Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 08, 10:25)
Dar skydliaukę išsitirkit, jei to nedarėt  4u.gif . Gal kokią priežastį rasit, tai nereikės pasekmių gydyt wink.gif


Skydliauke tikrinta, viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 06 08, 06:23)
Labas, kur jus pirkote Siuserio druskas? Man irgi ziauriai slenka plaukai, jau turbut puse ju beliko, nezinau nei ka daryti verysad.gif gal ir man padetu druska g.gif kaip ja vartojate?

kaip ir dauguma, pirkau iš vokiečių vaistinės, nes pigiau smile.gif iš pradžių gėriau po 1 tris kartus per dieną, paskiau 3 iš karto rytais ax.gif pabandykit, nepakenks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2014 06 08, 10:25)
Laukiam daugiau besijungiančių, rašykit až  drinks_cheers.gif


Gal dar kodas galioja pažiūrėkit -10 sv. nuo 50 sv.
GOSUMMER
Papildyta:
QUOTE(klaudi @ 2014 06 08, 10:26)
Skydliauke tikrinta, viskas gerai smile.gif


Aišku, nu tada belieka streso vengt doh.gif , neįmanomo dalyko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 06 08, 10:39)
bet pasidomejau sudetimi, tai ji tragiska SLS ir dar biesas ko, imeciau per paieska su kofeinu is Iherb ir stai: Alaffia-Coffee-Shea-Revitalizing-Shampoo, sudetis kaip dangus ir zeme skiriasi, be jokiu SLS ir kitos chemijos,  suintrigavote, va si tai tikrai nuo plauku slinkimo su kofeinu paimsiu, nes ir mano nevaldomai slenka  verysad.gif

Taip, sudetis tragiska, bet kai isslinko trecdalis plauku ir priekyje kur kirpciukai sviete plike, man jau buvo nesvarbu kokia sampuno sudetis, bile, kad sustabdytu plauku slinkima. Ir sustabde labai greitai.
Atsakyti
laba diena, gal žinot kaip yooxe pačiai apsipirkti, ten kaip USA nėra nuo kažkokios sumos nemokamo siuntimo? dabar man 20eurų rodo ax.gif radau, kad nuo 200eurų...

o kaip su grąžinimu ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 08 birželio 2014 - 12:18
Priminkite, kaip gauti mytoys koda pirmam apsipirkimui? Gal ji ne iskarto atsiuncia?
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 06 08, 12:39)
Priminkite, kaip gauti mytoys koda pirmam apsipirkimui? Gal ji ne iskarto atsiuncia?


10MYNATCTTDN
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 06 08, 14:01)
10MYNATCTTDN


Aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2014 06 08, 13:15)
laba diena, gal žinot kaip yooxe pačiai apsipirkti, ten kaip USA nėra nuo kažkokios sumos nemokamo siuntimo? dabar man 20eurų rodo ax.gif radau, kad nuo 200eurų...

o kaip su grąžinimu ten?


šiuo metu nemokamas siuntimas nuo 200 eurų. kartais siūlo nemokamą siuntimą, tačiau šiuo metu šio pasiūlymo nėra.
Man yoox be galo patinka. grąžinimas paprastas. Jei nepatinka prekė, reikia susisiekti su kurjeriu, kuris atvežė prekės (dpd man rodos), užklijuoti lipduką, kuris būna dėžėj, kurjeris pasiimai iš namų ir grąžinami pinigai kai prekės vėl būna Italijoje.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 06 08, 14:21)
šiuo metu nemokamas siuntimas nuo 200 eurų. kartais siūlo nemokamą siuntimą, tačiau šiuo metu šio pasiūlymo nėra.
Man yoox be galo patinka. grąžinimas paprastas. Jei nepatinka prekė, reikia susisiekti su kurjeriu, kuris atvežė prekės (dpd man rodos), užklijuoti lipduką, kuris būna dėžėj, kurjeris pasiimai iš namų ir grąžinami pinigai kai prekės vėl būna Italijoje.

Tai siuntimas atgal nekainuoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 08, 14:31)
Tai siuntimas atgal nekainuoja? bigsmile.gif

Nekainuoja, dėl to šią parduotuvę labai mėgstu. Neapsimoka važiuot į parduotuves smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galite patarti kaip su apmokėjimu PayPal? Nuskaičiavo dideliu euro kursu doh.gif 3,6... Nustačius, kad skaičiuotų banko kursu, geriau išeina? Ir kaip tai padaryti? Žalia žalia esu blush2.gif
Atsakyti