Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(pliuske1 @ 2015 04 28, 19:20)
Sveikos brangiosios,jetus 100 metu jusu neaplankiau,na geda blush2.gif  teko nauja susikurti priemima,nes vis neleisdavo prisijungti,tai as ta pati pliuske,ta pati jaruta biggrin.gif  Jusu nei vienos nepamirsau,visas prisimenu tik va vis dirbu,bet pazadu dazniau uzsukti,nuo rudens jau daug laiko turesiu ax.gif  biggrin.gif na apie Ignuti trumpai,neklauso mamytes,lanko darzely,nuo rudens i mokykla siaus ir kaip greitai tie metai praeina 4u.gif

Gal nestuke.gif ?? bigsmile.gif
Papildyta:
Jarutele wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šyta @ 2015 04 28, 22:01)

ir as taip pagalvojau bigsmile.gif

mes sian i LT vaziuojam thumbup.gif gaila, kad dar ne visam laikui...
Atsakyti
Cia rimtai nestuke.gif ? Tadu sveikinimai 4u.gif wub.gif

Zyzna Vis tiek smagu thumbup.gif Ilgam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 29 balandžio 2015 - 13:35
Pliuske,kaip faina bigsmile.gif thumbup.gif, sveikinimai wub.gif
Kiek laiko?

Na pavasaris, kuri sekanti biggrin.gif

Laba
Papildyta:
Zyzna, plauk greičiau good.gif good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 29 balandžio 2015 - 13:56
4u.gif Aciu merginos,nuo gruodinuku nepabegu,nes pakeliui vel pilvuke gruodinukas biggrin.gif tai tikuosi viskas bus gerai,labai laukem ir sulaukem nestuke.gif
Atsakyti
Jarutele-neapsakytai dziaugiuos ir laukiu Tavo gruodinuko(es) 4u.gif

Prisisauket visgi ta gandra wink.gif

Aisku,but smagu sesyte Ignuciui,bet ir broluzis ne prosal wink.gif




Mes tai po savaites skrendam i kipra rolleyes.gif duokdie,sekmingai smile.gif kai daba paklausai...zemes drebuliai,lektuvu krituliai... doh.gif ...ale tikimes geriausio rolleyes.gif ...
mazgiai lieka...dickius imam kartu smile.gif pazadeta abiems,tai negali nevykdyt ax.gif
tai,jei D duos sekme-laukit fotoreportazo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šyta @ 2015 04 29, 21:46)
Jarutele-neapsakytai dziaugiuos ir laukiu Tavo gruodinuko(es) 4u.gif

Prisisauket visgi ta gandra wink.gif

Aisku,but smagu sesyte Ignuciui,bet ir broluzis ne prosal wink.gif
Mes tai po savaites skrendam i kipra rolleyes.gif duokdie,sekmingai smile.gif kai daba paklausai...zemes drebuliai,lektuvu krituliai... doh.gif ...ale tikimes geriausio rolleyes.gif ...
mazgiai lieka...dickius imam kartu smile.gif pazadeta abiems,tai negali nevykdyt ax.gif
tai,jei D duos sekme-laukit fotoreportazo wink.gif

Ignas nori sesutes biggrin.gif sake jei bus broliukas tai nuspirs lotuliukas.gif ir ko tik nesumasto pasakyt tas velniukas mazas doh.gif o mes laukiam vaikiuko ir siuo atveju nera kad linktu sirdele prie vieno ar prie kito kas bus tuo labai dziaugsimes wub.gif
Sandrute nuostabiu jums atostogu wub.gif lauksim nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
Jaruta,nenuspirs,pamatys augantį pilvuką ir pasikeis nuomone lotuliukas.gif, sklandziai, kad tik :.... 4u.gif

ŠYTA,mano brolis su šeima gryzo is Kipro balandžio viduryje, tai žinok buvo drebėjimas, evokavo 20 min.is viešbučio ir atgal suleido,sakė pastatai gerai pastatyti,ner ko bijot,tiesiog požeminė banga ėjo, ten dažnai būna. Bet žinok, kad gudrus,mes juk neprat. smile.gif . Broliene gerai išsigando, visgi su kūdikiu 9 mėn. Brolis sako ilgai i jūrą žiūrėjo, lauke ar neateina banga,nes po val.gali po drebejimo jai didelis ir banga gera, uraganas užeiti lotuliukas.gif, aišku nejuokinga tuomet būna. :, galiausiai bėgi bėgo i pliažą.

Faina labai, aš ir norėčiau ten gryst,kartą buvau 18 metų ax.gif
Smagiu atostogų!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 30 balandžio 2015 - 06:55
QUOTE(pliuske1 @ 2015 04 29, 22:39)
4u.gif Aciu merginos,nuo gruodinuku nepabegu,nes pakeliui vel pilvuke gruodinukas biggrin.gif  tai tikuosi viskas bus gerai,labai laukem ir sulaukem  nestuke.gif

bigsmile.gif Kaip ir pas mane. Kol kas kartu svest gimtadienius gerai, kazin kaip bus kai paaugs g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jaruta, nuoširdūs sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif Vakar teko lelytę čiupinėt, dar pieneliu kvepiančią wub.gif wub.gif Jergau, kaip man trečio reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 04 30, 08:35)
Jaruta, nuoširdūs sveikinimai wub.gif  wub.gif  wub.gif  Vakar teko lelytę čiupinėt, dar pieneliu kvepiančią wub.gif  wub.gif  Jergau, kaip man trečio reikia  lotuliukas.gif

biggrin.gif gerai,kad pas mane praejo jau noras lotuliukas.gif

Jaruta,beje bus kaip mano vaikai, 6 metų skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 04 30, 10:35)
Jaruta, nuoširdūs sveikinimai wub.gif  wub.gif  wub.gif  Vakar teko lelytę čiupinėt, dar pieneliu kvepiančią wub.gif  wub.gif  Jergau, kaip man trečio reikia  lotuliukas.gif


Tai gal vis tik planuoji trecia bigsmile.gif Neprigimdysim mes vaikuciu kad visada pienuku kvepetus,jetus koks malonus tas jausmas wub.gif
Vilma ka as praleidau blush2.gif pas tave jau du vaikiukai blush2.gif ojej prazioplinau ax.gif
Kira taip lygiai bus sesi metai,o jei ir data tos pacios dienos butu tai nezinau lotuliukas.gif nes jei cezaris tai data bus anksciau suplanuota biggrin.gif
Atsakyti