Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(Vilma4 @ 2015 04 01, 14:01)
Kaip trumpai  blink.gif Mes dirbam iki 17.30 Jei reikes pasiimt anksciau nezinau ka reikes daryt  doh.gif

Visai metei darba ar veliau galesi grist? Kiek vyras bus uzsienyje? Sakyciau 4 vaiku ir namu ukio vienai dar ir per daug  showoff.gif

Antra karta gyvenime isvezam abu savaitei (kokiai savaitei - 5 dienoms), bet jos taip greiiiiiiiiiiiitai pralekia  biggrin.gif


visai. surizikavau, nors blaškymosi ir svarstymo buvo daugiau nei pusei metų. kol kas tik pliusai.
o vyras be plano. pagal poreikį smile.gif

savaitė gerai. pats tas. aš tą pajutau kai pernai pas vyrą buvau išlėkus. pailsėjau nerealiai. bet va ilgiau jau negalėčiau smile.gif

o kaip mažieji be mamos? neprotestuoja?
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 04 01, 15:07)
visai. surizikavau, nors blaškymosi ir svarstymo buvo daugiau nei pusei metų. kol kas tik pliusai.
o vyras be plano. pagal poreikį  smile.gif

savaitė gerai. pats tas.  aš tą pajutau kai pernai pas vyrą buvau išlėkus. pailsėjau nerealiai. bet va ilgiau jau negalėčiau  smile.gif

o kaip mažieji be mamos? neprotestuoja?

Isivaizduoju kaip sunku toki zingsni zengt 4u.gif

Ne. Brolio vaikams atostogos, brolio sunus yra tai Mantukui daugiau nieko ir nereikia biggrin.gif O mazajai irgi gerai - jai visur gerai thumbup.gif Siaip palikti ne kartu, vienas pas vienus senelius, kitas - pas kitus. Bet kai netoli gyvena tai susitinka visi kelioms valandoms per diena.
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 04 01, 12:07)
visai. surizikavau, nors blaškymosi ir svarstymo buvo daugiau nei pusei metų. kol kas tik pliusai.
o vyras be plano. pagal poreikį  smile.gif

savaitė gerai. pats tas.  aš tą pajutau kai pernai pas vyrą buvau išlėkus. pailsėjau nerealiai. bet va ilgiau jau negalėčiau  smile.gif

o kaip mažieji be mamos? neprotestuoja?

Tavo gi tiksliai miegaliukai,oj topines pozos ir vietos biggrin.gif

Aš norėčiau kokiom trim dienom su spa procedurom,oj užtektų lotuliukas.gif, mmmm,bet kai ner kam palikt,kolkas taip gerai. Ateis vistiek laikas,kai pasimegausim medaus mėnesiu su MB cool.gif

Prailgintos skirtingai visur,prisiderint įmanoma, ypac didmiesty,plius būreliai smile.gif

Atsakyti
Pas mus tai isvis prastai darzely salia namu, nuo 7 iki 15val vaikai gali buti, paskui dek, zmogau, tu, kur juos tik nori. mano mama dirba iki 15val, tai galetu ji paimti, bet galiu tik isivaizduot kaip ja uzknistu kasdien, tokio klecko jau vieno namie nepaliksi doh.gif bet ten pat ir pradine mokykla, vos keli simtai metru nuo mano tevu namu, pareitu pradinukas ir pats namo. Arba reiktu toliau namu ieskot, ten jau iki 18val prailginta grupe yra, plius visokie bureliai vaikui i nauda. Bet tada noretusi ir i pradine ten pat leisti, kad vel nekeisti entaji karta aplinkos, o tada vel jau baisu kad paauges nesugalvotu kur vienas pabludint biggrin.gif Bet vel, vazinet kasdien, nors dar neaisku kada ir kur dirbsiu... doh.gif kaip as nemegstu kai nezinau ka daryt doh.gif

As vis pagalvoju gal gal smagu butu vaika palikt tevam ir dviese su MB varyt kur atostogaut, bet greit sazine prabyla "juk ir Pijus noretu, o ir siaip neisivaizduoju kaip jo nematyt kelias dienas", o tada pagalvoju kad velniop tokias atostogas ir sedziu rami cool.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif


LEPUK-ner kada tos kavos atlekt mirksiukas.gif

Visoms po bucki-pasiilgau 4u.gif



Mano Simaronas jau ruosias but paruosiamuku (viskas darzelyje kaip iki siol,tik pamokeles,raideles,skaiciukai papildomai prisides...)
Ir i pirma klase eis kaip priklauso-matau,kad mokslininkas nebus,bet tie metai realiai irgi nieko nepakeis...


Vyturelis lenkia broli kalbom,dainom,viskuom...ka reiskia,panelyte... wub.gif vis dar mano saldainis wub.gif

Dovydas jau prakuto mokykloj-dziaugiuos...


