Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(zyzna @ 2015 03 24, 22:51)
vaikai ar tu? sveikatos kad ir kas sirgtu  4u.gif
Papildyta:
Tema atidaryta birzelio 11 biggrin.gif rekordus musam biggrin.gif tuoj metai biggrin.gif thumbup.gif  doh.gif  biggrin.gif

Vaikai ... Aciu 4u.gif

Itariu nespesim per metus pribaigt biggrin.gif

Kristule05 Jus kaip visada thumbup.gif Bandysiu nepraleist paziuret TV thumbup.gif 4u.gif
Sveikatos tau 4u.gif

... na va, bent jau i kita puslapi perslinkom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 25 kovo 2015 - 08:56
ar leisit gruodinukus nuo rudens i paruosiamaja klase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 25, 11:45)
ar leisit gruodinukus nuo rudens i paruosiamaja klase? g.gif

Leisim 4u.gif
Kaip ir priklauso ax.gif Ar galima neleist? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 25, 11:45)
Leisim  4u.gif
Kaip ir priklauso  ax.gif  Ar galima neleist?  g.gif

manau, kad galima, tik ar reikia smile.gif MB labai nori kad dar metam liktume, bet man mokykla svarbiau siuo metu atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 25, 13:08)
manau, kad galima, tik ar reikia smile.gif MB labai nori kad dar metam liktume, bet man mokykla svarbiau siuo metu atrodo smile.gif

Cia del vaiko nori, kad dar neitu (mano, kad nepasiruoses dar) ar del likimo uzsienyje? Kaip suprantu Lietuvoje planuojat leist i mokykla ar ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 25, 10:45)
ar leisit gruodinukus nuo rudens i paruosiamaja klase? g.gif

Leisiu 4u.gif Tai kad Lietuvoje negali neleist jei priklauso pagal gimimo metus,nebent sutrikusi raida g.gif
Atsakyti
Vilma, del likimo svetur, nes as griezta ne sakau ejimui i mokykla svedijoj, Noriu kad pradetu ir baigtu Lietuvoj, vyras del finansu praso, tiksliau reikalauja biggrin.gif kad liktume SE dar... galvos skausmas man sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 25, 16:05)
Vilma, del likimo svetur, nes as griezta ne sakau ejimui i mokykla svedijoj, Noriu kad pradetu ir baigtu Lietuvoj, vyras del finansu praso, tiksliau reikalauja biggrin.gif kad liktume SE dar... galvos skausmas man sad.gif

O tai butina eit i ta paruosiamaja? negalima grizt tada kai jau reikes i pirma klase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 25, 16:55)
O tai butina eit i ta paruosiamaja? negalima grizt tada kai jau reikes i pirma klase?  g.gif

tiesa sakant, kaip yra is tikro as nzn, bet kai kalbejau su direktore Tos mokyklos i kuria turi eiti maniskis, sake kad jei SE eis i paruosiamaja ir gris i LT i pirma klase, tai jam reiks vistiek eit i paruosiama vel lietuvoj, nes ale skiriasi mokymas... kaip istatymiskai yra as nzn. Musu toj mokykloj isvis dabar vaikai paruosiamoj du metus sedi(nuo5m) del vietu stygiaus darzely... ji pas mus sujungta su darzeliu, pradine ir pagrindine mokyklom.
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 25, 08:45)
ar leisit gruodinukus nuo rudens i paruosiamaja klase? g.gif


Leisim smile.gif
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 25, 14:55)
O tai butina eit i ta paruosiamaja? negalima grizt tada kai jau reikes i pirma klase?  g.gif

būtina, vaiką turi paruošti mokyklai kiek reik,i darzeli gali nevest nuo gimimo,bet paruosiamoji būtina, ypač vaikui kuris lanko ne lietuvių ( ne gimtos kalbos į staiga), vien pirmiausia del kalbos. smile.gif

Aš praėjus kelią šį puikiai žinau (dickio pvz.) ax.gif

Nepatikejau savo akim, pamačius postų naujų biggrin.gif

Su ligom ir paeiliui,mažas sirgo pulinga angina dvi sav.dickis perima persalima,aš su sinusitu, neikvepiu.Nors visumoj negaliu skųsti, kad daug serga vaikai,tikrai ne.

Orai,tai baisu kokie permainingi, nors porą dienų fantastika kokie buvo,gal ateis ilgai lauktas, šiltas tarpsnis pavasario.

Vilma 4u.gif vaikams perduok
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Štilis visiškas biggrin.gif
Dėl paruošiamosios - būtinai leisiu. Tuo labiau, kad ir pagal metus priklauso. Dėl pirmos klasės apmąstymuose buvau, kad gal dar neleist, gal kitąmet, bet vyras nusiteikęs leist kartu su visais. žiūrėsim kitais metais kaip čia bus. Turi juk kažkokius testus daryt, kad patikrint ar jau tinkamas mokyklai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2015 03 30, 16:43)
Sveikos biggrin.gif

Štilis visiškas biggrin.gif
Dėl paruošiamosios - būtinai leisiu. Tuo labiau, kad ir pagal metus priklauso.  Dėl pirmos klasės apmąstymuose buvau, kad gal dar neleist, gal kitąmet, bet vyras nusiteikęs leist kartu su visais. žiūrėsim kitais metais kaip čia bus. Turi juk kažkokius testus daryt, kad patikrint ar jau tinkamas mokyklai rolleyes.gif

Tai jei jau leist i paruosiamaja tai ir i pirma klase sekanciais metais, as taip suprantu ax.gif
Atsakyti