Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

Su penktuoju MŪSŲ gruodžiu 4u.gif
Atsakyti
Su mūsų gruodžiu,penkiamečiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikinimai visiemes jau dideliems ir gudriems penkiametukams, gruodinukams smile.gif
Atsakyti
La 4u.gif


Simonas "didžiukų" grupėj-pažanga ryški thumbup.gif


Vytautė "varo" kalbos thumbup.gif (kartais kaip vežėjas ,kad pasakys doh.gif ),darže liuks thumbup.gif


Dovydas pagaliau skaito rašo pusiau su bėda doh.gif


Augustė...arkliai jos visas gyvenimas...


MB kai kam ryžosi...


Ašai turiu minčių...


Šiaip visi sveiki,gyvi ir tai-SVARBIAUSIA smile.gif




Myliu Jus visas,nes be Jūsų būtų viskas kitaip...






--------------------
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/]
Atsakyti
QUOTE(Šyta @ 2014 12 12, 21:26)

MB kai kam ryžosi...
Ašai turiu minčių...


Kažko geras įtarimas kilo kad nestuke.gif pasiilgot abu gal blush2.gif 4u.gif

Mano gruodinukė šiandien skėlė.Mažius tėčiui ant pilvo laipo ir neatsargiai bando užšokt.Sakau nešokinėk ant tetės pilvo,o tai sprogs.
Gruodinukė sako
-Aha reiks tada eit kito tečio ieškot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šyta @ 2014 12 12, 22:26)
MB kai kam ryžosi...
Ašai turiu minčių...

Kazkaip tu cia paslaptingai g.gif

QUOTE(Kristule05 @ 2014 12 12, 22:34)

lotuliukas.gif 4u.gif

Vilnietes, kurios veda du vaikucius i darzeli. Nuo kada panaikinta ta 20 proc. nuolaida maitinimui? Jau dabar ar nuo nauju metu?
Atsakyti
Ku ku 4u.gif

Ziuriu siais metais dar niekas nerase ax.gif Kaip 2015 prasidejo?
Atsakyti
sveikos,
jau ne tik, kad prasidėjo bet ir pilnais tempais įsibėgėjo tie 2015 m....

nieko, kol kas viskas ok, kol ne sesija smile.gif smile.gif mažiau nerviness įtampos smile.gif bet už poros savaičių, vėl tas ,,džiaugsmas" prasidės... su kiekviena sesija psichologiškai sunkiau, nes vis didesnis šaršalynas tarp grupiokių..... nors jų belikome vos 5 iš 13....

darbe kaip ir viskas ok,.jei nereikėtų kasdien vis leisti pinigų iš savo kišeniaus visokioms priemonėms.... šiaip man smagu dirbti su pradinukais... ir su savo likusiais vos 4 dešimtokais.... gerai sutariam...

dabar apie savus vaikus smile.gif Dovilė kosti, - tai antra liga po vėjaraupų šią žiemą.... ir... visos mūsų ligos prasideda kokios nros šventės išvakarėse- jau čia kaip taisyklė .... pirmadienįė darželyje buvo bitutės smile.gif
šiaip vien tik ant auklės kvietimosi jaučiasi, kad šiemet mažiau ligų smile.gif tfu tfu tfu....

o kaip kiti gruodinukai auga? aprašykit savo penkiamečių gebėjimus : rašymas, piešimas, žaidimai, apsirengimas/nusirengimas, noras eiti į paruošiamukus smile.gif

Rugilė labia jau nori eiti į tuos paruošiamukus.... jau pažįsta beveik visas raides, atskiria didžiąsias ir mažąsias (ant savo kompiuteriuko, kai jai diktuoji paraidžiui) , bet... nemoka pati nusirengti /apsirengti doh.gif .... tingi, nededa didelių pastangų, kad aukščiau pakelti rankytes nusirengiant palaidinę ar suknytę..... jau Dovilė nusirenginėja pati daugiau kaip pusė metų ir dar Rugilei padeda thumbup.gif ....
šiaip tai aš Rugilę folosofe vadinu - tiek ji filosofuoja, pasakoja, išvedžioja, pastoviai čiauška, diriguoja, gudrauja, ir labai šauniai mus ,,šantažuoja" : Jei Jūs man nepadarysit / nenupirksit to ir ano, tai aš ....... " ir šiaip tokia kieto charakterio mergina.jau bučkių iš jos nelauk schmoll.gif prie jos reikia mokėti prieiti, daug kantrybės reikia, kad su ja susitarti.... čia tėveliui labiua sekasi šiame reikale... ir man iš ties sakudu, kad Rugilė labai jau prisirišusi prie tėtęs, bet čia greičiausiai tas psichologinis momentas, kai dukros ,,įsimyli" tėtę... kaip aš juokauju, - kai tik paėmė tėtė tik gimusią Rugilę į rankas ir jos nebepaleido, net ir miegodavo ją apsikabinęs, tai taip ir liko nuo tų pirmų minučių tarp jų tas super artimas ryšys.... man matomai prasčiau sekais su ja bendrauti, nes mudvi esam panašaus charakterio smile.gif nors kai tėtė praranda kantrybę su ja besiderant ir bbeiešknat kompromisų, bandua aš perimti vairą į savo rankas... smile.gif už tai tėvukas jos ir nemėgsta , nes ... Rugilės charakteris lyginai toks pats kaip mano, o mano- toks pats kaip tėvuko smile.gif