Didzioji princese...princese...ant arklio biggrin.gif



Sis tas pasikeite santykiuose su MB...bet tik i gera... rolleyes.gif



Pakeiciau darbo vieta-esu patenkinta smile.gif



Daugiau kas? g.gif


Aha-kaip cia nepasigirt-su dickiais netrukus keliam sparnus ten,kur silta...
Mazuosius sikart paliekam pailset nuo musu pas senelius...(Simono komentaras buvo..."jei skrisciau kartu,labai tave myleciau..." lotuliukas.gif )...


Darkart buckiai visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
Šyta, kur lėksit? thumbup.gif

visi normalūs zmonės atostogaut vaziuoja kur silta gera, o mes liezuvius iskise atostogas, eilini karta, LT leisim ir tai laimes pilnos kelnes biggrin.gif
Atsakyti
Jei mes gyventume ne Lietuvoj,tai,be abejones,atostogautume cia...

Sikart-i Kipra rolleyes.gif



Jei leis galimybes,tai kitamet planas su MB i Italija bent 2 savaitem wub.gif (seniai svajoju...)
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 04 01, 17:12)
As vis pagalvoju gal gal smagu butu vaika palikt tevam ir dviese su MB varyt kur atostogaut, bet greit sazine prabyla "juk ir Pijus noretu, o ir siaip neisivaizduoju kaip jo nematyt kelias dienas", o tada pagalvoju kad velniop tokias atostogas ir sedziu rami cool.gif

cia kam sunkiau butu, tau be vaiko ar jam be taves? biggrin.gif As savo dickio ilgiausiai nemaciau 3 sav. tada buvom susitike porai dienu ir dar savaite. Bet tada jau vis klause ir klause kada atvaziuosim ax.gif

Šyta Kaip smagu girdėt tik geras naujienas thumbup.gif O atostogos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 01 balandžio 2015 - 20:29
QUOTE(Vilma4 @ 2015 04 01, 20:28)
cia kam sunkiau butu, tau be vaiko ar jam be taves?  biggrin.gif As savo dickio ilgiausiai nemaciau 3 sav. tada buvom susitike porai dienu ir dar savaite. Bet tada jau vis klause ir klause kada atvaziuosim  ax.gif

mum be vaiko, zinoma biggrin.gif Bet po kokiu dvieju dienu jau ir jam liudba butu. esam nakciai palike, tai kita diena kas valanda skambino kada atvaziuosim :k)
Atsakyti
sveikutės,

kaip smagu, kai čia Jūsų tiek daug prisidavė.... taip gera paskaityti, kaip kam seaksi.... smagu, kad daugumai viskas gerai....

man ir nesitiki, kad Rugilė jau bus paruošiamukė.... nors mokintis kol kas kaip ir nori... Rugilė kruopštesnė ir imlesnė mokslams bus nei Dovilė.... nors jei nelabai viksa taip jau sekasi, tuoj susinervina, pradeda pykti, apkaltina , kad kas nors kaltas, dėl to, kad jei nepavyko kažko padaryti, taip kaip norėjosi... na, gryna mama smile.gif smile.gif nors mama turi kantrybės viską daryti tol, kol išeina, taip kaip reikia ir kaip norisis , kad ir kiek laiko tai beužtruktų smile.gif smile.gif
Dovilė viską daro greituoju būdu smile.gif jau matau, kad bus problem mokykloje... kita vertus ji apsukri, mokanti pagudrauti, išsisukti, prisimeilinti..... daug kam iš aplinkinių Dovilė mielesnė.... na, ji visai kitokia nei Rugilė, bet..... mums su tėveliu jos vienodai mylimos ir vienodai dėmesio reikalaujančios... tik reikia sugebėti prie kiekvienos skirtingai prieiti smile.gif o kas svarbiausia, kad jos abi tarpusavyje labai gražiai sutaria.... viena be kitos negali.... vakar bažnyčioje paleidau vienas nueiti , kad kunigas palaimintų, tai taip gražiai abi žygiavo susikibę už rankyčių ir jau iš anksto užsidėję pirštukus ant burnyčių..... wub.gif viena moteriškė sake- aš negalėjau net melstis, tik žiūrėjau ir žiūrėjau į tas Jūsų mergaites ....

beje, mūsų merginos niekur niekada nėra nakvoję vienos.... na, vieną naktį Rugilė nakvojo pas auklytę, kai sirgo, o mes su Dovile buvom sanatorijoje....

