Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

O maniškei jau teko ir tiesiogiai su mirtim susidurti.Mat mirė buvusi gruodinukės auklėtoja.Gal jau 2 metus nedirbo,bet merginai teko prie jos dar eit į darželį.Tai darželis užsidegė žvakutę,padėjo foto jos (buvo ilgametė darbuotoja).Tai visi vaikai dalinosi prisiminimais,ėjo ''paliūdėti'',kaip maniškė sako prie foto.Sako auklėtoja pasiprašė kelios mergytės ,kad nori eiti vienos paliūdėt,maniškė irgi.Sako išėjo ir ko tais negrįšta.Nueina auklėtoja,o visos sustoję ,kad braukai ašaras,kad braukia verysad.gif Nuvijo į grupę,kad nepersiliūdėtų doh.gif Tai ėjo ir į apsėdus,nes labai norėjo doh.gif Tai gal 2 dienas labai ''markatna'' buvo,vis klausė,ar kai nuvažiuosim į kapus galės ant jos kapo žvakutę uždegti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2015 01 29, 10:25)
O maniškei jau teko ir tiesiogiai su mirtim susidurti.Mat mirė buvusi gruodinukės auklėtoja.Gal jau 2 metus nedirbo,bet merginai teko prie jos dar eit į darželį.Tai darželis užsidegė žvakutę,padėjo foto jos (buvo ilgametė darbuotoja).Tai visi vaikai dalinosi prisiminimais,ėjo ''paliūdėti'',kaip maniškė sako prie foto.Sako auklėtoja pasiprašė kelios mergytės ,kad nori eiti vienos paliūdėt,maniškė irgi.Sako išėjo ir ko tais negrįšta.Nueina auklėtoja,o visos sustoję ,kad braukai ašaras,kad braukia verysad.gif Nuvijo į grupę,kad nepersiliūdėtų doh.gif Tai ėjo ir į apsėdus,nes labai norėjo doh.gif Tai gal 2 dienas labai ''markatna'' buvo,vis klausė,ar kai nuvažiuosim į kapus galės ant jos kapo žvakutę uždegti smile.gif

Jetaus kaip graudziai cray.gif

Maniskiui irgi jau teko - pavasari mano senelis mire sad.gif I apsedus nesivezem, tik i laidotuves. Tai nebijojo, atsisveikinant pagloste ranka sad.gif O cia neperseniausiai atsikeles sako: as visa nakti kalbejau su tuo seneliu kur mires, tai sakau gal sapnavo vaikas ... ax.gif
Atsakyti
sveikos,

mes jau pries du metus patyrėm senelio laidotuves..... buvom panas nusivežė tik trumpam pusvalandukui..... bet kiek duag paksui visokių klausimų kilo Rugilei.... ir kai važiuojam pro ligoninę, tai Rugilė neprisimena, kad ji pati ten gulėjo, bet kad senelis gulėjo, tai prisimena kuo puikiausiai....

nors... kartais paklausiu, ką jos darytų, jei mamos neturėtų... tai visia neišsigąsta. juk tėtė liktų..... nors kartą pagalvojo, kad gali ateiti pamotė, o ji gali būti tikra ragana smile.gif


Vilmut, dėl šaršalynų su grupiokėmis.... kuo aukštesnis kursas, tuo didesnis susipriešinimas, nenoras padėti vienos kitoms, gudravimai... atsakymų gavimas pries egzaminus nežinia iš kur.... neteisingi kursinio darbo įvertinimai, nes ... tie kas aria patys gauna mažiau, nei tie, kurie nusiperka darbus....
Atsakyti
QUOTE(Šyta @ 2015 01 28, 22:10)

O aš keičiu darbo vietą ir tikiuos,kad su LEPUKU bent sykį per mėnesį kavą gersim mirksiukas.gif



Lepukas iš vis darbą meta, tai visada prašom. 4u.gif
nors jeigu toliau taip antirekordus mušim, tai atsikraustysim pas tave į kabinetą smile.gif

labas visoms 4u.gif

metus pradėjom "įspūdingai". pradedant gruodžio 31, kai į ligoninę lėkiau su Augustinu. aš kaip visada optimistė, pasiguodžiau, kad bent fejerverkų pasižiūrėsiu. tai paguldė į intensyvios slaugos palatą pirmame aukšte, o už lango statybiniai stalažai ir statybinis vagonėlis biggrin.gif
po savaitės savaitgalį ligoninėj praleidau su Vyčiu ir Vilteniu.
dar sulaukus kito savaitgalio, penktadienį užmigau su palaiminga mintimi, kad pagaliau išsimiegosiu. už pusantros valandos (12 nakties) kelia Lukas "mama, gal gali čia man biskį padėti". visas pirmas aukštas - kraujo balos. maudėsi duše, ir nukrito stiklinė lentynėlė, įpjovė du pirštus. lėkėm į klinikas, siuvo, grįžom pusę 4 ryto. išsimiegojau....
sekantį trečiadienį sukarščiavo Augustinas. trečias antibiotikų kursas per mėnesį. penktadienį ta pati diagnozė Vilteniui. Šeštadienį pakyla temperatūra Vyčiui. Pirmadienį iš lovos nekilau aš.