o šiiaip mūsų merginų nedomina lėlės. virtuvėlės.... pagamino tėvelis savomis rankomis visa lėlių namą ir ką.... žaidė tik pirmą vakarą .... virtuvėlę jau pqardavėm, nes nelabai ja domėjosi.... bet šiaip jos mėgsta ,,,natūraliai" padėti smile.gif - valo dulkes kas šeštadienį, kartu kepam keksiukus, vakar padėjo man tvarkyti šaldytuvą smile.gif

o šiaip tikrai džiaugiuosi, kad mano panos pametinės - kaip jos smagu kartu, jos negali viena be kitos... va , pirmadienė po šventės dėl kosulio iš karto pasiėmiau Dovilę, tai ir Rugilė iš paskos... įtariu bus šią savaitę ilgi ir daug kantrybės reikalaujantys Rugilės įkalbinėjimai, kad ji viena eitų į daržiuką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 27 sausio 2015 - 22:21
Sidrulka maniškė į darželį išėjo jau mokėdama rengtis.Jai buvo 2m 8 mėn.Ir dabar nerengiu.jau pati moka ir kepurę susirišti,tik laisvai dar riša.Skaičiuoja gerai,raides irgi jau beveik visas pažįsta,nes grupėje yra ir prišmokyklinukų ,tai jie irgi bando jų užduotis daryti.Tai auklėtoja sakė,kaip 5 visai gerai susidoroja su jomis thumbup.gif Kalba biški gal šlubuoja : r,ž,š č.Bet kitąmet ps logopedę teks eiti man atrodo jai.Mok ir sumuštinį susitept sau ir kitiems padaro.Aišku visko biški podaugiai uždeda,bet moka 4u.gif Tik užsispyrusi maniškė,gali kuolą ant galvos tašyt,nieko nedarys jei užsispyrė doh.gif Ir labai netvarkinga blush2.gif schmoll.gif Kur dirbo ką ten paliko,rūbai pastoviai po namus išmėtyti.Ir gražiai prašau ir baruosi,ale jokis naudos. doh.gif
Ai dar gi jau pirmo dantuko nebeturi biggrin.gif Užtat dantukų fėja 1 eurą po pagalve mainais padėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 27 sausio 2015 - 22:20
Laba,

Mano A isejo I Darzeli ir beveik mokedamas rengtis (2,7),ismustravo greit ....Jis labai moka isprasyt mamos numaut bata ar uzdet pirstine(tai pirsciuka sopa,tai pilvuka skauda,ypac valgyt pradedant lotuliukas.gif ).

Skaityt neskaito biggrin.gif ,ismoksta,trumpus,bet smagius posmelius.Nebijo zmoniu,scenos,megsta demesi labai aplink save,wins kaip tankas,visur lenda,domisi,cekava jam,bet draugiskas.skaiciuoja,pazysta skaiciukus tiksliau.

Zodziu normalus ,pasiutes penkiametis.darziuke uj neklauso auklyciu,lipa su chebra I kalniuka apledejusi,auksta ir ciuozia ,nors uzdrausta doh.gif ,I ka tu jiem.megsta pajuokint kai turi but ramybe... isties toks gyvsidabris,jo pilna visur,skuba,zuja vienam gale,ziurek po min .jau kitam kazka daro.Aukletojos sako labai skuba,greit viska daro,bet ne spec.o jam naturaliai taip gaunas tiesiog

Pas logopeda pradejom lankytis,pasiprasiau pati,tegu pakoreguoja tarimus teisingai.

Kas dar ,dickis kaip tikras paauglys,pirsto burnon neidesi.mokytis stengias labai,mokosi daug ...aisku ne visad noriai,bet zino kitaip nebus,nors ir pasukciauja.Visko buna ir dar bus,bet juk gyvenam .

