpam gerai,svarbu įvyktų.

as irgi pagalvojau apie kaimo turizma (aptverta biggrin.gif) ir likti per nakti. Tik pabijojau siulyt biggrin.gif
Atsakyti
Aš už. Kas dar??? biggrin.gif Nebus taip, kad tryse kauksim į mėnulį? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 05 10, 19:12)
Aš už. Kas dar??? biggrin.gif  Nebus taip, kad tryse kauksim į mėnulį? doh.gif  lotuliukas.gif

na vienam liudna, bet trim!? jau neblogas burelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 05 10, 17:12)
Aš už. Kas dar??? biggrin.gif  Nebus taip, kad tryse kauksim į mėnulį? doh.gif  lotuliukas.gif

Jai dviem būna liuks,tai bent trim tikrai nebus blogai biggrin.gif...Nors mažiausiai kokie 6-7 bus tikrai,neskaitant mazgiu biggrin.gif

QUOTE(zyzna @ 2015 05 10, 17:19)
na vienam liudna, bet trim!? jau neblogas burelis biggrin.gif

Jau mini tusas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 10 gegužės 2015 - 20:15