Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 30, 17:57)
Tai jei jau leist i paruosiamaja tai ir i pirma klase sekanciais metais, as taip suprantu  ax.gif

Manau, kad taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 30, 15:57)
Tai jei jau leist i paruosiamaja tai ir i pirma klase sekanciais metais, as taip suprantu  ax.gif

Taip
Atsakyti
bus jau mokinukai, tikrai labai greit laikas praejo...

maniskis labai laukia kad dantukai krist prades, bis klibina ir rekia kad jau juda doh.gif nirs ten net nepanasu kad greit judes biggrin.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
gyva ir aš. ir paskutiniu metu vis gyvesnė smile.gif
o pas jus paruošiamoji grupė darželiuose ar mokykloje?
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 03 31, 18:14)
labas  4u.gif
gyva ir aš. ir paskutiniu metu vis gyvesnė  smile.gif
o pas jus paruošiamoji grupė darželiuose ar mokykloje?

pas mus bus pradinej mokykloj
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 03 31, 19:14)
labas  4u.gif
gyva ir aš. ir paskutiniu metu vis gyvesnė  smile.gif
o pas jus paruošiamoji grupė darželiuose ar mokykloje?

Pas mus darzelyje 4u.gif

Lepuk Kaip tavo armija auga?

Maniskiui viena danti jau isrove - dantuku feja gan dosni buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 31, 18:47)
bus jau mokinukai, tikrai labai greit laikas praejo...

maniskis labai laukia kad dantukai krist prades, bis klibina ir rekia kad jau juda  doh.gif nirs ten net nepanasu kad greit judes biggrin.gif


Maniškei jau du apačioje pametus,ir jau abu nuolatiniai išdygę 4u.gif
QUOTE(Lepukas @ 2015 03 31, 19:14)
labas  4u.gif
gyva ir aš. ir paskutiniu metu vis gyvesnė  smile.gif
o pas jus paruošiamoji grupė darželiuose ar mokykloje?

Pas mus darželyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 31, 20:36)
Pas mus darzelyje  4u.gif

Lepuk Kaip tavo armija auga?

Maniskiui viena danti jau isrove - dantuku feja gan dosni buvo  thumbup.gif


pas mus mokykloje. gaunasi toks tarpinis variantas - ne mokinys, bet jau ir ne darželinukas. ir pasiimti ankščiau reikia, ir valgyti patys perkasi, ir pietų miego nebelieka. Nors ir labai jau to pietų miego nenori, bet Vilteniui jo reikia - jei nepamiega, vakare anksčiausiai nulūžta. tikiuosi, per vasarą persilauš.

auga auga mano kareiviai ax.gif kaip ir visoms mamoms, atrodo, kad per greitai.
džiaugiuosi gavusi galimybę dar pasimėgauti motinyste. dabar mano vaikai lepinami - iš darželio pasiimu prieš pietų miegą. Viltenio dėka, grįžau prie konditerijos, tai vos ne kas antra diena kokį skanėstą kepam. Vytis su Vilteniu pradėjo lankyti karate užsiėmimus, vežioju 3 kartus per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 03 31, 22:25)
pas mus mokykloje. gaunasi toks tarpinis variantas - ne mokinys, bet jau ir ne darželinukas. ir pasiimti ankščiau reikia, ir valgyti patys perkasi, ir pietų miego nebelieka. Nors ir labai jau to pietų miego nenori, bet Vilteniui jo reikia - jei nepamiega, vakare anksčiausiai nulūžta. tikiuosi, per vasarą persilauš.

auga auga mano kareiviai  ax.gif kaip ir visoms mamoms, atrodo, kad per greitai.
džiaugiuosi gavusi galimybę dar pasimėgauti motinyste. dabar mano vaikai lepinami - iš darželio pasiimu prieš pietų miegą. Viltenio dėka, grįžau prie konditerijos, tai vos ne kas antra diena kokį skanėstą kepam. Vytis su Vilteniu pradėjo lankyti karate užsiėmimus, vežioju 3 kartus per savaitę.

Tai jau cia rimtai pusiau mokyklinukas. Jei mums reiketu anksciau pasiimt, butu didele problema. Kai eis i mokykla irgi reikes kazkur palikt po pamoku, tikiuosi laikys juos ten iki vakaro ax.gif g.gif

Tai nedirbi dabar ar kazka namuose dirbi? g.gif

Mano vaikai sia savaite pas senelius assa.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 01 balandžio 2015 - 10:30
QUOTE(Lepukas @ 2015 03 31, 16:14)
labas  4u.gif
gyva ir aš. ir paskutiniu metu vis gyvesnė  smile.gif
o pas jus paruošiamoji grupė darželiuose ar mokykloje?

Pas mus darželyje paruosiamukai smile.gif

Vilma kaip tau pavydžiu, visom spalvom biggrin.gif, super

Su miegu jokių bėdų nera ir nebus,nes jo ir nėra, nepamenu kada pietų atsiguldavo, gal dviejų kartais,o gal jau nebe,bet pas man abu jie tokie,dickis nemiegojes maža. Aš maža miegojau,vyras irgi,o jiem nereik biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 04 01, 11:30)
Tai jau cia rimtai pusiau mokyklinukas. Jei mums reiketu anksciau pasiimt, butu didele problema. Kai eis i mokykla irgi reikes kazkur palikt po pamoku, tikiuosi laikys juos ten iki vakaro  ax.gif  g.gif

Tai nedirbi dabar ar kazka namuose dirbi?  g.gif

Mano vaikai sia savaite pas senelius  assa.gif  nail.gif


kažin mieste iki kelintos val. prailginta popamokinė grupė. pas mus tiek priešmokyklinukai, tiek prailginta iki 15.40.

nebedirbu. Su vyru nutarėme, kad kol jis užsienyje man užtenka vaikų ir namų ūkio.

mamai velykinės atostogos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(cud@bury @ 2015 04 01, 11:48)

Su miegu jokių bėdų nera ir nebus,nes jo ir nėra, nepamenu kada pietų atsiguldavo, gal dviejų kartais,o gal jau nebe,bet pas man abu jie tokie,dickis nemiegojes maža. Aš maža miegojau,vyras irgi,o jiem nereik  biggrin.gif


maniškis gi nuo mažiuko miegalius buvo - užmigdavo kur stovi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2015 04 01, 11:59)
kažin mieste iki kelintos val. prailginta popamokinė grupė. pas mus tiek priešmokyklinukai, tiek prailginta iki 15.40.

nebedirbu. Su vyru nutarėme, kad kol jis užsienyje man užtenka vaikų ir namų ūkio.

Kaip trumpai blink.gif Mes dirbam iki 17.30 Jei reikes pasiimt anksciau nezinau ka reikes daryt doh.gif

Visai metei darba ar veliau galesi grist? Kiek vyras bus uzsienyje? Sakyciau 4 vaiku ir namu ukio vienai dar ir per daug showoff.gif

Antra karta gyvenime isvezam abu savaitei (kokiai savaitei - 5 dienoms), bet jos taip greiiiiiiiiiiiitai pralekia biggrin.gif
Atsakyti