Mazas pazeria:mama gaila tu mama,sakau kodel?nes tu Mirsi,sakau nesulauksi cool.gif .Mama kai busiu 6 eisiu mokyklon?!taip suneli,kaip brolis,pas ji klasen?ne ,nes jis vyresnis.Kuriam lygyje jis ?4 sakau,o as pirmam busiu.(kompas Valdo).
Pasiskust rutina negaliu thumbup.gif
Papildyta:
Dantis turi dar visus,valo,valo,skalauja ,jau bedu nera su tuo.dickis pamenu 5 su puse lyg pirmo neteko,jo fejos jau pasibaigusios,tad lauksim mazojo bangos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 28 sausio 2015 - 00:09
Na, va, užvedžiau temutę, tai gal daugiua kas pasirodys ir pasipasakos smagiia paie savo vaikiukus smile.gif galėsim vėl palyginti, kaip kadais pries 5 metus... smile.gif

o aš va, tik spėjau jums pasiskųsti, kad nesirengia Rugilė, tai kai grįžo nupraustos iš vonios, liepė mums su tėte užsidengti akis ir abidvi greitais tempais krykštaudamos apsirengė pižamom smile.gif

pas mus tai dar vis užeina broliuko noras doh.gif biggrin.gif o kai ištraukiau iš pogrindžio lėlę kūdikį, tai nelabai patiko... liepė patylėt, kiek ji gali verk it verkt... o dar lėlė be pampers... bandžiau aiškinti, kad su broliuko būtų dar daugiua rūpesčio, bet josm nė motais smile.gif

Tiesa, pasigirsiu ir Dovile.... ta, tai mūsų namų siela, taikytoja, meilybė.... ji beveik visada nusileidžia sesei, iš konflikto situacijos stengiasi pati atrasti kompromisą su tokiais rimtais pamąstymais, kurie dažniausiai prasideda žodžiais : ,,Jei žmogus..... " smile.gif ji visada pabučiuos, pamyluos ir komplimentus žarsto net neprašoma.... nu mūsų netyčiukė, bet labia miela smile.gif kita vertus, kas liečia visokius darbelius, ji jų nelabai nori daryt, arba pas ją viskas būna skubotai... įtariu taip bus ir mokykloj... . gamiinom kalėdinius atvirukus, tai Rugilė stengėsi , piešė žaisliukus - rutuliukus ant eglučių, o Dovilė tik pridėjo, pridėjo taškučių su flomasteriu ir sekantis.... pas ją jau to atidaus kruopųštumo nebus... aš jau matau, kad ji sugebės su tuo savo meilumu apvynioti aplink pirštą , o padarys ką nors gudraus, kad net neįtarsi.... ji tokia laputė smile.gif
Atsakyti
ohoho kokie netiketumai, net nauju postu yra biggrin.gif

Labas smile.gif
Maniskis pasiutes, darze vis dazniau pasiskundzia kad neklauso, negraziai elgiasi, ar lietuviskai pravardziuoja draugus (leliukais ir agurkais doh.gif )... rengiasi nusirengia pats... net nzn nuo kada, kai vaiksciot ismoko turbut, tik as kartais neturiu laiko laukt tai greiciau pati aprengiu, nes jis voliojasi, zaidzia, maivosi kol apsirengia. Skaiciuoja ant pirstuku lietuviskai, bet tik iki 10 atimt ir sudet gali. Apsileidau as, per darbus nerandu noro pamokinti ji sad.gif
daZnai prisneka ko nereiktu jam sakyt. ateina mergaites nagu tvarkytis (laisvu laiku namie darau) tai Pijus atejes aiskina kaip mama negraziai daro... nu pirma karta atejes zmogus issigasta biggrin.gif o jam negrazu melyni, juodi, riuzavi ba nagai, grazu tik raudoni ir kad blizgetu biggrin.gif
susiguncijo su tete kieno jis vaikas. Pijus sako as mamos! as jos pilve gyvenau! O tete sako kad Pijus jo, nes i pilva mamai idejo. butumet maciusios vaiko reakcija KAIP! galvojau mirsiu is juoko... pasakiau kad paauges suzinos nes nebuvau pasiruosus tam biggrin.gif
Kartais nori brolio, kartais seses... laukia septinto gimtadienio, kada eis i mokykla, nori ismokt skaityt.
Pradejo daug valgyt, auga kaip ant mieliu. grizom is Lt nesupratau, ko rubai visi mazi, galvojai kad dziovyklej susitrauke, bet deja vaikas gi auga biggrin.gif
tingi tvarkytis, kur sedejo ten paliko, o kai liepiu susirinkt tai prasideda "koks jis pavarges, kad per mazas vienas tvarkytis, kad jam reikia pagalbos ir pan".
Atsakyti