Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(deltadu @ 2014 06 06, 19:10)
Čia kaip ir tos Šiuslerio druskos.. doh.gif


nu nevarykit taip... Pamatytumet mano paauglio oda wub.gif
Atsakyti
veikos, gal kas renka SD Vilniuje? Prisijungciau. PM prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 06, 19:36)
nu nevarykit taip... Pamatytumet mano paauglio oda wub.gif

Pamatytumet mano plaukus.. lotuliukas.gif teisingiau, tai, kas is ju like verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 06 06, 19:56)
Pamatytumet mano plaukus.. lotuliukas.gif  teisingiau, tai, kas is ju like verysad.gif


todel kad tai homeopatija - jie gydo priezasti, ne pasekme, jei priezasties neradot, vaistai neatitiko - tai ir nematot rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 06, 19:36)
nu nevarykit taip... Pamatytumet mano paauglio oda wub.gif


papasakokit po kiek ir koki nr naudoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 06, 20:51)
papasakokit po kiek ir koki nr naudoja  4u.gif


NR 11, 3 kartus per diena, po 1 tablete - nesaziningai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 06, 20:54)
NR 11, 3 kartus per diena, po 1 tablete - nesaziningai blush2.gif


ačiū 4u.gif aš turiu nr 9.. buvau pradėjus bet užmirštu aš jas.. tai naudoju kaip saldainius tik.. kai pamatai ir atsimeni lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 06, 21:01)
ačiū  4u.gif  aš turiu nr 9.. buvau pradėjus bet užmirštu aš jas.. tai naudoju kaip saldainius tik.. kai pamatai ir atsimeni  lotuliukas.gif  doh.gif


as nr 9 irgi nusipirkau - nes vaikam baisiai sanariai traska - bet dar nepradejau - tai gyvates neveikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 06, 21:03)
bet dar nepradejau - tai gyvates neveikia doh.gif


lotuliukas.gif pas mane tokia pati situacija.. nusipirkau bet nepadeda lotuliukas.gif
reiks dabar pirkti 11 nr.. nes jau ta veido oda doh.gif čia po antro gimdymo .. tragedija .. sakiau pana visą grožį atėmė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 06 06, 17:48)
Lietuvoj gamina tokius pat su originaliais swarowsky kristalais. www.silverdream.lt

Na, zinoma as negarantuoju, bet nemazai ju "gaminamu" papuosalu labai jau kinija atsiduoda ax.gif Tai ir neaisku ar jie kinus kopijuoja, ar kinai. O gal tai tie patys papuosaliukai biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam pravers-http://evaistine.camelia.lt/ 30% nuolaida visiems papildams perkant internetu.

QUOTE(ppavasariss @ 2014 06 06, 21:11)
Na, zinoma as negarantuoju, bet nemazai ju "gaminamu" papuosalu labai jau kinija atsiduoda  ax.gif  Tai ir neaisku ar jie kinus kopijuoja, ar kinai. O gal tai tie patys papuosaliukai  biggrin.gif

Svarovski kristalai ten tikrai originalus. Ir tikrai papuosalus su svarovskiais jie gamina patys, nes as juos tikrinu. Nepagalvokit neteisingai, as ten nedirbu ir nereklamuoju ju, tiesiog matau tuos visus akmenukus supakuotus originaliose dezutese, kol papuosalai nepagaminti.
Kiti papuosalai tikrai gali buti pagaminti Kinijoj ar Lenkijoj, ne viska jie patys gamina.
Dar pastebejau, kad papuosalus su originaliais svarovskiais gamina II "Argentum". Ju parduotuve Vilkpedes g. bazese. Tikrai maciau Swarowski Bella ir pas juos pigiau nei Silver Dream.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 06 birželio 2014 - 20:31
gal kas perkate is http://www.crocs.com...,sc.html?sz=204 ?
Atsakyti