kad smagiau būtų dar visur tąsiausi darbinį kompiuterį, gi metai baigėsi - ataskaitos, nauja buhalterinė programa, euras ir t.t.

varau autopilotuį priekį wacko.gif
Atsakyti
sveikos,

oho, Lepuk, kiek ,,naujineų".... tu kaip visuomet moki net ir pačias liūdniausias naujienas perteikti optimistiškai smile.gif

žodžiu smagu su gausia šeimyna.....
tikėkimės, kad per tą mėnesį atsirgote už visus metus ir daugiau nebesirgsite, ko jums ir linkiu nuoširdžiai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2015 02 02, 22:37)


ačiū 4u.gif
kad taip ir būna - tuo momentu atrodo dangus griūna, o pasveiksta vaikai ir vėl lengviau


Viltenis aną dien nei iš šio nei iš to sako:
-mamyte, bet mirę žmonės tai viską dar girdi.
klausiu, kodėl tu taip manai.
-tai numirė, bet ausis tai vis vien turi. tai ir girdi.

matyt vis tiek kažkokie pamąstymai tose galvelėse vyksta. senelis kai mirė Vilteniui 2 metai buvo. o karts nuo karto prisimena. sako: tas diedukas, kur mums visko pirkdavo smile.gif
Atsakyti
maniškėm ir įstrigus senelio mirtis... Rugilė vis prisimena....

na, taip, jau mūsiškiai pradeda kapstytis giliau po egzitencinius klausimus....
jau manęs ir klausė, o kaip jos pilvelyje atsirado pas mane. pasakiua, kad angeliukai pasodino sėklytę, tai vyras tyliai prunkštė , kad jam suteikiau ,,angelo" garbę smile.gif smile.gif
vakar susirūpino, ar man labai sunku buvo eiti, kai jos buvo pilvelyje....

šnd giriu Dovilę, kad pati apsirengė, o kadangi esam religinga šeima ir daug ką aiškinam per Dievą, tai Dovilė ir sako: ,,matai, mama, kokią mane Dievulis Jums davė smile.gif "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 03 vasario 2015 - 14:58
sveikos 4u.gif

smagu skaityti apie visų gruodinukų išdaigas ir sąmojus thumbup.gif

sergantiems linkiu vyti ligas kuo toliau ir negrįžtamai 4u.gif

mes buvom į LT grįžę per šventes, bet visą laiką ir prasirgom visi doh.gif nebepajėgiau, ir gruodinukui gimtadienio suruošt..tik galvojau, kad visiems greičiau pagerėtų ir važiuotume greičiau atgal..

nors važiuojant į LT gruodinukas buvo be galo laimingas, be jokių kaprizų atlaikė kelionę (nors jam tai nebūdinga biggrin.gif ) tokio aš jo dar nebuvau mačius, vis kartojo, kad jam pas močiutę labai smagu, smagiau nei Legolende......

šiaip labai gudrus, imlus, kur ką nors ir išgirsta tuoj galvoj pas jį lieka. Darželyje išmoko skaičiuoti, vieną dieną parėjo paskaičiavo iki 10, sekančią dieną jau jis man skaičiuoja iki 20 ,jau bando ir iki 30, bet nelabai pavyksta. Visas knygutes, kurios buvo pirktos broliui prieš mokyklą, bet neatlikta dauguma užduotėlių, jau įveikė visas turimas, ieškau naujų pirkt biggrin.gif tik nemėgsta rašymo pratimų atlikti. Bet kur reikia paskaičiuoti, tai mėgsta, na dar spalvinti, pvz.užduotėlės kur reikia tik su atitinkama raidele laukelius nuspalvuoti, tai ir kruopščiai atlieka. Raidės kolkas nelabai domina, bet pažysta nemažai.

irgi labai nori didelis būti doh.gif laukia kada mokyklon eis. Nusirengti apsirengti ir lyg moka, dar ir vyresniam broliui kartais parodo kaip tai reikia daryt biggrin.gif

sidrulka, tiek mažai grupėj liko ir dar sugeba šaršaliuot doh.gif nu labai jau lietuviška biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
kaip gyvos pavasariui atėjus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 03 24, 16:54)
4u.gif
kaip gyvos pavasariui atėjus? smile.gif

Kaip visada - su ligom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 03 24, 16:13)
Kaip visada - su ligom  doh.gif

vaikai ar tu? sveikatos kad ir kas sirgtu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zyzna @ 2015 03 24, 21:48)
vaikai ar tu? sveikatos kad ir kas sirgtu  4u.gif


Tema atidaryta birzelio 11 biggrin.gif rekordus musam biggrin.gif tuoj metai biggrin.gif thumbup.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Mes ir gerai gyvenam.Tik aš pati sirguliuoju,gerai nors mažiai sveiki.Dičkis plaučių uždegimu beveik 3 sav sirgo doh.gif
Trečiadienį aną televizijoj su dičkiu pasifilmavom thumbup.gif
Mildutė pas logopedę lankytis pradėjo.Kaip gerai,kad darželyje yra,nereikia niekur vežioti smile.gif Rytoj mergina į rajono centro kultūrnamį vaidinti važiuoja.Žibutė bus.Net užmigt negali,vis vaikšto ir vaikšto aplink lotuliukas.gif Teko bartis blush2.gif
Atsakyti