nors šiiap kartais norėtųsi truptuį tos ramybės namuose..... arba bent jau ramaus laiko paismokymui...... bet prisitaikom taip kaip yra... vyras labia daug padeda ir daug laiko praleidžai su mergaitėmis, kai mokausi.... arba išleidžiu pas kaimynų mergaitė pažasiti porai valandžiukų smile.gif

dabar per Velykas mėginsim nakvoti visa šeimyna pas senelius.... Dovilė yptaingai myli mano tėtę, tai jau ji tik ir šneka, kaip ji miegos su tėvuku smile.gif

mes įsitaisėm ir ,,broliuką"..... grįžo manao super geros buvusios kolegės dukros šeimyna su mažu leliuku iš Norvegijos paviešėti kelias savaites LT, tai vakar lydėjau tą mamytę pas mūsų vaikų daktarą, nes ji norėjo paisrodyti profilaktiškai Lietuvos daktarams.... daktarė tik karpė ausimis klausydama , kaip kas ten Norvegijoje normalu..... pas juso nuo 4 mėn kūdikėlis gali valgyti jau praktiškai viską.... ta mamytė klausia- kiek laiko galiu laikyti vaiką vaikštynėję, o jam dar tik 5 mėn su trupučiu..... daktarė žiūri išpūtus akis.... na, žodžiu..... bet šiaip bent jau normaliai tą mamytę pakonsultavo dėl vitamin d smile.gif smile.gif nes Norvegijoje viskas vaikams leidžiama nuo gan anskti, bet kas liečia sveikatą, vaistus, tai ten profesionalios konsultacijos nelabai sulauksi.... į daug ką ten jie nekreipia dėmesio....

na, va ir aš papasakojau apie užsienius....

keliaujat čia kai kurios... o man net gėda prisipažinti... nesam buvę niekada jokios egzotinėj šalį... jokiuose šiltusoe kraštuose.... bet nuo pernai jau tvirtai žinom, kad kasmet ilsėsimės Vesnpilyje smile.gif smile.gif

o tu , Vilmute, jau įsidarbinusi? senajame darbe, ar gal kokį naują susiradai? noriu paršayti dėl prailgintos grupės.... bet matomai kiekvienoje mokykloje sava tvakra..... pas mus pvz mokykloje prailginta grupė iki tol, kol baigiasi 7-ios pamokos ir išveža visus mokinukus dviem mokykliniais autobusiais namo.....
o mieste kiek žinau būdavo iki 16 ar 17 val ta prailginta grupė, bet dabar girdėjau, kad jau yra ar dar tik bus net iki 18 h... žodžiu pagal tėvų darbo laiką priderinta.....

na, o pas mus nieko naujo..... darbas, mokslai, šeima.... studijos daugiausiia laiko ir nervų suėda..... bet kaip paskui smagu, kai sėkmingai išsilaikai kokį egzą.... tik vis apima niūrios mintys, kad sunku bus rasti darbą.... kol kas dar nesiieškau, noriu užbaigti iki galo studijas, kad paksui nebūtų sunku ir dirbti ir mokintis..... nes turiu grupiokių kurios dėl to, kad neišleudžia darbas į moklus, turėjo net mesti studijas.... o dar kitą met praktika, diplominio rašymas....

sakiua trumpai, bet neišeina man trumpai smile.gif smile.gif

ir pabaigai keletas mrginų juokelių:

mergaitės, kas iš jūsų išaugs? - piktos tetos smile.gif

mama, neduosiu tau bučkio, nes tavo lūpos nesmagios.

saulės uždegimas.

mama, mane Rugilė knaisoja smile.gif smile.gif


smagių, gražių visoms Velykų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 02 balandžio 2015 - 07:42
QUOTE(sidrulka @ 2015 04 02, 08:34)
o tu , Vilmute, jau įsidarbinusi? senajame darbe, ar gal kokį naują susiradai? 

Senajame. Kur as geriau rasiu. Cia bent jau biuleteni galima pasiimt, nors stengiuosi kuo maziau imt - darbais apversta doh.gif Del sunaus tai tik as imdavau biuleteni, tai nedaug tekdavo dirbt, dabar ir vyras jau pora kartu buvo paemes - biski lengviau ax.gif

Bet kaip viskas keiciasi kai antras vaikutis. Butu kas liepes sunu tokio amziaus serganti palikt vyro prieziurai - ne uz ka nebuciau sutikus, o dabar net abu palieku ax.gif Nezinau ar kai antras - i viska paprasciau ziuriu ar jau ant tiek esu pervargusi nuo tu nuolatiniu sirgimu, zyzimu, kaprizu ir mustiniu, kad jau visas vienodai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 02 balandžio 2015 - 07:49
tai mane , Vilma, visai turėtum pasmerkti - nes aš sergančias dukras palieku auklei..... kadangi mano darbo ir taip mažai, o dar pasiimu per metus du kartus nemokamas atosotogas mokslams, tad jau nesinori imti tų biuletenių.... o vyras ir kažkaip neima... pas juos dabar sustojusi gamyba, tai jie ten vos 3-ise iš visos gamyklos dirba remontuose- be jo pavadovavimo kažin ar ten kas ką padarytų..... na, žodžiu, gal ir keisti mūsų pasiteisinimai, bet mes super pasitikime savo auklyte - ji nuostabi moteris, gražiai užsiima su mergaitėmis, suduoda vaistukus laiku..... o ir tų ligų jau būna tik pro retą - ne taip kaip anksčiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 02 balandžio 2015 - 08:50