Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(cud@bury @ 2015 05 05, 17:33)
Oj būna visko,reik važiuojant visad galvot,kad ne tik kaip tu vairuoji,bet saugotis kitų, yra nelaimiu, atsitikimų, bet ir durniu pilna keliuose.

Mūsų kelione ilgiausia trūko 9 val.,taip kelis kart,nieko gerai,užsiėmimo yra,tai neprailgsta,man labiau  biggrin.gif  užknisa ner kantrybes  doh.gif


Tai va jei ne tu tai i tave doh.gif
Atsakyti
Pliuske Svarbu viskas gerai baigesi 4u.gif

Del ilgesniu kelioniu tai del mazosios sunku, o su sunum bedu nera, aisku kartais pazyzia, kad atsibodo, bet nieko tokio biggrin.gif
Atsakyti
mes su ilgom kelionem neturim bedu, va ir dabar kely jau 2val, dar dvi reiks vaziuot tai sedi zaidzia kedej, svajoja jei keltas butu mociutes kieme, nereiktu niekur vaziuot biggrin.gif bet nepatongi daznai klausti ar mes dar Lietuvoj? Jau Latvijoj? ar keltas musu laukia? ar kajute su langu? kiek dar reiks vaziuoti ir sitie klausimai sukasi ratu visas 4 val... vakar dar cirke buvo tai dar vis pasakoja ka ten mate ir koks geras buvo "ambel cylkas" smile.gif

o del avariju tai kaip ir raset, jei ne tu, tai tau... tad vairuokim saugiai del saves ir del kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske1 @ 2015 04 29, 22:39)
4u.gif Aciu merginos,nuo gruodinuku nepabegu,nes pakeliui vel pilvuke gruodinukas biggrin.gif  tai tikuosi viskas bus gerai,labai laukem ir sulaukem  nestuke.gif


labai džiaugiuosi kartu 4u.gif tai ir nebėg iš gruodinukų - koks skirtumas 6 metai ten ar ten smile.gif

QUOTE(Šyta @ 2015 04 29, 22:46)

Mes tai po savaites skrendam i kipra rolleyes.gif


tikiuosi įspūdžių gyvai smile.gif

QUOTE(popuri @ 2015 05 04, 15:30)
Dėkui, turėsim omeny smile.gif


buvom čia vieną vakarą Birštone pasivaikščioti. sakau,gal sutiksim. kaip supratau iš fb, tuo metu buvai toli toli biggrin.gif


man kelionės dabar skaudi tema. birželio viduryje skrendu į NO su didžiaisiais. Vytis siaubingai neperneša kelionių. pykina jį. įsivaiduoju, kaip sužavės jį tie kalnų keliai doh.gif
Atsakyti
Zyzna ,bet smagu kai vaikui kelionej neliudna biggrin.gif as tai kaip tokia mama kuri nedraudzia kompu ir t.t tai dar ibrunku plansete kad ziuretu filmukus,nes jauciu pati isproteciau jei neduociau ka veikti,nes Ignas sneka ir sneka nesustodamas lotuliukas.gif pletku baba lotuliukas.gif tai nors tiek man tada ramu lotuliukas.gif
Lepuk nepabegsiu is jusu man jus visos kaip seima wub.gif o as tai nezinau kada man gimdyt lotuliukas.gif lapkrity,gruody ar sausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj maniskio neuzciaupt irgi visad,ciauska nesustodamas,nesvarbu kelionej,namie,parduotuvėj doh.gif, jau tyla naktį už rojų atrodo lotuliukas.gif

Lepuk, žinok jo kas yra,tas yra,vingiai vingeliai.Trasom nieko,o kalnais,serpantinais,vingiuotais keliais ir man negera,bet be rimtesnių pasekmių, įkvepiu, pro langą, atsigeriu vandens...o vat mažas ir vemia,jam tokios kelionės doh.gif, tai naudoja abu bernai apyrankes,jų vaistinėse pilna ir kaikuriose parduotuvese,be jų neprokur,išsigelbėjimas ir laive padeda gerai... yra ju ir LT. smile.gif

Vadinas "Sea Band "
http://www.google.lt...ed=0CB0QMygCMAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 07 gegužės 2015 - 10:14
QUOTE(cud@bury @ 2015 05 07, 11:13)

Vadinas "Sea Band "   



ačiū 4u.gif būtinai pasidomėsiu
aš pati vaikystėje tokia buvau. tai po kelionės NO grįžau į vaikystę lotuliukas.gif bet pati tai jo - ko pasiurbčioji, kokį mėtinuką sučiulpi ir gerai.

mano Augustinas radiją atstoja. nupušti galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske1 @ 2015 05 06, 17:39)
*as tai kaip  tokia mama kuri nedraudzia kompu ir t.t tai dar  ibrunku plansete kad ziuretu filmukus,nes jauciu pati isproteciau jei neduociau ka veikti,nes Ignas sneka ir sneka nesustodamas lotuliukas.gif  pletku baba  lotuliukas.gif  tai nors tiek man tada ramu lotuliukas.gif
**o as tai nezinau kada man gimdyt  lotuliukas.gif  lapkrity,gruody ar sausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

*As irgi leidziu del sventos ramybes blush2.gif Mazoji dar gerai nesneka, bet irgi iesko - sako: kul pancetenis?
** bigsmile.gif Kaip cia toks platus pasirinkimas? g.gif biggrin.gif
QUOTE(cud@bury @ 2015 05 07, 11:13)
Oj maniskio neuzciaupt irgi visad,ciauska nesustodamas,nesvarbu kelionej,namie,parduotuvėj  doh.gif, jau tyla naktį už rojų atrodo  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske1 @ 2015 05 06, 16:39)
Zyzna ,bet smagu kai vaikui  kelionej neliudna  biggrin.gif as tai kaip  tokia mama kuri nedraudzia kompu ir t.t tai dar  ibrunku plansete kad ziuretu filmukus,nes jauciu pati isproteciau jei neduociau ka veikti...

tai jam atsibosta, buna ir telefona duodam, arba pasiulau pamiegot, greiciau laikas praeis, tai nusnaudzia valandziuke, o siaip tai kalba neuzsiciaupdamas, ir mums jo reikia klausyt, i ji vis paziuret, atsakyt i jo klausimus ir pan... bet va kad verktu, rektu, sedynes spardytu kad nebenoriu vaziuot tai nebuna. esu macius toki vaika tai gal man tas tarskejimas neatrodo toks baisus smile.gif

Atsakyti
Manau visoms mamoms reikia sventos ramybes,tai kisam viska kad tik but ramu lotuliukas.gif
Vilma del nestumo datos nenustate dar ,nes labai skiriasi laikas mm ir echo tai antradieni turetu nustatyti nes jei cp nors taip ir bus tai neisnesiosiu termino,bus anksciau ,bet gruody man tinka ,kazkaip nesinori i sausy lipt biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Va jau ir mus reklamuoja thumbup.gif
https://www.youtube....eature=youtu.be
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2015 05 08, 13:31)

thumbup.gif Reikes ziuret
Atsakyti